głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika koszula2502

Może nie umiem być już ani trochę lepszy  lecz  jeśli to nie jest miłość to chyba Bóg jest ślepy.

kochasieraz dodano: 19 listopada 2011

Może nie umiem być już ani trochę lepszy, lecz jeśli to nie jest miłość to chyba Bóg jest ślepy.

Często od życia kop bywa bezcenny  Byś mógł podjąć trop  na nowo wiedząc co ważne  Świat jest pełen hipokryzji  lecz też gdzieś ma swą prawdę.

kochasieraz dodano: 19 listopada 2011

Często od życia kop bywa bezcenny Byś mógł podjąć trop, na nowo wiedząc co ważne Świat jest pełen hipokryzji, lecz też gdzieś ma swą prawdę.

podziwiam moją przyjaciółkę za to  że potrafi po raz 1128348466478 wysłuchiwać mojego ciągłego pierdolenia o nim  jak bardzo tęsknię  i dlaczego on mnie tak potraktował. Jestem jej wdzięczna za to  że nie powiedziała mi jeszcze  żebym przestała jej ciągle o tym pieprzyć  bo to nudne. Podziwiam ją za to  że mimo tego  iż jestem straszną męczybułą  ona zawsze znajdzie dla mnie czas  żeby mnie wysłuchać i pocieszyć. Strasznie ją kocham  i chyba nigdy nie będę w stanie odpłacić się jej za wszystko  co dla mnie zrobiła.

fejsbuk dodano: 18 listopada 2011

podziwiam moją przyjaciółkę za to, że potrafi po raz 1128348466478 wysłuchiwać mojego ciągłego pierdolenia o nim, jak bardzo tęsknię, i dlaczego on mnie tak potraktował. Jestem jej wdzięczna za to, że nie powiedziała mi jeszcze, żebym przestała jej ciągle o tym pieprzyć, bo to nudne. Podziwiam ją za to, że mimo tego, iż jestem straszną męczybułą, ona zawsze znajdzie dla mnie czas, żeby mnie wysłuchać i pocieszyć. Strasznie ją kocham, i chyba nigdy nie będę w stanie odpłacić się jej za wszystko, co dla mnie zrobiła.

Pomyśl chwilę jak często tak się dzieje  Że konkretnym chwilom w życiu dajesz tytuły piosenek.

kochasieraz dodano: 18 listopada 2011

Pomyśl chwilę jak często tak się dzieje Że konkretnym chwilom w życiu dajesz tytuły piosenek.

I'll close my eyes and then I won't see the love you do not feel  when you're holding me.  zamknę oczy  żeby nie widzieć  że kiedy mnie przytulasz  to nie ma w tym miłości.  adele ♥

fejsbuk dodano: 18 listopada 2011

I'll close my eyes and then I won't see the love you do not feel, when you're holding me. |zamknę oczy, żeby nie widzieć, że kiedy mnie przytulasz, to nie ma w tym miłości.| adele ♥

jesteś kimś tam w moim życiu. odszedłeś kiedyś tam. czuję do Ciebie jeszcze coś tam.

fejsbuk dodano: 18 listopada 2011

jesteś kimś tam w moim życiu. odszedłeś kiedyś tam. czuję do Ciebie jeszcze coś tam.
Autor cytatu: koffi

Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś mi teraz potrzebny.

fejsbuk dodano: 18 listopada 2011

Nawet nie wiesz jak bardzo jesteś mi teraz potrzebny.

kurwa  gdzie ja przechowuję te wszystkie łzy?  .

fejsbuk dodano: 17 listopada 2011

kurwa, gdzie ja przechowuję te wszystkie łzy? -.-

oddałaby wszystko  żeby tylko przeżyć te wakacje jeszcze raz.

fejsbuk dodano: 17 listopada 2011

oddałaby wszystko, żeby tylko przeżyć te wakacje jeszcze raz.

przepłakała cały wieczór. oglądała zdjęcia z wyjazdu  czytała stare rozmowy. tęskniła za tym wszystkim. za tym  jaki był zazdrosny. za tym  ja trzymał ją za rękę  jak przytulał  jak całował  jak co rano budził ją słodkim  Dzień dobry kotek     . Jak nie mógł pojąć  za co ona tak kocha góry  jak powtarzał  że wcale nie jest gruba i beznadziejna  że podoba mu się taka  jaka jest. nagle przypomniała sobie  że przecież w wakacje miała zastępczy telefon. włączyła go  i chociaż wiedziała  co tam jest  to nie mogła powstrzymać łez na widok jego zdjęcia na tapecie. boże  jaki ten frajer ma piękny uśmiech. weszła w wiadomości  kliknęła odebrane. wszystkie 450 od niego. w każdym chociaż jeden powód  dla którego tak bardzo się w tym zatraciła. czytała każdego smsa  z każdym wracały do niej wspomnienia i płakała coraz bardziej. Miała ochotę pieprznąć tym telefonem o ścianę. Wykasować wszystkie zdjęcia  i zapomnieć. Ale nie potrafiła  on za bardzo się postarał  żeby go pamiętała.

fejsbuk dodano: 17 listopada 2011

przepłakała cały wieczór. oglądała zdjęcia z wyjazdu, czytała stare rozmowy. tęskniła za tym wszystkim. za tym, jaki był zazdrosny. za tym, ja trzymał ją za rękę, jak przytulał, jak całował, jak co rano budził ją słodkim "Dzień dobry kotek ;* ". Jak nie mógł pojąć, za co ona tak kocha góry, jak powtarzał, że wcale nie jest gruba i beznadziejna, że podoba mu się taka, jaka jest. nagle przypomniała sobie, że przecież w wakacje miała zastępczy telefon. włączyła go, i chociaż wiedziała, co tam jest, to nie mogła powstrzymać łez na widok jego zdjęcia na tapecie. boże, jaki ten frajer ma piękny uśmiech. weszła w wiadomości, kliknęła odebrane. wszystkie 450 od niego. w każdym chociaż jeden powód, dla którego tak bardzo się w tym zatraciła. czytała każdego smsa, z każdym wracały do niej wspomnienia i płakała coraz bardziej. Miała ochotę pieprznąć tym telefonem o ścianę. Wykasować wszystkie zdjęcia, i zapomnieć. Ale nie potrafiła, on za bardzo się postarał, żeby go pamiętała.

http:  www.youtube.com watch?v=TJAfLE39ZZ8 ob=av2n  ♥

niuniulaa dodano: 17 listopada 2011

Łatwiej jest uśmiechnąć się i udawać szczęśliwą  niż wyjaśniać co tak naprawdę czujesz.

fejsbuk dodano: 16 listopada 2011

Łatwiej jest uśmiechnąć się i udawać szczęśliwą, niż wyjaśniać co tak naprawdę czujesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć