 |
To, że ktoś z Tobą flirtuje, nie oznacza, że mu się podobasz.
To, że się komuś podobasz, nie oznacza, że chce być z Tobą.
To, że chce być z Tobą, nie oznacza, że Cię kocha.
To, że Cię kocha, nie oznacza, że Cię nie zrani.
Ludzie ranią, rzeczy się zmieniają. Faceci zawodzą, najlepsi przyjaciele wymieniają nas na nowych. I z czasem stają się tymi, którzy zabiliby, żeby zobaczyć jak upadamy ...
|
|
 |
Można nie żyć mimo ciągłego oddychania, jedzenia, rozmawiania, czytania czy spotykania się z ludźmi, jednocześnie można po prostu być martwym.
|
|
 |
Staram się na siebie nie patrzeć, staram się wyrzucić z siebie resztki tego co zrobiła ze mną miłość, staram się pierdolić sentymenty.
|
|
 |
Może i było to złe, ale cholera, wtedy przynajmniej byłam szczęśliwa.
|
|
 |
Usilnie próbuje przywołać świąteczny klimat. W tle lecą świąteczne piosenki, jem mandarynki jedna po drugiej, aż przyprawia mnie to o mdłości.. Wyobrażam sobie nawet, że za oknem pada śnieg. Wszystko po to, żeby chociaż na chwile poczuć się tak jak rok temu, żeby poczuć, że nadal jesteś.
|
|
 |
Bądźcie szaleni, ale zachowujcie się jak normalni ludzie. Podejmijcie ryzyko bycia odmiennymi, ale nauczcie się to robić, nie zwracając na siebie uwagi.
|
|
 |
Jestem skomplikowana, problematyczna i mam zbyt dużo do powiedzenia, a wciąż milczę.
|
|
 |
Powiedz człowiekowi, że na niebie jest gwiazd 978369987, a uwierzy. Napisz kartkę "świeżo malowane", a sprawdzi palcem.
|
|
 |
nie cierpię tego momentu gdzie zostaje sam ;cc/alfonsss
|
|
 |
Wolał odejść niż wybaczyć i to naprawić. Zawsze wybierał drogę na skróty.
|
|
 |
Tata stoi na straży i nie pozwala nikomu wejść do mamy sali. Pewnie wykupi karetkę żeby bezpiecznie przetransportować mamę i szkraby do domu. Wiedziałem w życiu wiele ale jeszcze nigdy nie wiedziałem mojego ojca płaczącego przy łóżku mamy, płaczacego że szczęścia. I teraz wiem że chce mieć dużo dzieci, bo mam już wspaniała kobietę, chce aby moje życie wygladalo tak jak moich rodziców.
|
|
 |
Chciał bym wiedzieć co do mnie czujesz. To przez cały czas nie daje mi spokoju. Jestem jak podróżnik szukający obranego celu, lecz nie mogę znaleśc żadnej wskazówki. Dlatego proszę powiedz mi to szczerze, bez owijania. Czekam, i jestem gotowy na najgorsze.
|
|
|
|