głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kacper27273

 Nie wiesz co pamiętasz  dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz co tak naprawdę sądzisz na dany temat  dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Nie wiesz co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności."

 Głupota jest jedną z dwóch rzeczy  które najlepiej widzimy z perspektywy czasu. Drugą są stracone okazje.

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Głupota jest jedną z dwóch rzeczy, które najlepiej widzimy z perspektywy czasu. Drugą są stracone okazje."

 Najtrudniej jest zamknąć za sobą drzwi. Oddzielić się od kogoś  kto miał być na zawsze. Jesteś jak lekarz wykonujący reanimację o wiele za długo  uczucie umarło  a ty wciąż próbujesz je ratować. Za późno  lecz tak trudno przestać  kiedy wciąż żywisz nadzieję  że to urodzi się lub odżyje. Pamiętaj  nie dasz życia nowym uczuciom  jeśli nie zamkniesz tych drzwi już na zawsze.

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Najtrudniej jest zamknąć za sobą drzwi. Oddzielić się od kogoś, kto miał być na zawsze. Jesteś jak lekarz wykonujący reanimację o wiele za długo, uczucie umarło, a ty wciąż próbujesz je ratować. Za późno, lecz tak trudno przestać, kiedy wciąż żywisz nadzieję, że to urodzi się lub odżyje. Pamiętaj, nie dasz życia nowym uczuciom, jeśli nie zamkniesz tych drzwi już na zawsze."

 Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś  kto rozumie Ciebie  Twoje poczucie humoru  Twoją muzykę  Twoje marzenia.  ...  Znajdź kogoś  kto sprawia  że się uśmiechasz  śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu.

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Otwórz się. Wpuść do swojego serca kogoś, kto rozumie Ciebie, Twoje poczucie humoru, Twoją muzykę, Twoje marzenia. (...) Znajdź kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz, śmiejesz i bujasz w obłokach przez całą drogę do domu."

 Zawsze powtarzam  że nie wierzę w prawdziwą miłość  ale  że zostawiam drzwi uchylone  bo nie miałbym nic przeciwko temu  gdyby ktoś zechciał pewnego dnia udowodnić mi  że się mylę.

jaramsie_e dodano: 24 marca 2015

"Zawsze powtarzam, że nie wierzę w prawdziwą miłość, ale, że zostawiam drzwi uchylone, bo nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby ktoś zechciał pewnego dnia udowodnić mi, że się mylę."

Czy kiedykolwiek ją kochałeś? Czy po prostu nie chciałeś być samotny?

kotkubujajsie dodano: 22 marca 2015

Czy kiedykolwiek ją kochałeś? Czy po prostu nie chciałeś być samotny?

Miłości nie wolno karać przyjaźnią. Koniec to koniec ..

kotkubujajsie dodano: 22 marca 2015

Miłości nie wolno karać przyjaźnią. Koniec to koniec ..

웃 + 유=♡

kotkubujajsie dodano: 22 marca 2015

웃 + 유=♡

Nie chcę tęsknić za tym czego nie mam. :C

kotkubujajsie dodano: 22 marca 2015

Nie chcę tęsknić za tym czego nie mam. :C

nienawidzę tęsknić   nienawidzę Cię za to że doprowadzasz mnie do tego stanu .

kotkubujajsie dodano: 22 marca 2015

nienawidzę tęsknić , nienawidzę Cię za to że doprowadzasz mnie do tego stanu .

I nie podoba mi się to  że tak po prostu zaczyna mi zależeć .

kotkubujajsie dodano: 22 marca 2015

I nie podoba mi się to, że tak po prostu zaczyna mi zależeć .

i jeszcze jutro się obudzisz  i zaboli  i pojutrze też  ale za każdym dniem coraz mniej..

kotkubujajsie dodano: 22 marca 2015

i jeszcze jutro się obudzisz, i zaboli, i pojutrze też, ale za każdym dniem coraz mniej..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć