 |
Najgorzej płacze się, gdy nie wie się dlaczego. Wtedy nie można przestać.//wezniepierdol
|
|
 |
Przyjaźń jest najważniejsza, bez niej nie ma reszty.//wezniepierdol
|
|
 |
jeżeli istnieję dla ciebie tylko wtedy, kiedy czegoś potrzebujesz, to z łaski swojej wypierdalaj.
|
|
 |
Byle do wakacji, o maamo.
|
|
 |
i żeby miłość nie kojarzyła się tylko z bólem.
|
|
 |
wszystko sobie poukładałam i nagle ty wpierdalasz się ze swoim 'kocham cię, mała'. w dupę sobie wsadź takie wyznania. ale wiedz że ja ciebie też.
|
|
 |
ale bądź przy mnie gdy będzie naprawdę źle. gdy wszystko będzie sie sypało. gdy będziemy się nawzajem nienawidzić. wtedy najmocniej będę cię potrzebowała.
|
|
 |
Siadam Mu na kolanach wpatrując się w głębie Jego tęczówek. owija sobie wokół palca kosmyk moich włosów i głaszcze po policzku. spuszczam nieśmiało głowę i wtulam się w Niego. ujmuje moją twarz w dłonie i zbliża powoli swoje usta do moich. czuję Jego słodki oddech, który oplata moje nozdrza i serce. podgryzam Jego dolną wargę uśmiechając się, aby w końcu je połączyć. oplatam swoje ręce wokół szyi i kładę głowę na Jego ramieniu. tak. uwielbiałam mieć Go przy sobie. tuż obok. czuć Jego ciało.// pinger
|
|
 |
Kobiecy foch i męska duma-dwa czynniki które, potrafią skomplikować każdą relacją.
|
|
 |
Jeśli dla Ciebie "mieć przejebane" znaczy spóźnić się do szkoły - to chuj wiesz o życiu.
|
|
 |
Dzień dobry, kocham Cię.♥
|
|
 |
'Jara mnie to że masz swoje zdanie i styl.♥
|
|
|
|