głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kadia

  walisz konia ?   nie nie bije zwierząt .   lovechuck

mamba.x3 dodano: 2 lipca 2011

- walisz konia ? - nie nie bije zwierząt . / lovechuck

Aż chce mi się śmiać   gdy widzę tych wszystkich ' osiedlowych kozaków ' którzy zamienili   chwdp   na   jp     bo mieli problemy z ortografią !xD

mamba.x3 dodano: 2 lipca 2011

Aż chce mi się śmiać , gdy widzę tych wszystkich ' osiedlowych kozaków ' którzy zamienili ` chwdp ` na ` jp ` , bo mieli problemy z ortografią !xD

w dzisiejszych czasach nałożenie tapety jest ważniejsze  niż zjedzenie śniadania.

mamba.x3 dodano: 2 lipca 2011

w dzisiejszych czasach nałożenie tapety jest ważniejsze, niż zjedzenie śniadania.

i zawsze kiedy mówię  żeby spadał bo mnie wkurza  to tak naprawdę cholernie chcę aby został. on o tym wie  i dlatego nigdy tak po prostu nie odchodzi.   endoftime.

endoftime dodano: 1 lipca 2011

i zawsze kiedy mówię, żeby spadał bo mnie wkurza, to tak naprawdę cholernie chcę aby został. on o tym wie, i dlatego nigdy tak po prostu nie odchodzi. | endoftime.

i uśmiecham się do wspomnień  to takie zajebiste uczucie  że ktoś taki jak on miał ochotę chociaż ze mną rozmawiać.

endoftime dodano: 1 lipca 2011

i uśmiecham się do wspomnień, to takie zajebiste uczucie, że ktoś taki jak on miał ochotę chociaż ze mną rozmawiać.

i jestem dumna z tego  że on może mieć każdą ale to do mnie zwraca się słowem 'kochanie  mała'. to ze mną przegaduje nawet całą noc na skype tylko dlatego  że chce słyszeć mój głos przed snem  w który zapada dopiero rano. to mi pisze te przesłodkie słowa  teksty i to ze mną kłóci się zawsze by pokazać jaki jest twardy  a na koniec daje mi wygrać. tak  jest dla mnie kimś bardzo ważnym  kto trzyma się przy mnie pomimo tych wad tego wszystkiego.  ♥   endoftime.

endoftime dodano: 1 lipca 2011

i jestem dumna z tego, że on może mieć każdą ale to do mnie zwraca się słowem 'kochanie, mała'. to ze mną przegaduje nawet całą noc na skype tylko dlatego, że chce słyszeć mój głos przed snem, w który zapada dopiero rano. to mi pisze te przesłodkie słowa, teksty i to ze mną kłóci się zawsze by pokazać jaki jest twardy, a na koniec daje mi wygrać. tak, jest dla mnie kimś bardzo ważnym, kto trzyma się przy mnie pomimo tych wad tego wszystkiego. ♥ | endoftime.

kiedyś za jego oddech oddałabym wszystko  dziś już nie muszę bo mam go na wyłączność.   endoftime.

endoftime dodano: 1 lipca 2011

kiedyś za jego oddech oddałabym wszystko, dziś już nie muszę bo mam go na wyłączność. | endoftime.

uwierz  że moje serce potrafi bić w rytm jego oddechu.   endoftime.

endoftime dodano: 1 lipca 2011

uwierz, że moje serce potrafi bić w rytm jego oddechu. | endoftime.

Topię się w resztkach gorącej herbaty i chyba tracę rozum

truskawkowycharakter dodano: 1 lipca 2011

Topię się w resztkach gorącej herbaty i chyba tracę rozum

najlepszą rzeczą  jaką mogę powiedzieć o sobie jesteś ty

truskawkowycharakter dodano: 1 lipca 2011

najlepszą rzeczą, jaką mogę powiedzieć o sobie jesteś ty

mały chłopiec poznał małą dziewczynkę. on urósł   a ona umarła .

truskawkowycharakter dodano: 1 lipca 2011

mały chłopiec poznał małą dziewczynkę. on urósł , a ona umarła .

kiedy krzyczysz  wszyscy cię słyszą. kiedy szepczesz  tylko ci najbliżsi cię słyszą. kiedy milczysz  słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.

truskawkowycharakter dodano: 1 lipca 2011

kiedy krzyczysz, wszyscy cię słyszą. kiedy szepczesz, tylko ci najbliżsi cię słyszą. kiedy milczysz, słyszy cię twój najlepszy przyjaciel.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć