głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kissmedarling

dzwonię do przyjaciółki. czuję  że coś jest nie tak.  ej co się stało?  nic. wszystko jest ok.  jasne. chyba widzę że nie jest. nie przejmuj się nim !  chuj mnie on obchodzi. mam na niego wyjebane. nara. Nie odpuszczę. wiem  że jest w chuj źle a nie zostawię przyjaciółki samej w takim stanie. idę na most. siedzi tam. podchodzę  siadam obok i mówię: Wcale nie masz na niego wyjebane.  Nie  nie mam.

fejsbuk dodano: 15 czerwca 2011

dzwonię do przyjaciółki. czuję, że coś jest nie tak. -ej co się stało? -nic. wszystko jest ok. -jasne. chyba widzę że nie jest. nie przejmuj się nim ! -chuj mnie on obchodzi. mam na niego wyjebane. nara. Nie odpuszczę. wiem, że jest w chuj źle a nie zostawię przyjaciółki samej w takim stanie. idę na most. siedzi tam. podchodzę, siadam obok i mówię: Wcale nie masz na niego wyjebane. -Nie, nie mam.

czasami zastanawiam się  jak osoby trzecie widzą to  jak robię sobie przypał z przyjaciółką.

fejsbuk dodano: 14 czerwca 2011

czasami zastanawiam się, jak osoby trzecie widzą to, jak robię sobie przypał z przyjaciółką.

czwartek misiu ♥ teksty fejsbuk dodał komentarz: czwartek misiu ♥ do wpisu 14 czerwca 2011
wracałam do domu  a ulica  którą idę zazwyczaj jest mało uczęszczana. no więc w słuchawkach jakieś hity  ja sobie śpiewam i tańczę. na środku chodnika. koniec piosenki  zrobiłam piękny ukłon  w słuchawkach chwilowa cisza i słyszę oklaski. odwracam się w lewo i widzę kilku robotników  którzy  oczywiście  wiedzieli całe moje pzredstawienie i ryczeli teraz ze śmiechu. Chyba pobiłam rekord w biegu na 100 metrów do domu.

fejsbuk dodano: 14 czerwca 2011

wracałam do domu, a ulica, którą idę zazwyczaj jest mało uczęszczana. no więc w słuchawkach jakieś hity, ja sobie śpiewam i tańczę. na środku chodnika. koniec piosenki, zrobiłam piękny ukłon, w słuchawkach chwilowa cisza i słyszę oklaski. odwracam się w lewo i widzę kilku robotników, którzy, oczywiście, wiedzieli całe moje pzredstawienie i ryczeli teraz ze śmiechu. Chyba pobiłam rekord w biegu na 100 metrów do domu. ;)

najgorsze jest to   że mimo wszystko coś w środku nie pozwala mi o Tobie zapomnieć.

ajednak dodano: 14 czerwca 2011

najgorsze jest to, że mimo wszystko coś w środku nie pozwala mi o Tobie zapomnieć.

Nawet sobie nie wyobrażasz ile rzeczy mówię Ci w myślach.

ajednak dodano: 14 czerwca 2011

Nawet sobie nie wyobrażasz ile rzeczy mówię Ci w myślach.

więcej namiętności niż serce może zmieścić

ajednak dodano: 14 czerwca 2011

więcej namiętności niż serce może zmieścić

sto tysięcy dni albo sto tysięcy sekund przede mną. to wieczna niespodzianka. w życiu nie ma nic na pewno.

ajednak dodano: 14 czerwca 2011

sto tysięcy dni albo sto tysięcy sekund przede mną. to wieczna niespodzianka. w życiu nie ma nic na pewno.

więcej pokus niż czasu by po nie sięgnąć.

ajednak dodano: 14 czerwca 2011

więcej pokus niż czasu by po nie sięgnąć.

15 dni i Hiszpaaaaaaniaaaaaa !! yaah  dd .

mosik dodano: 14 czerwca 2011

15 dni i Hiszpaaaaaaniaaaaaa !! yaah ;dd .

do kobiety trzeba się pofatygować :

fejsbuk dodano: 13 czerwca 2011

do kobiety trzeba się pofatygować : )

:    teksty luusiaa dodał komentarz: : )) do wpisu 13 czerwca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć