głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ilovuu

Més que un club

julsonka dodano: 26 luty 2013

Més que un club

Aż w końcu przestajesz czuć cokolwiek.

strikingly dodano: 26 luty 2013

Aż w końcu przestajesz czuć cokolwiek.

Nienawidzę siebie za to  że jestem właśnie taka.

strikingly dodano: 26 luty 2013

Nienawidzę siebie za to, że jestem właśnie taka.

Wiesz jakie to uczucie  gdy uświadamiasz sobie  że tak naprawdę nie masz nic?

strikingly dodano: 26 luty 2013

Wiesz jakie to uczucie, gdy uświadamiasz sobie, że tak naprawdę nie masz nic?

Daję sobie spokój  bo to nie ma żadnego sensu.

strikingly dodano: 26 luty 2013

Daję sobie spokój, bo to nie ma żadnego sensu.

Myliłam się myśląc  że cię znam. Myliłam się kolejny raz.

strikingly dodano: 26 luty 2013

Myliłam się myśląc, że cię znam. Myliłam się kolejny raz.

Może po prostu tak musi być.

strikingly dodano: 26 luty 2013

Może po prostu tak musi być.

Czasem zastanawiam się o czym myślisz kiedy milczysz.

strikingly dodano: 26 luty 2013

Czasem zastanawiam się o czym myślisz kiedy milczysz.

Mimo wszystko  fajnie że byłeś.

strikingly dodano: 26 luty 2013

Mimo wszystko, fajnie że byłeś.

Teraz się zdziwisz jak bardzo cię rozumiem. Kiedy w jednej sekundzie wszystko się straci  wszystko to było przecież tak cholernie ważne. Odszedł ktoś  kto był powodem twojego uśmiechu i dawał siły by rano wstać i żyć tak po prostu. Kiedy to tracisz nie chcesz już istnieć  za chuja nie wiesz co zrobić ale przecież musisz.. musisz żyć   i.need.you

i.need.you dodano: 25 luty 2013

Teraz się zdziwisz jak bardzo cię rozumiem. Kiedy w jednej sekundzie wszystko się straci, wszystko to było przecież tak cholernie ważne. Odszedł ktoś, kto był powodem twojego uśmiechu i dawał siły by rano wstać i żyć tak po prostu. Kiedy to tracisz nie chcesz już istnieć, za chuja nie wiesz co zrobić ale przecież musisz.. musisz żyć / i.need.you

Już zrozumiałam jak boli wystawianie czyiś uczuć na próbę. Juz możesz przestać   i.need.you

i.need.you dodano: 25 luty 2013

Już zrozumiałam jak boli wystawianie czyiś uczuć na próbę. Juz możesz przestać / i.need.you

może to nieistotne  ale naprawdę za Tobą tęsknię. tak bardzo chciałabym przekroczyć próg Twojego mieszkania i pocałować Cię w czoło. potem opowiedzieć Ci jak było w szkole  kto naprawdę mnie zdenerwował. pewnie śmiałbyś się do rozpuku  gdy opowiadałabym o mojej historii z automatem z gorącą czekoladą  który próbowałam naprawić  bo miałam niesamowitą ochotę na coś słodkiego i gorącego. dopiero teraz odczuwam pustkę. brakuje mi wielogodzinnych rozmów o wszystkim i niczym  tego jaki byłeś wrażliwy i czuły  Twojego chudego ramienia i czerwonej bluzy  którą regularnie brudziłam maskarą i tego wszystkiego o czym nie mam ochoty pisać  bo już płaczę.

waniilia dodano: 25 luty 2013

może to nieistotne, ale naprawdę za Tobą tęsknię. tak bardzo chciałabym przekroczyć próg Twojego mieszkania i pocałować Cię w czoło. potem opowiedzieć Ci jak było w szkole, kto naprawdę mnie zdenerwował. pewnie śmiałbyś się do rozpuku, gdy opowiadałabym o mojej historii z automatem z gorącą czekoladą, który próbowałam naprawić, bo miałam niesamowitą ochotę na coś słodkiego i gorącego. dopiero teraz odczuwam pustkę. brakuje mi wielogodzinnych rozmów o wszystkim i niczym, tego jaki byłeś wrażliwy i czuły, Twojego chudego ramienia i czerwonej bluzy, którą regularnie brudziłam maskarą i tego wszystkiego o czym nie mam ochoty pisać, bo już płaczę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć