głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kwiatuszek-t-t

Jedna z największych przykrości życiowych to moment w którym rezygnuje z Ciebie ktoś kto jest dla Ciebie całym światem.

dinosaur62 dodano: wczoraj o 22:45

Jedna z największych przykrości życiowych to moment w którym rezygnuje z Ciebie ktoś, kto jest dla Ciebie całym światem.

Przy­kuły mnie łańcuchy do skały obojętności. Po co mi ten ogień sko­ro tyl­ko we mnie gości. Zgłod­niałe sępy ranią zbo­lałe wnętrze moje. Szar­pią krwa­wiące serce i wspom­nień całe zwoje. Straszny jest ból co odrasta za karę za marzenia. Jes­tem og­niem na ska­le co miłość w po­piół zmienia.

dinosaur62 dodano: wczoraj o 21:40

Przy­kuły mnie łańcuchy do skały obojętności. Po co mi ten ogień sko­ro tyl­ko we mnie gości. Zgłod­niałe sępy ranią zbo­lałe wnętrze moje. Szar­pią krwa­wiące serce i wspom­nień całe zwoje. Straszny jest ból co odrasta za karę, za marzenia. Jes­tem og­niem na ska­le co miłość w po­piół zmienia.

podobnie u mnie melancholia beznadzieja i bezsilność górą teksty dinosaur62 dodał komentarz: podobnie u mnie melancholia,beznadzieja i bezsilność górą do wpisu 1 tydzień temu
to coś co nie pozwala nam zrezygnować to  przeznaczenie teksty dinosaur62 dodał komentarz: to coś co nie pozwala nam zrezygnować to " przeznaczenie" do wpisu 1 tydzień temu
bo to wszystko prawda lecz jeśli się ma odwagę.lecz nie wsyzscy ją mają teksty dinosaur62 dodał komentarz: bo to wszystko prawda, lecz jeśli się ma odwagę.lecz nie wsyzscy ją mają do wpisu 1 tydzień temu
“Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda nie oznacza to wcale że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca bez względu na to co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu dojrzeć do niej.”

hienka dodano: 2 tygodnie temu

“Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda, nie oznacza to wcale, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu, dojrzeć do niej.”

Jeśli chcesz być wiel­ki zaczy­naj od rzeczy małych. Zakładaj głębo­ki fun­da­ment po­kory sko­ro za­mie­rzasz bu­dować wysoko.

hienka dodano: 2 tygodnie temu

Jeśli chcesz być wiel­ki, zaczy­naj od rzeczy małych. Zakładaj głębo­ki fun­da­ment po­kory, sko­ro za­mie­rzasz bu­dować wysoko.

Miłość po­rusza się na dwóch no­gach: jedną z nich jest miłość do Bo­ga drugą do ludzi. Rób wszys­tko żebyś nie kuśty­kał ale bieg­nij na obu aż do sa­mego Boga.

hienka dodano: 2 tygodnie temu

Miłość po­rusza się na dwóch no­gach: jedną z nich jest miłość do Bo­ga, drugą do ludzi. Rób wszys­tko, żebyś nie kuśty­kał, ale bieg­nij na obu, aż do sa­mego Boga.

  Czego ci brak?  Wszystkiego. Rozmów z nią jej opowieści o tym jak minął dzień. Brak mi jej chropawego ciemnego głosu jej śmiechu listów które do mnie pisała i które pisałem do niej. Brak mi jej oczu i zapachu włosów i smaku jej oddechu. Brak mi kurwa wszystkiego. Brak mi poczucia jej istnienia bo lepiej się czułem wiedząc że ona istnieje że ktoś taki jak ona istnieje. Przede wszystkim brak mi chyba tego że wiedziałem że znowu ją zobaczę. Zawsze myślałem że znowu ją zobaczę.

hienka dodano: 2 tygodnie temu

"- Czego ci brak? - Wszystkiego. Rozmów z nią, jej opowieści o tym, jak minął dzień. Brak mi jej chropawego ciemnego głosu, jej śmiechu, listów, które do mnie pisała i które pisałem do niej. Brak mi jej oczu i zapachu włosów i smaku jej oddechu. Brak mi kurwa wszystkiego. Brak mi poczucia jej istnienia, bo lepiej się czułem wiedząc, że ona istnieje, że ktoś taki jak ona istnieje. Przede wszystkim brak mi chyba tego, że wiedziałem, że znowu ją zobaczę. Zawsze myślałem, że znowu ją zobaczę."

 Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów  męskich decyzji męskich gestów i poważnych działań.

hienka dodano: 2 tygodnie temu

"Kobiety nie lubią niezdecydowanych facetów. Potrzebują męskich charakterów , męskich decyzji, męskich gestów i poważnych działań."

 Tak naprawdę oboje nie potrafimy z siebie zrezygnować. Niby poszliśmy do przodu niby wybraliśmy inne ramiona i drogi w zupełnie różnych kierunkach a mimo to co jakiś czas obracamy się przez ramię do tego co było. Wtedy widzę nas i na chwilę muszę się zatrzymać a przecież inni idą do przodu. Wtedy stoisz ja i Ty i niby jest dobrze ale oboje robiąc kilka kroków znowu robimy przerwę na obrót. Coś nie pozwala nam zrezygnować.

hienka dodano: 2 tygodnie temu

"Tak naprawdę oboje nie potrafimy z siebie zrezygnować. Niby poszliśmy do przodu, niby wybraliśmy inne ramiona i drogi w zupełnie różnych kierunkach, a mimo to co jakiś czas obracamy się przez ramię do tego co było. Wtedy widzę nas i na chwilę muszę się zatrzymać, a przecież inni idą do przodu. Wtedy stoisz ja i Ty i niby jest dobrze, ale oboje robiąc kilka kroków znowu robimy przerwę na obrót. Coś nie pozwala nam zrezygnować."

Przyjaciela nie opuszcza się nawet wtedy gdy jest bryłą lodu.  Wawrzyniec Żuławski taternik

hienka dodano: 2 tygodnie temu

Przyjaciela nie opuszcza się nawet wtedy, gdy jest bryłą lodu. - Wawrzyniec Żuławski (taternik)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV