głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gumaabalonowaxd

Mimo wszystko za każdym razem uśmiecham się gdy ze mną jesteś  za każdym razem dziękuję za to że jesteś  za każdym razem boję się że to tylko sen i zaraz znikniesz  za każdym razem uświadamiam sobie jaką jestem szczęściarą  za każdym razem proszę żebyś zawsze był .

kaatee18 dodano: 16 luty 2016

Mimo wszystko za każdym razem uśmiecham się gdy ze mną jesteś , za każdym razem dziękuję za to że jesteś , za każdym razem boję się że to tylko sen i zaraz znikniesz , za każdym razem uświadamiam sobie jaką jestem szczęściarą , za każdym razem proszę żebyś zawsze był .

 Dlaczego zakładamy że wszystkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś kto nie pozwoli żeby życie Ci uciekło kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednią osobą to wolność a nie ograniczenia. A czasami niewłaściwe rzeczy prowadzą nas do właściwych ludzi.

kaatee18 dodano: 16 luty 2016

"Dlaczego zakładamy że wszystkie związki prowadzą do ustatkowania się? Poczekaj na kogoś, kto nie pozwoli, żeby życie Ci uciekło, kto rzuci Ci wyzwanie i cierpliwie poprowadzi poprzez Twoje marzenia. Kogoś spontanicznego, z kim możesz się zatracić w tym świecie. Związek z odpowiednią osobą to wolność, a nie ograniczenia. A czasami niewłaściwe rzeczy prowadzą nas do właściwych ludzi."

„Moje życie będzie miało taki sens jaki ja sam mu nadam.”  Paulo Coelho

kaatee18 dodano: 31 stycznia 2016

„Moje życie będzie miało taki sens, jaki ja sam mu nadam.” Paulo Coelho

„Zamiast siedzieć w domu i zamulać  przyjdź do nas Ziomuś pohulać!”

kaatee18 dodano: 31 stycznia 2016

„Zamiast siedzieć w domu i zamulać, przyjdź do nas, Ziomuś pohulać!”

„Moje życie to przygoda do której ciągle dopisuję nowe rozdziały.”

kaatee18 dodano: 31 stycznia 2016

„Moje życie to przygoda, do której ciągle dopisuję nowe rozdziały.”

„Nie wszyscy muszą być cały czas szczęśliwi. Właściwie to niemożliwe. Trzeba nauczyć się trzeźwo patrzeć na rzeczywistość.”  Paulo Coelho

kaatee18 dodano: 31 stycznia 2016

„Nie wszyscy muszą być cały czas szczęśliwi. Właściwie to niemożliwe. Trzeba nauczyć się trzeźwo patrzeć na rzeczywistość.” Paulo Coelho

„Wiele jeszcze we mnie ciemnych miejsc ale i one wkrótce będą czyste dzięki odwadze i wytrwałości.”  Paulo Coelho

kaatee18 dodano: 31 stycznia 2016

„Wiele jeszcze we mnie ciemnych miejsc, ale i one wkrótce będą czyste dzięki odwadze i wytrwałości.” Paulo Coelho

„Szczęście  łapię garściami bo życie jest z góry darem Dumnym natury planem wiecznym który spada deszczem  który jest z nami nawet po śmierci jeszcze  bo nieśmiertelnym wszechświatem jesteśmy w części pierwszej. I nieważne wyznanie podziały  wszystko traci sens  kiedy jeden organizm to ja i Ty ptaków śpiew.”

kaatee18 dodano: 7 stycznia 2016

„Szczęście - łapię garściami, bo życie jest z góry darem Dumnym natury planem, wiecznym, który spada deszczem, który jest z nami, nawet po śmierci jeszcze, bo nieśmiertelnym wszechświatem jesteśmy w części pierwszej. I nieważne wyznanie, podziały - wszystko traci sens, kiedy jeden organizm to ja i Ty, ptaków śpiew.”

„Dopóki mówię prawdę nie zginę.”

kaatee18 dodano: 7 stycznia 2016

„Dopóki mówię prawdę, nie zginę.”

„Dzisiaj spakowałem życie i odwiedziłem niebo. Bracie to jest stan umysłu. Ty możesz być tam ze mną  więc spakuj swoje życie i ruszaj w drogę ze mną. Bracie to jest stan umysłu  odwiedźmy razem niebo...”

kaatee18 dodano: 7 stycznia 2016

„Dzisiaj spakowałem życie, i odwiedziłem niebo. Bracie, to jest stan umysłu. Ty możesz być tam ze mną, więc spakuj swoje życie i ruszaj w drogę ze mną. Bracie, to jest stan umysłu - odwiedźmy razem niebo...”

„Chcę Ci dać połowę szczęścia byś poznał czym jest uśmiech. Połowę wiary w siebie to wszystko łatwiej pójdzie. Lepszego życia diler  przejmuję władzę nad mózgiem. Ten rap leczy rany dziś jedziemy jednym wózkiem.”

kaatee18 dodano: 7 stycznia 2016

„Chcę Ci dać połowę szczęścia, byś poznał, czym jest uśmiech. Połowę wiary w siebie, to wszystko łatwiej pójdzie. Lepszego życia diler - przejmuję władzę nad mózgiem. Ten rap leczy rany, dziś jedziemy jednym wózkiem.”

„Dzisiaj dzień pierwszy reszty Twego życia. Wczoraj powinnaś na straty spisać…”

kaatee18 dodano: 7 stycznia 2016

„Dzisiaj dzień pierwszy reszty Twego życia. Wczoraj powinnaś na straty spisać…”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV