głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika idontknow0

nie wiem co zrobić  żeby ten dziwny niepokój odszedł.

pieprzonaoptymistka dodano: 14 maja 2012

nie wiem co zrobić, żeby ten dziwny niepokój odszedł.

Moje serce bije na dźwięk Twojego głosu.♥

pieprzonaoptymistka dodano: 14 maja 2012

Moje serce bije na dźwięk Twojego głosu.♥

zamiast uczuć został śmiech  elo.

kochamciekurwamac dodano: 14 maja 2012

zamiast uczuć został śmiech, elo.

Potrzebuje faceta  który wie czego chce i jedną z tych potrzeb mam być ja.

kochamciekurwamac dodano: 14 maja 2012

Potrzebuje faceta, który wie czego chce i jedną z tych potrzeb mam być ja.

miłość nie jest na sekundę    na moment  na chwilę.   prawdziwa miłość jest na zawsze.

kochamciekurwamac dodano: 13 maja 2012

miłość nie jest na sekundę, na moment, na chwilę. prawdziwa miłość jest na zawsze.

kocham Ją. pomimo wszystkich sprzeczek i fochów  które w moim wykonaniu potrafiły trwać tydzień. pomimo zakazów lub powrotu do domu o północy. pomimo Jej nadopiekuńczości i przeogromnej troski. pomimo tego  że potrafi nieźle zajść za skórę lub narzucić mi szlaban w ciągu lata. pomimo  że zapomina się i zalewa mi kawę do końca  nie zostawiając miejsca na śmietanę. albo docieka z kim przed chwilą rozmawiałam i jak ważny temat miałam  że machnęłam Jej ręką by wyszła z pokoju. mimo wszystko  nigdy nie wybaczę Bogu  gdy Jej nie pomoże i dopuści się  by przegrała walkę z chorobą. bo nie wyobrażam sobie życia bez kobiety  która bezpodstawnie dała Mi serce i zapragnęła zaopiekować się nim ze wszystkich swoich sił.   yezoo

yezoo dodano: 13 maja 2012

kocham Ją. pomimo wszystkich sprzeczek i fochów, które w moim wykonaniu potrafiły trwać tydzień. pomimo zakazów lub powrotu do domu o północy. pomimo Jej nadopiekuńczości i przeogromnej troski. pomimo tego, że potrafi nieźle zajść za skórę lub narzucić mi szlaban w ciągu lata. pomimo, że zapomina się i zalewa mi kawę do końca, nie zostawiając miejsca na śmietanę. albo docieka z kim przed chwilą rozmawiałam i jak ważny temat miałam, że machnęłam Jej ręką by wyszła z pokoju. mimo wszystko, nigdy nie wybaczę Bogu, gdy Jej nie pomoże i dopuści się, by przegrała walkę z chorobą. bo nie wyobrażam sobie życia bez kobiety, która bezpodstawnie dała Mi serce i zapragnęła zaopiekować się nim ze wszystkich swoich sił. [ yezoo ]

Co dnia w głowie tysiąc myśli  jak odwrócić kartę. Jak odwdzięczyć się za to  co zrobili dla mnie.   Martin JSP

yezoo dodano: 13 maja 2012

Co dnia w głowie tysiąc myśli, jak odwrócić kartę. Jak odwdzięczyć się za to, co zrobili dla mnie. [ Martin JSP ]

Kocham takie leniwe  ciepłe niedziele  kiedy palimy papierosy na balkonie  gadamy o głupotach i jesteśmy całkiem trzeźwi  takie niedziele kiedy nie myślimy o poniedziałku  oglądamy obrzydliwe filmiki kłócimy się kto był najładniejszy w Skinsach albo łazimy do małego centrum i ku zdziwieniu ekspedientek  które nas znają  kupujemy tylko czekoladę i energetyki  takie niedziele  które zapychamy sobie setkami drobiazgów  wymianami zdań  śmiechem i muzyką  takie niedziele kiedy istnieją tylko Oni  kiedy nie potrzebuje nawet Ciebie.

niecalkiemludzka dodano: 13 maja 2012

Kocham takie leniwe, ciepłe niedziele, kiedy palimy papierosy na balkonie, gadamy o głupotach i jesteśmy całkiem trzeźwi, takie niedziele kiedy nie myślimy o poniedziałku, oglądamy obrzydliwe filmiki,kłócimy się kto był najładniejszy w Skinsach albo łazimy do małego centrum i ku zdziwieniu ekspedientek, które nas znają, kupujemy tylko czekoladę i energetyki, takie niedziele, które zapychamy sobie setkami drobiazgów, wymianami zdań, śmiechem i muzyką, takie niedziele kiedy istnieją tylko Oni, kiedy nie potrzebuje nawet Ciebie.

Nie boli mnie to że pozwoliłeś mi odejść lecz to że nie zrobiłeś zupełnie nic bym została.

ineedyoukurva dodano: 13 maja 2012

Nie boli mnie to że pozwoliłeś mi odejść lecz to że nie zrobiłeś zupełnie nic bym została.

Niczego nie mogę być tak pewna  jak tego  że będąc w jego ramionach jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.

pieprzonaoptymistka dodano: 13 maja 2012

Niczego nie mogę być tak pewna, jak tego, że będąc w jego ramionach jestem najszczęśliwszą osobą na świecie.

To było jak gra  w ostatnich ujęciach naszego  miłosnego epizodu. Potem miały być już tylko napisy końcowe  zamykające finałową scenę pełną niedomówień  w których zabrakło nam czasu na kilka ważnych słów. Nie było łatwo udawać szczęśliwych  gdy wiedzieliśmy  że zostało nam tak niewiele czasu. Nie łatwo było uśmiechem tuszować ból serca  gdy wiedzieliśmy  że po kolejnym wykrzyknięciu słowa 'akcja'  nas już nie będzie..

zakazanamilosc dodano: 13 maja 2012

To było jak gra, w ostatnich ujęciach naszego, miłosnego epizodu. Potem miały być już tylko napisy końcowe, zamykające finałową scenę pełną niedomówień, w których zabrakło nam czasu na kilka ważnych słów. Nie było łatwo udawać szczęśliwych, gdy wiedzieliśmy, że zostało nam tak niewiele czasu. Nie łatwo było uśmiechem tuszować ból serca, gdy wiedzieliśmy, że po kolejnym wykrzyknięciu słowa 'akcja', nas już nie będzie..

rozumiem  ale nie kończę na jednym kolesiu  nie zadaje samej sobie cierpienia  nie jestem jakąś piętnastka która miała jednego faceta z którym nie wyszło więc i mówi ze życie jest złe  bo tak pewnie o mnie pomyślałeś. Dlatego irytuje mnie gdy ktoś twierdzi ze lepiej wie co czuje czy co poczuje w przyszłości  bo tak zabrzmiały Twoje komentarze. teksty niecalkiemludzka dodał komentarz: rozumiem, ale nie kończę na jednym kolesiu, nie zadaje samej sobie cierpienia, nie jestem jakąś piętnastka która miała jednego faceta z którym nie wyszło więc i mówi ze życie jest złe, bo tak pewnie o mnie pomyślałeś. Dlatego irytuje mnie gdy ktoś twierdzi ze lepiej wie co czuje czy co poczuje w przyszłości, bo tak zabrzmiały Twoje komentarze. do wpisu 13 maja 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć