 |
Nie jest rozsądne długo kochać, kochać bez przerwy to czyste szaleństwo. Rozum nakazuje kochać tak długo, jak to przyjemne.
|
|
 |
Ale jesteśmy tacy zakochani, całkiem sobie oddani, przecież to widać.
|
|
 |
Tak, to o nim myślę słuchając smutnych piosenek.
|
|
 |
zazdrość - uczucie produkowane przez strach , że ukochana osoba woli kogoś innego .
|
|
 |
'Najpierw Ci się podoba - tylko tyle. Później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. Kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny- chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem on Ci się nie podoba. W końcu przyznajesz przyjaciółce- zauroczenie. Trwa to dość długo. Jest oglądanie się za nim na ulicy, śledzenie jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. W końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. Bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. Po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez jego widoku. Cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo on kocha inną.'
|
|
 |
Z przyzwyczajenia jeszcze patrzę na telefon i wtedy przypominam sobie, że Ty już nie zadzwonisz, nie napiszesz.
|
|
 |
Tak trudno jest zasypiać, budzić się...gdy imię twoje echem odbija się od ścian.
|
|
 |
Tęsknota jest pokutą za przeżyte kiedyś szczęście.
|
|
 |
Nie pozwól mi pomyśleć, że to może być koniec..
|
|
 |
Mogłabym przestać udawać, że jakoś sobie radzę bez niego i zacząć wierzyć w to, że będziemy razem w niebie.Czuć się bezpieczna śniąc albo na przykład już nigdy więcej nie zasypiać.
|
|
 |
I mówisz sobie ` Dam radę, chuj z tym, co tam ` Kochasz życie, którym żyjesz Żyjesz życiem, które kochasz.
|
|
 |
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejśc niepokonanym.
|
|
|
|