` ja byłam dla Ciebie wszystkim , Ty dla mnie znaczyłeś jeszcze więcej. Niestety obydwoje nie umieliśmy pokazać tej całej miłości do siebie. / abstractiions.
` z każdym kolejnym dawaniem sobie szansy staję się coraz bardziej bezsilna. Serce mi słabnie, a łzy same płyną. Niby mam być z Tobą szczęśliwa, a w rzeczywistości nie wyobrażam sobie dziś życia bez bólu. / abstractiions.
` po kolejnym upadku bezsilności po raz kolejny zapytałam , czy nie da się tego naprawić, a Ty po raz kolejny uderzyłeś mnie w serce obojętnością. / abstractiions.
` byłam z Nim kiedyś. łączyło nas wszystko , a dzieliło jeszcze więcej. Był dla mnie całym życiem i nigdy nie myślałam, że stanie się kimś obcym. Dziś kocham go, kryjąc to uczucie pod maską przyjaźni. / abstractiions.