głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika hakunamatataa

Choć bardzo chciałem nie zdołałem Cię zastąpić. I teraz wracam do Ciebie bo moje serce nalega.  Jencarlos Canela  Mi corazón insiste.

nadgryziona_x3 dodano: 3 godziny temu

Choć bardzo chciałem nie zdołałem Cię zastąpić. I teraz wracam do Ciebie, bo moje serce nalega. | Jencarlos Canela - Mi corazón insiste.

Zniosę każdy ból jaki mi zadasz bo Cię kocham.

nadgryziona_x3 dodano: przedwczoraj o 21:21

Zniosę każdy ból jaki mi zadasz, bo Cię kocham.

Świat bez Ciebie nie ma prawa istnieć.

nadgryziona_x3 dodano: 3 dni temu

Świat bez Ciebie nie ma prawa istnieć.

Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną? Przez kogo stracisz tyle szans każdego dnia? Kto blady świt noce bezsenne tak Ci zatruje jak ja?

nadgryziona_x3 dodano: 4 dni temu

Z kim tak Ci będzie źle jak ze mną? Przez kogo stracisz tyle szans każdego dnia? Kto blady świt, noce bezsenne tak Ci zatruje, jak ja?

Nigdy nie mów nig­dy i nig­dy nie mów zawsze...

nadgryziona_x3 dodano: 5 dni temu

Nigdy nie mów nig­dy i nig­dy nie mów zawsze...

Powiedz że mnie kochasz to krótkie zdanie wypowiedz je jak zaklęcie a zrobię sobie z niego tatuaż w samym środku serca.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Powiedz, że mnie kochasz, to krótkie zdanie, wypowiedz je jak zaklęcie, a zrobię sobie z niego tatuaż w samym środku serca.

Jej skóra była stworzona dla moich dłoni jej żebra i boki Bóg stwarzał z myślą o moich ramionach jej uda były fantastyczne ale dopiero splecione z moimi tworzyły absolutną całość.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Jej skóra była stworzona dla moich dłoni, jej żebra i boki Bóg stwarzał z myślą o moich ramionach, jej uda były fantastyczne, ale dopiero splecione z moimi tworzyły absolutną całość.

Nie podniosę głosu nie zobaczysz łez  kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Nie podniosę głosu, nie zobaczysz łez - kiedy do mnie przez pomyłkę szepniesz imię jej.

Masz tylko jedną wadę: brak Ci zalet.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Masz tylko jedną wadę: brak Ci zalet.

 Witaj ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie starł moją szminkę z Twojej szyi  wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka  robi Ci kanapki z czymś innym. Nie  to nie tak  że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć. Dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach  pamiętasz?  Szepty Charlotte a u nas to nie rok to sześć równych roków..

legalove dodano: 1 tydzień temu

"Witaj, ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał, zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie, starł moją szminkę z Twojej szyi, wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka, robi Ci kanapki z czymś innym. Nie, to nie tak, że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć. Dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach, pamiętasz?" ~ Szepty Charlotte [a u nas to nie rok, to sześć równych roków..]

Kocham Cię i nie wiem jak mogłabym przestać Cię kochać. Kocham Cię nie wiedząc jak i dlaczego. Kocham Cię tak bo inaczej nie umiem. Gdzie nie ma Ciebie nie ma i mnie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Kocham Cię, i nie wiem jak mogłabym przestać Cię kochać. Kocham Cię, nie wiedząc jak i dlaczego. Kocham Cię tak, bo inaczej nie umiem. Gdzie nie ma Ciebie, nie ma i mnie. ♥

Żałuję wszystkich grzechów których z Tobą nie popełniłam.

nadgryziona_x3 dodano: 2 tygodnie temu

Żałuję wszystkich grzechów, których z Tobą nie popełniłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV