 |
ludzie się pytają dlaczego jestem taka inna. jakby to była zła rzecz, a potem mówią mi, żebym była sobą, ale jak im się nie podoba kim jestem to spadaj!
|
|
 |
stoisz tam, a nie pomyślisz, że powinieneś należeć do mnie.
|
|
 |
nigdy dokładnie nie wiesz, co znaczą motylki w brzuchu.
|
|
 |
nazywasz siebie moją przyjaciółką? facebook wie więcej o mnie, niż Ty.
|
|
 |
zgubiłam łzę w ocenie, jak ją znajdą przestanę Cię kochać.
|
|
 |
Cały czas mnie stawiał przed wyborami, a ja zawsze podporządkowywałam się jemu. Za każdym razem robiłam tak, by go nie stracić. Gdy ja mu dałam wybór, wolał mnie stracić.
|
|
 |
Teraz będziesz musiał wybierać. Albo mądra, albo ładna. Bo takiej jak ja, to już kurwa nigdy nie będziesz miał.
|
|
 |
I serce mi się złamało, gdy zobaczyłam jak podjeżdża motorem pod tą zajebaną hale. Wystarczyło, że jeden dzień się pokłóciliśmy, a on pierwsze co zrobił to pojechał tam. Jak zawsze, beze mnie potrafi go być pełno, a ze mną raz na rok nie potrafi wyjść. Za każdym razem muszę się błagać i poniżać. Mam tego dość. Niech sobie szuka laski pod tą pierdoloną halą.
|
|
 |
Może to lepiej skoro tak mało dla niego znaczę, że woli mnie stracić.
|
|
 |
Zgadnijcie jak się czuję, gdy po tylu rozstaniach zawsze wracaliśmy do siebie i myślałam, że tym razem już na prawdę się rozumiemy, że tym razem się uda. A on woli mnie zostawić niż iść razem ze mną spotkać się ze znajomymi.
|
|
 |
Ciekawe jak to jest być dla kogoś najważniejszą osobą w życiu.
|
|
|
|