głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gitana

Miasto niesie famę: z kuzynami trzymam sztamę.

lechitkaa dodano: 26 kwietnia 2014

Miasto niesie famę: z kuzynami trzymam sztamę.

Sometimes in life it feels like the end but u just look up in the sky and realize u have your whole life ahead of you.

thunderclap dodano: 26 kwietnia 2014

Sometimes in life it feels like the end but u just look up in the sky and realize u have your whole life ahead of you.

Brak perfekcji jest piękny  szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..

thunderclap dodano: 26 kwietnia 2014

Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..

.. Żad­na noc nie może być  aż tak czar­na  żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być  aż tak bez­nadziej­na  żeby nie można było od­kryć oazy. Pogódź się z życiem  ta­kim ja­kie ono jest  zaw­sze gdzieś cze­ka ja­kaś mała ra­dość.   Is­tnieją kwiaty  które kwitną na­wet w zimie ..

thunderclap dodano: 26 kwietnia 2014

.. Żad­na noc nie może być, aż tak czar­na, żeby nig­dzie nie można było od­szu­kać choć jed­nej gwiaz­dy. Pus­ty­nia też nie może być, aż tak bez­nadziej­na, żeby nie można było od­kryć oazy. Pogódź się z życiem, ta­kim ja­kie ono jest, zaw­sze gdzieś cze­ka ja­kaś mała ra­dość. Is­tnieją kwiaty, które kwitną na­wet w zimie ..

wydostań z życia wszystko ... odbierz każde wrażenie  smakuj każdą chwilę ... realizuj każde marzenie  tego wszystkiego co już dostałaś ... pilnuj broń całym sobą  Piękno i miłość jest ... w Tobie ... obok Ciebie ... z Tobą ...

thunderclap dodano: 26 kwietnia 2014

wydostań z życia wszystko ... odbierz każde wrażenie smakuj każdą chwilę ... realizuj każde marzenie tego wszystkiego co już dostałaś ... pilnuj broń całym sobą Piękno i miłość jest ... w Tobie ... obok Ciebie ... z Tobą ...

Trójka do zera  Kolejorz żegna frajera.   3

lechitkaa dodano: 26 kwietnia 2014

Trójka do zera, Kolejorz żegna frajera. < 3

Chora  to i mecz  na chorobowym   czyli przed tv z herbatą i kolacją przygotowaną przez Artura. Na szczęście grali zajebiście i ograli Wisłę 3:0  choć szkoda  że Craxa skopała meczyk z Podbeskidziem  które pozwoliło im grać  jak chciało. Dzisiaj kibicujemy Zawiszy  co by Legia nie dostała punktów i przewaga się zmniejszyła. Pozytywny początek weekendu  podobnie jak pozytywnie zapowiada się jego dalsza część. Wbrew wcześniejszym obawom Damianowi udało się zjechać i na szczęście się spotkamy. Cieszę się  mimo wszystko. Mówią  że do szczęścia potrzeba nie chorować  nie kochać  nie myśleć  a to ściema  bo z tym wszystkim jestem szczęśliwa.

lechitkaa dodano: 26 kwietnia 2014

Chora, to i mecz "na chorobowym", czyli przed tv z herbatą i kolacją przygotowaną przez Artura. Na szczęście grali zajebiście i ograli Wisłę 3:0, choć szkoda, że Craxa skopała meczyk z Podbeskidziem, które pozwoliło im grać, jak chciało. Dzisiaj kibicujemy Zawiszy, co by Legia nie dostała punktów i przewaga się zmniejszyła. Pozytywny początek weekendu, podobnie jak pozytywnie zapowiada się jego dalsza część. Wbrew wcześniejszym obawom Damianowi udało się zjechać i na szczęście się spotkamy. Cieszę się, mimo wszystko. Mówią, że do szczęścia potrzeba nie chorować, nie kochać, nie myśleć, a to ściema, bo z tym wszystkim jestem szczęśliwa.

.Chwilowa utrata pamięci będzie Cię drogo kosztować.Sprawię byś nigdy nie zapomniał co zrobiłeś byś wciąż miał świadomość popełnionego błędu.Nie wiem jak można kochać i zdradzać.To tak jakby z jednej strony świeciło upalne słońce a gdzieś po drugiej smagał ulewny deszcz i hulał zimny wiatr.Co nie bardzo może iść w parze.I występować jednocześnie.Jedna chwila jedna Twoja decyzja przekreśliła wszystko. Dlaczego?Może lepiej nie odpowiadaj.Nie zabija się gońca tylko dlatego że przyniósł złą wieść i nie dobija się siebie będąc już na samym dnie

zmadrzeej dodano: 25 kwietnia 2014

.Chwilowa utrata pamięci będzie Cię drogo kosztować.Sprawię byś nigdy nie zapomniał co zrobiłeś byś wciąż miał świadomość popełnionego błędu.Nie wiem jak można kochać i zdradzać.To tak jakby z jednej strony świeciło upalne słońce,a gdzieś po drugiej smagał ulewny deszcz i hulał zimny wiatr.Co nie bardzo może iść w parze.I występować jednocześnie.Jedna chwila,jedna Twoja decyzja przekreśliła wszystko. Dlaczego?Może lepiej nie odpowiadaj.Nie zabija się gońca tylko dlatego,że przyniósł złą wieść i nie dobija się siebie będąc już na samym dnie

wystawiłam przedstawienie  które nigdy nie powinno mieć swojego miejsca. alkohol  który miał sprawić  że o wszystkim zapomnę  spowodował że pękły we mnie ostatnie hamulce.

zmadrzeej dodano: 25 kwietnia 2014

wystawiłam przedstawienie, które nigdy nie powinno mieć swojego miejsca. alkohol, który miał sprawić, że o wszystkim zapomnę, spowodował że pękły we mnie ostatnie hamulce.

Twój najważniejszy błąd? popełniłaś Go wtedy  gdy podniósł na Ciebie rękę  a chwilę po tym pozwoliłaś mu na to by Cię objął. popełniłaś Go wtedy  gdy dałaś mu kolejną szansę  wierząc  że się zmieni

zmadrzeej dodano: 25 kwietnia 2014

Twój najważniejszy błąd? popełniłaś Go wtedy, gdy podniósł na Ciebie rękę, a chwilę po tym pozwoliłaś mu na to by Cię objął. popełniłaś Go wtedy, gdy dałaś mu kolejną szansę, wierząc, że się zmieni

Prawda jest chora  nie chcesz jej znać. Jak szpetny jest człowiek  jak ma kłamliwą twarz. Stajesz przed wyborem i ten wybór masz. Jak boli to zjedz tabletkę  przestanie na jakiś czas

zmadrzeej dodano: 25 kwietnia 2014

Prawda jest chora, nie chcesz jej znać. Jak szpetny jest człowiek, jak ma kłamliwą twarz. Stajesz przed wyborem i ten wybór masz. Jak boli to zjedz tabletkę, przestanie na jakiś czas

co? pytasz dlaczego się aż tak upiłam? to proste  chciałam chociaż na chwilę zapomnieć. przestać zadręczać się wspomnieniami i bawić tak jak zawsze. i tak było  na początku  bo z każdym kolejnym łykiem wszystko wracało do mnie z podwójną siłą. chciałam uciec  gdziekolwiek  zostać całkiem sama  wypłakać się i wrócić jak gdyby nigdy nic. wiesz  w pewnej chwili byłam nawet bardzo bliska pójścia do niego. od pewnego czasu jedyne o czym myślę to to jak perfidną suką jestem  skoro tak go potraktowałam. tylko nie rozumiem dlaczego  przecież zależało mi  chciałam dla na jak najlepiej  prosiłam  wręcz błagałam aby nie odpuszczał  a sama uciekłam przy najbliższej możliwej okazji. i jest mi z tym źle  tak kurewsko źle z myślą  że mogłam mieć tak wiele a odpuściłam przez głupią zachciankę. a może wiesz jak cofnąć czas? jeśli tak  to błagam  cofnij mnie o rok wstecz. obiecuję  że tym razem nie odpuszczę.

zmadrzeej dodano: 25 kwietnia 2014

co? pytasz dlaczego się aż tak upiłam? to proste, chciałam chociaż na chwilę zapomnieć. przestać zadręczać się wspomnieniami i bawić tak jak zawsze. i tak było, na początku, bo z każdym kolejnym łykiem wszystko wracało do mnie z podwójną siłą. chciałam uciec, gdziekolwiek, zostać całkiem sama, wypłakać się i wrócić jak gdyby nigdy nic. wiesz, w pewnej chwili byłam nawet bardzo bliska pójścia do niego. od pewnego czasu jedyne o czym myślę to to jak perfidną suką jestem, skoro tak go potraktowałam. tylko nie rozumiem dlaczego, przecież zależało mi, chciałam dla na jak najlepiej, prosiłam, wręcz błagałam aby nie odpuszczał, a sama uciekłam przy najbliższej możliwej okazji. i jest mi z tym źle, tak kurewsko źle z myślą, że mogłam mieć tak wiele a odpuściłam przez głupią zachciankę. a może wiesz jak cofnąć czas? jeśli tak, to błagam, cofnij mnie o rok wstecz. obiecuję, że tym razem nie odpuszczę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć