głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ins0mnia

I w sumie fajnie  jak czasem bateria padnie  wokół popatrzeć   tam też jest nieraz... ładnie.

black-inside dodano: 7 listopada 2016

I w sumie fajnie, jak czasem bateria padnie, wokół popatrzeć - tam też jest nieraz... ładnie.

Droga do celu jest długa  jak widzisz  a pierwsze kroki mini  mini.

black-inside dodano: 7 listopada 2016

Droga do celu jest długa, jak widzisz, a pierwsze kroki mini, mini.

Determinacja  bo nikt o mnie nie zadba tak jak ja.

black-inside dodano: 7 listopada 2016

Determinacja, bo nikt o mnie nie zadba tak jak ja.

Tego nie da się naprawić dziś  chyba że na pokaz  nie miał do niej nic  ale jej nie kochał  pomyślała: „nic na siłę  wszystko ma przyczynę swoją gdzieś  droga do sukcesu nie raz Cię na minę wrzuci też  zero stresu  kto jest winien?”    myślała w domu  myślała w kinie  ktoś by jej pomógł  gdyby znał imię  gdyby znał powód z którym się bije  ale nie chce dzielić się tym z nikim  brak perspektyw  ale ciągle tkwi w tym.

black-inside dodano: 7 listopada 2016

Tego nie da się naprawić dziś, chyba że na pokaz, nie miał do niej nic, ale jej nie kochał, pomyślała: „nic na siłę, wszystko ma przyczynę swoją gdzieś, droga do sukcesu nie raz Cię na minę wrzuci też, zero stresu, kto jest winien?” - myślała w domu, myślała w kinie, ktoś by jej pomógł, gdyby znał imię, gdyby znał powód z którym się bije, ale nie chce dzielić się tym z nikim, brak perspektyw, ale ciągle tkwi w tym.

Bez prawdziwej miłości życie to pułapka.

black-inside dodano: 7 listopada 2016

Bez prawdziwej miłości życie to pułapka.

Minęły dwa tygodnie ona mieszka gdzie indziej  zwinęła graty i nara  jedyne  co jest stałe to zmiana.

black-inside dodano: 7 listopada 2016

Minęły dwa tygodnie ona mieszka gdzie indziej, zwinęła graty i nara, jedyne, co jest stałe to zmiana.

Pytasz ile z siebie dawałem? jedynka  po niej dwa zera.

black-inside dodano: 7 listopada 2016

Pytasz ile z siebie dawałem? jedynka, po niej dwa zera.

Pijemy sobie coś w parku  tak bardzo potrzebujemy endorfin  że chyba trzeba się zmywać  taryfa na randkę zabiera nas za dwie minuty  a później niech świat się wali.

black-inside dodano: 4 listopada 2016

Pijemy sobie coś w parku, tak bardzo potrzebujemy endorfin, że chyba trzeba się zmywać, taryfa na randkę zabiera nas za dwie minuty, a później niech świat się wali.

Ruszam w miasto  by pić  teraz to już więcej tego mi nie zabronisz.

black-inside dodano: 4 listopada 2016

Ruszam w miasto, by pić, teraz to już więcej tego mi nie zabronisz.

Moja była i ten Twój pacjent zagotowani jak Gordon Ramsay.

black-inside dodano: 4 listopada 2016

Moja była i ten Twój pacjent zagotowani jak Gordon Ramsay.

Nie wiedzieliśmy  że aż tak daleko to zajdzie  razem już palimy mosty  śmiejemy się i odpalamy se od nich ganje  mi to aż oczy się zrosły.

black-inside dodano: 4 listopada 2016

Nie wiedzieliśmy, że aż tak daleko to zajdzie, razem już palimy mosty, śmiejemy się i odpalamy se od nich ganje, mi to aż oczy się zrosły.

Przez to  że wciąż próbujemy się rozgryźć zaczynam trochę dogryzać  wybacz.

black-inside dodano: 4 listopada 2016

Przez to, że wciąż próbujemy się rozgryźć zaczynam trochę dogryzać, wybacz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć