głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika karolina36341

nie pytaj mnie o jutro nie mam więcej niż dziś

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

nie pytaj mnie o jutro,nie mam więcej niż dziś

przyjdź a opowiem Ci jak reszta świata przestaje dla mnie istnieć gdy Cię widzę.

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

przyjdź, a opowiem Ci jak reszta świata przestaje dla mnie istnieć, gdy Cię widzę.

Wszystkie moje uzależnienia zaczynają się od Ciebie.

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

Wszystkie moje uzależnienia zaczynają się od Ciebie.

Miłość  piąta pora roku .

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

Miłość - piąta pora roku .

Przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka.

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

Przed człowiekiem schronić się można jedynie w objęcia innego człowieka.

Jego oczy uśmiech głos. Dla większości nic nadzwyczajnego jednak dla mnie są to najpotrzebniejsze czynności do normalnego funkcjonowania.

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

Jego oczy, uśmiech, głos. Dla większości nic nadzwyczajnego, jednak dla mnie są to najpotrzebniejsze czynności do normalnego funkcjonowania.

Kilka ostrych libacji i setki mniejszych imprez ale to bez znaczenia wszystkie miały ten sam schemat. Przepełnione alkoholem i szlugami dawały na chwilę zapomnieć o problemach o tym że nie wszystko jest idealne że świat wcale nie jest kanonem perfekcji a życie mimo tego ze osiągamy już najniższy z możliwych szczebli dna kopie coraz mocniej. A potem przychodziła chwila przytomności która znów przedstawia wszystko w tym nie do końca perfekcyjnym świetle i ustawiała hierarchię wartości nie tak jak powinna ona wyglądać. Ślepa wiara w lepsze jutro zakrywała oczy które może potrafiłyby dostrzec wady każdego z uderzeń serca. I do tego dochodziła jeszcze miłość którą rozdawaliśmy nie tym ludziom co trzeba. To chyba ona najbardziej nas zniszczyła. Tak chyba tak.

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

Kilka ostrych libacji i setki mniejszych imprez, ale to bez znaczenia wszystkie miały ten sam schemat. Przepełnione alkoholem i szlugami dawały na chwilę zapomnieć o problemach, o tym, że nie wszystko jest idealne, że świat wcale nie jest kanonem perfekcji, a życie mimo tego, ze osiągamy już najniższy z możliwych szczebli dna kopie coraz mocniej. A potem przychodziła chwila przytomności, która znów przedstawia wszystko w tym nie do końca perfekcyjnym świetle i ustawiała hierarchię wartości nie tak jak powinna ona wyglądać. Ślepa wiara w lepsze jutro zakrywała oczy, które może potrafiłyby dostrzec wady każdego z uderzeń serca. I do tego dochodziła jeszcze miłość, którą rozdawaliśmy nie tym ludziom, co trzeba. To chyba ona najbardziej nas zniszczyła. Tak, chyba tak.

odpaliłam szluga roztrzęsiona.podniosłam wzrok na kumpelę.  jakim On jest chujem! wiesz wszystko zajebiście nie? szczęśliwi byliśmy. szwendanie się wieczorami wspólne noce niezapomniane pocałunki. ta nawet mi powiedział że mnie kocha.uwierzyłabyś? widzisz a ja się nabrałam. naiwna byłam wiem wiem.tylko to jest chore rozumiesz? cała ta pieprzona miłość! ta blondyna zrobiła jedno ahh i już się przyczepił do Jej biustu. ale chuj mam wylane... a właściwie chciałabym mieć. wciąż mi na Nim zależy tak bardzo.  wyrzuciłam z siebie wściekła płacząc już na dobre. drgnęłam czując ramiona obejmujące mnie w talii.  mi też zależy.  usłyszałam.

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

odpaliłam szluga roztrzęsiona.podniosłam wzrok na kumpelę. - jakim On jest chujem! wiesz, wszystko zajebiście, nie? szczęśliwi byliśmy. szwendanie się wieczorami, wspólne noce, niezapomniane pocałunki. ta, nawet mi powiedział, że mnie kocha.uwierzyłabyś? widzisz, a ja się nabrałam. naiwna byłam, wiem, wiem.tylko to jest chore, rozumiesz? cała ta pieprzona miłość! ta blondyna zrobiła jedno ahh i już się przyczepił do Jej biustu. ale chuj, mam wylane... a właściwie, chciałabym mieć. wciąż mi na Nim zależy tak bardzo. - wyrzuciłam z siebie, wściekła, płacząc już na dobre. drgnęłam czując ramiona obejmujące mnie w talii. - mi też zależy. - usłyszałam.

On? Sens wstawania rano sens uśmiechu sens  po prostu.

wallsieeeeziomm dodano: 9 luty 2014

On? Sens wstawania rano, sens uśmiechu, sens - po prostu.

I ten je­den piep­rzo­ny sms który może uszczęśli­wić lub za­walić dzień.

wallsieeeeziomm dodano: 17 stycznia 2014

I ten je­den piep­rzo­ny sms, który może uszczęśli­wić lub za­walić dzień.

i nie będzie już żadnej miłości zauroczeń. będzie tylko czysta wódka i niezliczone ilości fajek

wallsieeeeziomm dodano: 23 listopada 2013

i nie będzie już żadnej miłości, zauroczeń. będzie tylko czysta wódka i niezliczone ilości fajek

był oryginalny duże bluzy ciągle słuchawki w uszach i bity które sam tworzył. Przystojnie wyglądał każdego dnia co dzień lepsze perfumy a na skinienie palcem mógł mieć każdą lalkę. Pewnie przez to wszystko leciała na niego każda panienka. Każda się nim zachwycała specjalnie przechodziła obok niego i udawała zabawną żeby się mu przypodobać.Siedział pewnego dnia na ławce pisząc coś na kartkach swojego zeszytu.Usiadłam na przeciwko patrząc na niego spod daszka dużej czapki swojego kumpla. Nagle zadzwonił telefon ' kurwa  że też w takiej chwili ' odrzuciłam połączenie i wróciłam do patrzenia na niego. Zajarzyłam że pewnie pisze kolejny tekst piosenki. Podniósł się i podszedł do mnie zostawiając obok mnie zapisaną kartkę. Spojrzałam kątem oka niepewnie biorąc ją do ręki . ' Uwielbiam kiedy na mnie patrzysz pozwalam robić to tylko tobie bo tylko twój wzrok kocham. '  P.S. nadajesz sens memu życiu

wallsieeeeziomm dodano: 23 listopada 2013

był oryginalny, duże bluzy, ciągle słuchawki w uszach i bity które sam tworzył. Przystojnie wyglądał każdego dnia, co dzień lepsze perfumy, a na skinienie palcem mógł mieć każdą lalkę. Pewnie przez to wszystko,leciała na niego każda panienka. Każda się nim zachwycała, specjalnie przechodziła obok niego i udawała zabawną, żeby się mu przypodobać.Siedział pewnego dnia na ławce, pisząc coś na kartkach swojego zeszytu.Usiadłam na przeciwko, patrząc na niego spod daszka dużej czapki swojego kumpla. Nagle zadzwonił telefon ' kurwa , że też w takiej chwili ' ,odrzuciłam połączenie i wróciłam do patrzenia na niego. Zajarzyłam że pewnie pisze kolejny tekst piosenki. Podniósł się i podszedł do mnie,zostawiając obok mnie zapisaną kartkę. Spojrzałam kątem oka, niepewnie biorąc ją do ręki . ' Uwielbiam kiedy na mnie patrzysz, pozwalam robić to tylko tobie, bo tylko twój wzrok kocham. ' **P.S. nadajesz sens memu życiu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV