  |
|
"nie puszczę cię
nigdzie sama stąd nie pójdziesz
zostaniesz tu
ja będę czekał aż uśniesz ,wyspowiadasz się
jeszcze przed snem chce cię mieć czystą
wyspowiadasz się
jeszcze przed snem chce cię mieć czystą
ale to nie wszystko
wydrylujesz śliną mnie
otoczysz sprężystą łydką
wydrylujesz śliną mnie
otoczysz sprężystą łydką
no ale to nie wszystko upadniemy razem tak
jak jeszcze nigdy nisko
upadniemy razem tak
jak jeszcze nigdy nisko
no ale to nie wszystko
bo zanim zgasną resztki dnia
zanim anioły się przyśnią
zanim nasze ciała wyschną
powtórzymy wszystko
wszystko
i tak " Mmmmm < 33 Happysad < 33
|
|
  |
|
tętni we mnie radość ; * nikt tego nie zepsuje , żyje dla siebie nie dla Ciebie < 3 ; *
|
|
  |
|
" Bo Ty jesteś zajebista , to sprawa jest oczywista , wyrosłaś na mądra dziewczynę dla Ciebie zabiję lub zginę "
|
|
  |
|
heh . wyrażając swoje zdanie na dany temat popełniam jakieś wykroczenie ? bo przez to zostałam nazwana suką przez jedną z moblowiczek . Dziękuję . Czy ktoś jeszcze chce coś napisać ? śmiało .
|
|
  |
|
" Pamiętaj kto o Ciebie się bił , pamiętaj kto dla Ciebie żył . "
|
|
  |
|
nie wierzę , że mozna przestać kochać kogoś w jeden dzień .. to oznacza , że nigdy nie kochał. Słowa rzucane na wiatr " kocham Cię " używane dziś przez niedojrzałych psycholi , którzy bawią się uczuciami niszcząc naszą psychikę nasze serca skazując nas na nieufność do innych ludzi i na gorzkie wspomnienia .
|
|
  |
|
sądziłam , że moblo jest portalem , w którym pisze się swoje sentymenty swoje myśli .. pisze się to po to , aby podzielić się tym z innymi i wg . a teraz tu się robi portal randkowy , wyzwiskowy , chamski itd . każdy wrzuca tu smuty związane z ODCHODZĘ łeee łeee wszyscy płaczą O . o reagujecie na takie coś to i wyczyniają co chcą.
|
|
  |
|
spójrz mi w oczy i powiedz , że już nic nie znaczą tamte dni , które spędziliśmy razem . dopiero wtedy uwierzę , że to koniec .
|
|
  |
|
głupia jestem mając nadzieję , ze będziesz jeszcze mój ..
|
|
  |
|
dzień spędzony z ukochaną osobą mija tak szybko jak sekunda . dzień spędzony bez ukochanej osoby zdaje się jakby trwał rokiem .
|
|
|
|