głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika justholdme

Czasami wystarczy jedno wspomnienie  by ktoś powrócił i był tak realny   jak wtedy..

zakazanamilosc dodano: 9 luty 2014

Czasami wystarczy jedno wspomnienie, by ktoś powrócił i był tak realny, jak wtedy..

Bywał tak cholernie arogancki i wredny. Jarał trawę i pił niezliczone ilości alkoholu. Dla innych był skurwysynem bez uczuć  który potrafił ranić słowem jak nikt. Dla mnie jednak był kimś  kto przytulał mnie zawsze  gdy tylko zobaczył chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy. Kimś  kto zawsze był po mojej stronie i dawał mi poczucie  że obok Niego już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie. Kimś  kto zapewniał mi bezpieczeństwo tuląc mnie w swoich ramionach i sprawiał  że oddychało mi się znacznie łatwiej. Dlatego też dumnie trwałam przy Jego boku. Bo miał cudowne serce  które czuwało nad moją samotnością..

zakazanamilosc dodano: 9 luty 2014

Bywał tak cholernie arogancki i wredny. Jarał trawę i pił niezliczone ilości alkoholu. Dla innych był skurwysynem bez uczuć, który potrafił ranić słowem jak nikt. Dla mnie jednak był kimś, kto przytulał mnie zawsze, gdy tylko zobaczył chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy. Kimś, kto zawsze był po mojej stronie i dawał mi poczucie, że obok Niego już zawsze znajdzie się miejsce tylko dla mnie. Kimś, kto zapewniał mi bezpieczeństwo tuląc mnie w swoich ramionach i sprawiał, że oddychało mi się znacznie łatwiej. Dlatego też dumnie trwałam przy Jego boku. Bo miał cudowne serce, które czuwało nad moją samotnością..

Naucz się zapominać o cudzych obietnicach. Inaczej przekonasz się  jak słaby staje się człowiek  kiedy jego szczęście zależy od drugiej osoby..

zakazanamilosc dodano: 9 luty 2014

Naucz się zapominać o cudzych obietnicach. Inaczej przekonasz się, jak słaby staje się człowiek, kiedy jego szczęście zależy od drugiej osoby..

Czasami wysiadam na tej ostatniej stacji z nadzieją  że będziesz tam na mnie czekał. Tyle  że nikt mnie już z niej nie odbiera. I to nie to  że walizki ciężkie. Chodzi o ciężar złamanego serca. esperer

esperer dodano: 9 luty 2014

Czasami wysiadam na tej ostatniej stacji z nadzieją, że będziesz tam na mnie czekał. Tyle, że nikt mnie już z niej nie odbiera. I to nie to, że walizki ciężkie. Chodzi o ciężar złamanego serca./esperer

˙Pomyśl o mnie. I uśmiechnij się

pewna_siebie dodano: 9 luty 2014

˙Pomyśl o mnie. I uśmiechnij się

najtrudniej jest oszukać siebie między trzecią a szóstą nad ranem.

ladymess dodano: 9 luty 2014

najtrudniej jest oszukać siebie między trzecią a szóstą nad ranem.

Miałam sen. Wiesz  jeden z tych  który rozpierdala Ci dzień. Wróciłam tam skąd odeszłam  bo było tam za dużo bólu. Rozmawiałam z tymi  których unikam  bo ich słowa przynosiły cierpienie. Miałam sen. Wiesz  sen  w którym wszystko się miesza  w których nadal kocham tych  których przestałam  więc może jednak coś? Całowałam wargi  pamiętam dobrze ten smak  ale przecież od jakiegoś czasu całuję inne. Trzymałam za rękę kogoś i czułam ten paniczny lęk  że kiedyś będę musiała ją puścić. Zabawne  że w życiu już przepłakałam ten moment na tysiąc sposobów. Miałam sen. Ten sen  który nie pozwala iść do przodu  który blokuję Ci oddech  a po przebudzeniu zastanawiasz się czy to nadal ma jakieś znaczenie czy po prostu teraźniejszość sprawdza Twoje uczucia do przeszłości. esperer

esperer dodano: 9 luty 2014

Miałam sen. Wiesz, jeden z tych, który rozpierdala Ci dzień. Wróciłam tam skąd odeszłam, bo było tam za dużo bólu. Rozmawiałam z tymi, których unikam, bo ich słowa przynosiły cierpienie. Miałam sen. Wiesz, sen, w którym wszystko się miesza, w których nadal kocham tych, których przestałam, więc może jednak coś? Całowałam wargi, pamiętam dobrze ten smak, ale przecież od jakiegoś czasu całuję inne. Trzymałam za rękę kogoś i czułam ten paniczny lęk, że kiedyś będę musiała ją puścić. Zabawne, że w życiu już przepłakałam ten moment na tysiąc sposobów. Miałam sen. Ten sen, który nie pozwala iść do przodu, który blokuję Ci oddech, a po przebudzeniu zastanawiasz się czy to nadal ma jakieś znaczenie czy po prostu teraźniejszość sprawdza Twoje uczucia do przeszłości./esperer

Pa­miętaj  jeśli się pod­dasz  przyz­nasz rację ludziom  którzy nig­dy w Ciebie nie wie­rzy­li i zaw­sze Cię krytykowali.

chujcietoobchodzi dodano: 8 luty 2014

Pa­miętaj, jeśli się pod­dasz, przyz­nasz rację ludziom, którzy nig­dy w Ciebie nie wie­rzy­li i zaw­sze Cię krytykowali.
Autor cytatu: eldoo

wypełniam czekoladą dziury po pasożytach zostawione.

ladymess dodano: 8 luty 2014

wypełniam czekoladą dziury po pasożytach zostawione.

Nie szukaj w człowieku wad  doceń w nim to czego nikt jeszcze nie odkrył.

twojaprzytulankax3 dodano: 7 luty 2014

Nie szukaj w człowieku wad, doceń w nim to czego nikt jeszcze nie odkrył.

Cały czas pada. Padało wczoraj  pada dziś  padało rok temu  będzie padać jutro  pojutrze  za rok  dwa. Pada  deszcz słów  deszcz smutków  deszcz rozczarowań  deszcz bólu  deszcz kłamstw  deszcz prawd... ale  to tylko deszcz.

chujcietoobchodzi dodano: 7 luty 2014

Cały czas pada. Padało wczoraj, pada dziś, padało rok temu, będzie padać jutro, pojutrze, za rok, dwa. Pada, deszcz słów, deszcz smutków, deszcz rozczarowań, deszcz bólu, deszcz kłamstw, deszcz prawd... ale, to tylko deszcz.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Kiedy coś tra­cimy nie war­to sta­rać się to odzys­kać. Le­piej wy­korzys­tać pow­stałą przes­trzeń i wy­pełnić ją czymś nowym.

yozzziiiom dodano: 7 luty 2014

Kiedy coś tra­cimy nie war­to sta­rać się to odzys­kać. Le­piej wy­korzys­tać pow­stałą przes­trzeń i wy­pełnić ją czymś nowym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć