głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika konstruktywistycznie

 Za każdym razem gdy prosił bym odeszła mówiąc że nie mamy szans byłam jeszcze bardziej zdeterminowana by przy nim wytrwać. Kiedy zaczęłam się nim interesować myślałam tylko o tym by uratować siebie. Teraz nie byłam wcale pewna kto kogo chciał uratować i czy nie byliśmy skazani na porażkę tak jak to przewidywał.

fuck.it.im.young dodano: przedwczoraj o 11:10

"Za każdym razem, gdy prosił, bym odeszła, mówiąc, że nie mamy szans, byłam jeszcze bardziej zdeterminowana, by przy nim wytrwać. Kiedy zaczęłam się nim interesować, myślałam tylko o tym, by uratować siebie. Teraz nie byłam wcale pewna, kto kogo chciał uratować i czy nie byliśmy skazani na porażkę, tak jak to przewidywał."

Najgorzej jest kiedy między ludźmi jest chemia i nie wiedzą co z tym zrobić. — m.

fuck.it.im.young dodano: 3 dni temu

Najgorzej jest, kiedy między ludźmi jest chemia i nie wiedzą, co z tym zrobić. — m.

Są ludzie którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają.

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból gdy odchodzili to wywołują najcudowniejszy uśmiech gdy wracają. `

Czasem myślę zbyt dużo  zbyt intensywnie. Próbuję wyjaśniać rzeczy  które nie potrzebują wyjaśnienia. Wgłębiam się w zwyczajne sprawy szukając w nich drugiego dna.Dlaczego ? Ponieważ wiem  że boję się szczęścia  które mam.Boje się tego  że znów coś pójdzie nie tak.Wiem  że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu i cokolwiek byśmy nie zrobili to nic nie zmieni.Czasem tak trudno po prostu zaakceptować ogromne szczęście i odpuścić.

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

Czasem myślę zbyt dużo , zbyt intensywnie. Próbuję wyjaśniać rzeczy , które nie potrzebują wyjaśnienia. Wgłębiam się w zwyczajne sprawy szukając w nich drugiego dna.Dlaczego ? Ponieważ wiem , że boję się szczęścia , które mam.Boje się tego , że znów coś pójdzie nie tak.Wiem , że na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu i cokolwiek byśmy nie zrobili to nic nie zmieni.Czasem tak trudno po prostu zaakceptować ogromne szczęście i odpuścić.

Po prostu zabij ich uprzejmością.

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

Po prostu zabij ich uprzejmością.

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum dla facetów  którzy go nie posiadają.

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

Zbyt wiele kobiet traci swój rozum dla facetów , którzy go nie posiadają.

To co inni zepsuli w moim sercu  Ty naprawiłeś.  Aleksandra Steć

fuck.it.im.young dodano: 4 dni temu

To, co inni zepsuli w moim sercu - Ty naprawiłeś. - Aleksandra Steć

Ktoś zapytał mnie co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam że lubię książki i zieloną herbatę bo nie śmiałam powiedzieć że najbardziej lubię seks i kokainę najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

fuck.it.im.young dodano: 6 dni temu

Ktoś zapytał mnie, co najbardziej lubię. Zamarłam. Po chwili wahania powiedziałam, że lubię książki i zieloną herbatę, bo nie śmiałam powiedzieć, że najbardziej lubię seks i kokainę, najlepiej razem. Stałabym się straszną suką w oczach innych.

 A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz że Twoje życie powinno być szare nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej nieszczęśliwej ofiary losu  tak jest łatwiej nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart...

fuck.it.im.young dodano: 6 dni temu

"A więc myślę że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz, że Twoje życie powinno być szare, nieciekawe i trudne. Myślę że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej, nieszczęśliwej ofiary losu - tak jest łatwiej, nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściach bo możesz je z łatwością obrócić w żart..."

Możesz nie być jej pierwszym jej ostatnim lub jedynym. Kochała wcześniej może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna Ty też nie jesteś razem też możecie nigdy nie być doskonali ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć skłonić do myślenia i przyznania że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia ale da Ci cząstkę siebie o której wie że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej nie zmieniaj jej nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia daj jej znać kiedy Cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.

fuck.it.im.young dodano: 1 tydzień temu

Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, Ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi Cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią, i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o Tobie w każdej sekundzie dnia, ale da Ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy Cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy Cię denerwuje, i tęsknij kiedy jej nie ma.

'Chyba podjęłam decyzję którą powinnam podjąć już rok temu. To koniec. Koniec pisania oczekiwania na to że napiszesz zadzwonisz zapytasz co u mnie czy wszystko jest w porządku czy chce się spotkać. Koniec planowania myślenia gdybania analizowania. Jesteś szczęśliwy ja też powinnam być. Zawsze zostaniesz tym jedynym tym z którym byłam szczęśliwa i dzięki któremu mam wspaniałe wspomnienia. Nigdy o Tobie nie zapomnę i jeżeli kiedykolwiek będziesz czegoś potrzebował to Ci pomogę. Niezależnie od tego która będzie godzina gdzie będę i z kim.' A.

fuck.it.im.young dodano: 2 tygodnie temu

'Chyba podjęłam decyzję, którą powinnam podjąć już rok temu. To koniec. Koniec pisania, oczekiwania na to, że napiszesz, zadzwonisz, zapytasz co u mnie, czy wszystko jest w porządku, czy chce się spotkać. Koniec planowania, myślenia, gdybania, analizowania. Jesteś szczęśliwy, ja też powinnam być. Zawsze zostaniesz tym jedynym, tym z którym byłam szczęśliwa i dzięki któremu mam wspaniałe wspomnienia. Nigdy o Tobie nie zapomnę i jeżeli kiedykolwiek będziesz czegoś potrzebował to Ci pomogę. Niezależnie od tego która będzie godzina, gdzie będę i z kim.' A.

 Daj rękę pójdziemy wstecz po naszych wspólnych śladach pozwól że poprowadzę cię raz jeszcze.  Halina Poświatowska

fuck.it.im.young dodano: 2 tygodnie temu

"Daj rękę, pójdziemy wstecz po naszych wspólnych śladach, pozwól, że poprowadzę cię raz jeszcze. " Halina Poświatowska

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV