głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kitka98

Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej. Jak się sypie to rusz dupę a nie czekaj aż ci ktoś pomoże.   Yez Yez Yo

ciamciaramciaa dodano: 7 marca 2013

Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej. Jak się sypie to rusz dupę a nie czekaj aż ci ktoś pomoże. [ Yez Yez Yo ]

nie mam przed tobą tajemnic  po prostu są rzeczy o które nie pytałeś

cukierowaa dodano: 7 marca 2013

nie mam przed tobą tajemnic, po prostu są rzeczy o które nie pytałeś

śmierdzi mi tu coś miłością  pachnie nienawiścią i zalatuje ironią

cukierowaa dodano: 7 marca 2013

śmierdzi mi tu coś miłością, pachnie nienawiścią i zalatuje ironią

kobiety inteligentne uczą się chamstwa  ułatwiającego życie

cukierowaa dodano: 7 marca 2013

kobiety inteligentne uczą się chamstwa, ułatwiającego życie

nie można przez 24 godziny trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać  bo drętwieją mięśnie

cukierowaa dodano: 7 marca 2013

nie można przez 24 godziny trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie

mój plan na dziś : wstaje  robię niesamowite rzeczy  ide spać

cukierowaa dodano: 7 marca 2013

mój plan na dziś : wstaje, robię niesamowite rzeczy, ide spać

stałości nie ma  więc po co się ograniczać ?

cukierowaa dodano: 7 marca 2013

stałości nie ma, więc po co się ograniczać ?

czasami wchodzi tu i czyta moje niezdarnie składane zdania. w każdym doszukuje się jakiegoś sensu  uczucia  które mną kierowało. szuka tu drugiego dna. wie  że czasami ciężko mówić mi to co czuję. maskuję to.. w słowach  których często nie rozumie  które często sprawiają mu trudność z rozszyfrowaniem mojej psychiki. pyta.. dużo pyta bo uważa  że kto pyta nie błądzi. truje mi dupę jeśli szybko próbuję zmienić temat. nie poddaje się. uparcie dąży do postawionego sobie celu. do wywołania na mojej twarzy uśmiechu. do zabrania moich problemów gdzieś poza granicę strachu. robi to wszystko aby było mi lżej. i teraz pewnie też to przeczyta. lekko się uśmiechnie i zapewne dostanę wykład za to  że to u nim piszę i choć jest tylko mim kuzynem.. to muszę to powiedzieć. KOCHAM CIĘ BRAT! czasami bardziej niż Ci się wydaje.   ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 7 marca 2013

czasami wchodzi tu i czyta moje niezdarnie składane zdania. w każdym doszukuje się jakiegoś sensu, uczucia, które mną kierowało. szuka tu drugiego dna. wie, że czasami ciężko mówić mi to co czuję. maskuję to.. w słowach, których często nie rozumie, które często sprawiają mu trudność z rozszyfrowaniem mojej psychiki. pyta.. dużo pyta bo uważa, że kto pyta nie błądzi. truje mi dupę jeśli szybko próbuję zmienić temat. nie poddaje się. uparcie dąży do postawionego sobie celu. do wywołania na mojej twarzy uśmiechu. do zabrania moich problemów gdzieś poza granicę strachu. robi to wszystko aby było mi lżej. i teraz pewnie też to przeczyta. lekko się uśmiechnie i zapewne dostanę wykład za to, że to u nim piszę i choć jest tylko mim kuzynem.. to muszę to powiedzieć. KOCHAM CIĘ BRAT! czasami bardziej niż Ci się wydaje. [ ciamciaa ♥ ]

nie chciała od Niego nic  prócz bycia przy Nim. ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił.!   Sobota

ciamciaramciaa dodano: 7 marca 2013

nie chciała od Niego nic, prócz bycia przy Nim. ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił.! [ Sobota ]

Zobaczyłam Ją już jak szła z daleka. Poprawiała sobie torbę. Od razu poznałam tą niepewną twarz  ten strach w oczach. Nie chciałaś spojrzeć mi w oczy  spuściłaś głowę i szłaś. Przechodząc tuż obok  spoglądałaś na kamienicę. Uśmiechnęłam się za chustką  wiedząc  że nic już z tymi ludźmi mnie nie łączy. Cieszy mnie to  że Oni to tylko wspomnienie. Pamiętasz? Byłaś moją dobrą koleżanką  a Twój brat? Był moim najlepszym przyjacielem  czasem myślę jak szkoda  że tamte chwile minęły  ale właśnie o to chodziło. Ciebie z Nami nie ma  ale jesteś sercem  zapewne jesteś ze mnie dumny. Nie łączy mnie z Nimi już żadne podwórko  brama  wódka czy fajki. Nie łączy mnie nawet głupie słowo   cześć    bo przecież mijając mnie jak nieznaną osobę jest najlepszym wyjściem.

maluutkax33 dodano: 7 marca 2013

Zobaczyłam Ją już jak szła z daleka. Poprawiała sobie torbę. Od razu poznałam tą niepewną twarz, ten strach w oczach. Nie chciałaś spojrzeć mi w oczy, spuściłaś głowę i szłaś. Przechodząc tuż obok, spoglądałaś na kamienicę. Uśmiechnęłam się za chustką, wiedząc, że nic już z tymi ludźmi mnie nie łączy. Cieszy mnie to, że Oni to tylko wspomnienie. Pamiętasz? Byłaś moją dobrą koleżanką, a Twój brat? Był moim najlepszym przyjacielem, czasem myślę jak szkoda, że tamte chwile minęły, ale właśnie o to chodziło. Ciebie z Nami nie ma, ale jesteś sercem, zapewne jesteś ze mnie dumny. Nie łączy mnie z Nimi już żadne podwórko, brama, wódka czy fajki. Nie łączy mnie nawet głupie słowo " cześć ", bo przecież mijając mnie jak nieznaną osobę jest najlepszym wyjściem.

Przywróć mnie do życia  otwórz mi oczy. Naucz mnie dostrzegać piękno w każdej przemijającej chwili. Naucz mnie doceniać życie  ludzi  czas. Pokaż mi świat z tej drugiej perspektywy. Proszę pomoż mi odnaleźć w sobie jakieś pozytywne cechy. Nie przekreślaj mnie. Bądź  proszę. Daj mi nadzieję  na lepsze dni. Daj wiarę  w ludzi  że można jeszcze na kimś polegać. Uchroń mnie przed samą sobą. Uchroń mnie przed moim czarnym charakterem. Nie pozwól mi zwątpić w swoje możliwości. Nie daj mi upaść. Nie dopuść do tego bym się poddała. Uchroń mnie przed kolejnymi błędami które za bardzo odbija się na mojej przyszłości. Pomoż mi zapomnieć. Daj mi poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na szczęście. Pomoż mi zapomnieć. Pomoż mi naprawić to co zepsułam. Pomoż mi złapać oddech  żyć. Prowadź mnie nowa  lepszą droga. Pokaż to czego nie dostrzegłam nigdy wcześniej. Jednak istnieje pytanie  czy poradzi sobie? Czy dasz radę okiełznać mój trudny i niezrozumiały charakter? Czy chcesz?

maluutkax33 dodano: 7 marca 2013

Przywróć mnie do życia, otwórz mi oczy. Naucz mnie dostrzegać piękno w każdej przemijającej chwili. Naucz mnie doceniać życie, ludzi, czas. Pokaż mi świat z tej drugiej perspektywy. Proszę pomoż mi odnaleźć w sobie jakieś pozytywne cechy. Nie przekreślaj mnie. Bądź, proszę. Daj mi nadzieję, na lepsze dni. Daj wiarę, w ludzi, że można jeszcze na kimś polegać. Uchroń mnie przed samą sobą. Uchroń mnie przed moim czarnym charakterem. Nie pozwól mi zwątpić w swoje możliwości. Nie daj mi upaść. Nie dopuść do tego bym się poddała. Uchroń mnie przed kolejnymi błędami które za bardzo odbija się na mojej przyszłości. Pomoż mi zapomnieć. Daj mi poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na szczęście. Pomoż mi zapomnieć. Pomoż mi naprawić to co zepsułam. Pomoż mi złapać oddech, żyć. Prowadź mnie nowa, lepszą droga. Pokaż to czego nie dostrzegłam nigdy wcześniej. Jednak istnieje pytanie, czy poradzi sobie? Czy dasz radę okiełznać mój trudny i niezrozumiały charakter? Czy chcesz?
Autor cytatu: fuckingreality

Dotkniesz nieba  dotkniesz swoich marzeń. ♥

maluutkax33 dodano: 7 marca 2013

Dotkniesz nieba, dotkniesz swoich marzeń. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć