 |
Nie wiesz po co żyjesz ? Po to,żeby dostać wielkiego kopa w tyłek -.-
|
|
 |
uśmiechanie się do telefonu. budzenie smsem w środku nocy. miła noc, cudowny dzień. szczery uśmiech na każdym kroku. rzeczywistość piękniejsza od snu. podskoki z radości. cudowny humor. i pomyśleć , że wszystko przez jedną osobę.
|
|
 |
'weź się rozejrzyj ilu wchodzi do tej gry sercem.
może połowa człowieku.. - nie więcej!
wznieście ręce - Ci którzy szczerość poprą.
i nie ważne kto płynie z nurtem a kto płynie pod prąd.
liczy się wiarygodność i dla gry prawdziwość!
w świecie gdzie ludzie kłamią, jednocześnie w pierś się bijąc...' / Shellerini
|
|
 |
'witamy w kraju gdzie nałóg ściąga naiwny naród
na dół, to klucz do koszmaru, chłopaku...' / Shellerini
|
|
 |
-płaczesz? - nie, podlewam rzęsy .
|
|
 |
'nie życzę źle, wiesz, bo to nie ładnie, chciałabym tylko żebyś nie dostał tego co najbardziej pragniesz'
|
|
 |
źle się poczuła. stała sama przed lustrem w szkolnej łazience . było jej bardzo słabo . od dłuższego czasu miała poważne problemy ze zdrowiem . zemdlała . przechodził akurat tamtędy On . przestraszył się . wtedy zaczął krzyczeć, potrząsając ją . wpadł w wielką panikę. zbiegli się uczniowie ze szkoły i przyglądali się .On miał łzy w oczach. minął roku od ich rozstania. ale wciąż mu na niej zależało . nie mógł jej stracić na zawsze . za mocno ją kochał. otworzyła powili oczy. zaczął krzyczeć, że przeprasza , że kocha i nie może jej stracić . złapała go mocno za rękę i powoli zamknęła oczy. zasnęła , zasnęła na zawsze. wtedy rozległ się po całej szkole jego rozżalony krzyk.
|
|
 |
prawda jest taka, że wszyscy Cię skrzywdzą. musisz tylko potrafić odróżnić tych, dla których warto cierpieć.
|
|
 |
zawsze kiedy jesteś obok czuję, że przytulasz moją duszę, czuję przyjemne łaskotanie. / search
|
|
 |
- Ja chcę umrzeć. - Nie chcesz. - Co? Oczywiście, że chcę! - Nie, nie chcesz, widzę to po Twoich oczach. One błagają o pomoc w pozostaniu żywą, lecz szczęśliwą.
|
|
 |
Nie jestem w stanie, by dalej żyć. Ale jestem na tyle silna, by spróbować.
|
|
 |
Nie poddawaj się, a jeśli nie jesteś w stanie się podnieść, przyjaciele nie pozwolą Ci pozostać w takim w stanie, wyciągną do Ciebie ręke.
|
|
|
|