głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kolorowemarzenie

Potrzebuję Go.   On tego nie rozumie.?

eweliinek96 dodano: 14 czerwca 2012

Potrzebuję Go. - On tego nie rozumie.? -,-

Mimo mrozu muszę z Tobą iść  Mimo mrozu mego serca nie pokrywa lód.

eweliinek96 dodano: 12 czerwca 2012

Mimo mrozu muszę z Tobą iść, Mimo mrozu mego serca nie pokrywa lód.

minął prawie miesiąc. przez ten czas w chuj się pozmieniało. dopiero teraz jestem świadoma tego ilu ludzi wokół mnie jest fałszywych i próbuje osiągnąć coś przez cudzą porażkę i złamane serce   choć powoli się już do niego przyzwyczajam . ostatni chłopak uświadomił mi że w krótkim czasie można kogoś cholernie 'pokochać' choć do końca nie byłam pewna tej miłości   ale przede wszystkim cholernie się przywiązać i uzależnić   bo inaczej tego nie nazwę . UZALEŻNIŁAM się !.. przez ostatni tydzień byłam pewna że sobie bez Niego nie poradzę   ale już jest lepiej chyba.. sama nie wiem co czuję ale nadal odczuwam potrzebę żeby był przy mnie   bo utwierdził mnie w przekonaniu   że bez Niego sobie nie poradzę ..taka przestroga . chłopak zauważy   że coś jest nie tak że dziewczyna jest słaba i  będzie chciał pomóc   będzie się starał jak nigdy tylko po to żeby uzależnić Cię od siebie a na koniec jak zwykle powiedzieć że to koniec  i to głupie ' będzie dobrze   mała ' ..

eweliinek96 dodano: 12 czerwca 2012

minął prawie miesiąc. przez ten czas w chuj się pozmieniało. dopiero teraz jestem świadoma tego ilu ludzi wokół mnie jest fałszywych i próbuje osiągnąć coś przez cudzą porażkę i złamane serce , choć powoli się już do niego przyzwyczajam . ostatni chłopak uświadomił mi że w krótkim czasie można kogoś cholernie 'pokochać' choć do końca nie byłam pewna tej miłości , ale przede wszystkim cholernie się przywiązać i uzależnić , bo inaczej tego nie nazwę . UZALEŻNIŁAM się !.. przez ostatni tydzień byłam pewna że sobie bez Niego nie poradzę , ale już jest lepiej chyba.. sama nie wiem co czuję ale nadal odczuwam potrzebę żeby był przy mnie , bo utwierdził mnie w przekonaniu , że bez Niego sobie nie poradzę ..taka przestroga . chłopak zauważy , że coś jest nie tak,że dziewczyna jest słaba i będzie chciał pomóc , będzie się starał jak nigdy tylko po to żeby uzależnić Cię od siebie a na koniec jak zwykle powiedzieć że to koniec, i to głupie ' będzie dobrze , mała ' ..

Lecz musisz wiedzieć  że tęsknię.

eweliinek96 dodano: 12 czerwca 2012

Lecz musisz wiedzieć, że tęsknię.

Wolę siedzieć z chłopakami  którzy wywołują na mojej twarzy uśmiech  niż z dziewczynami  które siadają w kółku i obrabiają każdemu dupę.

eweliinek96 dodano: 12 czerwca 2012

Wolę siedzieć z chłopakami, którzy wywołują na mojej twarzy uśmiech, niż z dziewczynami, które siadają w kółku i obrabiają każdemu dupę.

Jeśli zamarzłby ocean  musisz wiedzieć.  Byłbym pierwszą osobą  która przez niego pobiegnie   do Ciebie..   3

eweliinek96 dodano: 12 czerwca 2012

Jeśli zamarzłby ocean, musisz wiedzieć. Byłbym pierwszą osobą, która przez niego pobiegnie, do Ciebie.. < 3

Za mała aby dotknąć nieba  za niska aby wziąć do pyska .

scoobychrupek dodano: 23 maja 2012

Za mała aby dotknąć nieba, za niska aby wziąć do pyska .

jeśli stracisz do faceta zaufanie  to nigdy do niego nie wracaj.

danoone dodano: 21 maja 2012

jeśli stracisz do faceta zaufanie, to nigdy do niego nie wracaj.
Autor cytatu: reeah

i mimo wszystko sama nie wiem dlaczego tak bardzo chcę byś był .

danoone dodano: 20 maja 2012

i mimo wszystko sama nie wiem dlaczego tak bardzo chcę byś był .
Autor cytatu: ansomia

ja zapatrzona w ciebie  ty w nią  ona w siebie .

danoone dodano: 20 maja 2012

ja zapatrzona w ciebie, ty w nią, ona w siebie .
Autor cytatu: ansomia

dlaczego po prostu nie możesz mi powiedzieć tego  czego i tak się domyślam  a ty nie jesteś na tyle głupi  żeby się nie domyślać  że ja się tego domyślam ?

danoone dodano: 20 maja 2012

dlaczego po prostu nie możesz mi powiedzieć tego, czego i tak się domyślam, a ty nie jesteś na tyle głupi, żeby się nie domyślać, że ja się tego domyślam ?
Autor cytatu: ansomia

mamo on mnie nie kocha .

danoone dodano: 20 maja 2012

mamo on mnie nie kocha .
Autor cytatu: ansomia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć