 |
|
Układała się do snu, a noc szeptała do jej ucha kołysankę. Wiatr na dworze uderzał w zamarznięte szyby, a krople deszczu wystukiwały znaną melodię, rozbijając się o parapet. Znowu jej smutne oczy wpatrywały się w sufit, a łzy bezsilności wsiąkały w poduszkę. A gdy nad ranem zastawał ją świt, czuła że zwyciężyła. Jest tu nadal, a wraz z nią satysfakcja z walki, wygranej nocą.
|
|
 |
|
Trzymam się tak mocno życia, które dość średnio kocham
Niektórzy wiem, biorą je bez protestu
Szukają szczęścia w tym całym nieszczęściu
Jak rzygać optymizmem, gdy kolejny cios
Jest jak jest, taki parszywy los./pih
|
|
 |
|
Świadomy śmierci skracam życie odpalając papierosa./trzeci wymiar
|
|
 |
|
Ciebie nie chcę znać, a siebie nienawidzę. /ineedyoukurva
|
|
 |
|
dziękuję Wam za życzenia ;)
|
|
 |
|
Uciekałam od prawdy , lecz za każdym razem kiedy chciałam zapomnieć o bólu , ten sam ból mi mówił że jednak go kochałam . / Języki i kolczyki
|
|
 |
|
już nigdy nie zobaczysz błysku w jej oczach, nigdy nie złapiesz jej za rękę, nie będzie kolejnego razu, kiedy się do Ciebie uśmiechnie, po porostu koniec, twój wybór, twoja droga..
|
|
 |
|
i po raz kolejny wypełniam swe płuca samotnością, tylko ona mi pozostała, choć przyjaciółką nie mogę jej nazwać. . .
|
|
 |
|
i nawet nie wiem co jest gorsze, moja samotność czy świadomość, że jesteś chujem .
|
|
 |
|
'Wokół tylko cisza i moje wątpliwości
czy naprawdę już przywykłem do jebanej samotności?'/ BRO ♥
|
|
 |
|
'Ja znowu jestem sam, piszę tekst, no a whisky już wypiłem.
Patrzę wstecz i oceniam, czy tak bardzo się zmieniłem.
Nalewam drugą szklankę, żeby nie była pusta
jak pokój, moje serce i słowa w twoich ustach.'/ BRO♥
|
|
|
|