głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika garnijmalenka

SINGIEL   Samowystarczalna  Inteligenta  Niezależna  Genialna I ekscytująca Laska!   D

memoirs dodano: 5 listopada 2010

SINGIEL - Samowystarczalna, Inteligenta, Niezależna, Genialna I ekscytująca Laska! ;D

Z osobą   z którą kiedyś mogłaś przepisać całą noc na gadu  dzisiaj rozmowa wygląda tak: no  aha  nie  nom  pa.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Z osobą , z którą kiedyś mogłaś przepisać całą noc na gadu, dzisiaj rozmowa wygląda tak: no, aha, nie, nom, pa.

Musisz mi obiecać  że nigdy się nie poddasz  choćby wygasła wszelka nadzieja!

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Musisz mi obiecać, że nigdy się nie poddasz, choćby wygasła wszelka nadzieja! *_*

Całą noc przemeblowywała mieszkanie . Gdy skończyła  przypomniała sobie  jak ktoś powiedział  że gdy kobieta przestawia meble  to znaczy  że w jej życiu uczuciowym coś się zmieniło. Tak jakby w ten magiczny sposób   ciągnąć kanapę z jednego pokoju do drugiego   zaczynała wszystko od nowa. Usuwała ślady czyjejś obecności  pozbywała się wspomnień  skojarzeń.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Całą noc przemeblowywała mieszkanie . Gdy skończyła, przypomniała sobie, jak ktoś powiedział, że gdy kobieta przestawia meble, to znaczy, że w jej życiu uczuciowym coś się zmieniło. Tak jakby w ten magiczny sposób - ciągnąć kanapę z jednego pokoju do drugiego - zaczynała wszystko od nowa. Usuwała ślady czyjejś obecności, pozbywała się wspomnień, skojarzeń.

Od tamtego czasu się dużo zmieniło  pamiętasz? Zawsze chciałam mieć loki. Teraz prostowane wyglądają lepiej  więc prostuję. Kiedyś nie lubiłam chupa chupsów  dziś się nimi obżeram. Kiedyś nie lubiłam wieczorem wychodzić na dwór  dziś wychodzę specjalnie po to by zobaczyć zachód słońca. Kiedyś do herbaty słodziłam 1 łyżeczkę cukru  dziś nie słodzę wcale. Kiedyś Cię kochałam. Teraz już nie.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Od tamtego czasu się dużo zmieniło, pamiętasz? Zawsze chciałam mieć loki. Teraz prostowane wyglądają lepiej, więc prostuję. Kiedyś nie lubiłam chupa chupsów, dziś się nimi obżeram. Kiedyś nie lubiłam wieczorem wychodzić na dwór, dziś wychodzę specjalnie po to by zobaczyć zachód słońca. Kiedyś do herbaty słodziłam 1 łyżeczkę cukru, dziś nie słodzę wcale. Kiedyś Cię kochałam. Teraz już nie.

Pamiętam jak budziłam się w środku nocy by sprawdzić czy jesteś  a Ty nigdy mnie nie zawiodłeś   za każdym razem gdy tylko otworzyłam lekko oczy chwytałeś mnie mocnej za rękę.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Pamiętam jak budziłam się w środku nocy by sprawdzić czy jesteś, a Ty nigdy mnie nie zawiodłeś - za każdym razem gdy tylko otworzyłam lekko oczy chwytałeś mnie mocnej za rękę.

Kobieta  aby pójść do łóżka z mężczyzną  potrzebuje bliskości  zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna  przeważnie  potrzebuje tylko miejsca.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Kobieta, aby pójść do łóżka z mężczyzną, potrzebuje bliskości, zaufania i poczucia więzi. Mężczyzna- przeważnie- potrzebuje tylko miejsca.

Są dwie rzeczy  których mężczyzna ukryć nie potrafi   kiedy jest pijany i zakochany.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Są dwie rzeczy, których mężczyzna ukryć nie potrafi - kiedy jest pijany i zakochany.

Jedyne co nas łączy to  to samo powietrze.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Jedyne co nas łączy to, to samo powietrze.

Zdarza się taka samotność  że nawet nie ma komu powiedzieć 'nienawidzę Cię'.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Zdarza się taka samotność, że nawet nie ma komu powiedzieć 'nienawidzę Cię'.

Przez Ciebie zaczęłam odbierać wszystkie telefony  nawet gdy dzwonił zastrzeżony. Otwieram drzwi bez zapytania 'kto tam'  abym mogła być zaskoczona kiedy Ci zobaczę. Jak tylko usłyszę dźwięk sms a biegnę do telefonu jakby się paliło  z nadzieją  że napisałeś. Na ulicy rozglądałam się wszędzie  aby Cię dostrzec  przyglądałam się każdemu przejeżdżającemu samochodowi. To przez Ciebie.       memoirs

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Przez Ciebie zaczęłam odbierać wszystkie telefony, nawet gdy dzwonił zastrzeżony. Otwieram drzwi bez zapytania 'kto tam', abym mogła być zaskoczona kiedy Ci zobaczę. Jak tylko usłyszę dźwięk sms-a biegnę do telefonu jakby się paliło, z nadzieją, że napisałeś. Na ulicy rozglądałam się wszędzie, aby Cię dostrzec, przyglądałam się każdemu przejeżdżającemu samochodowi. To przez Ciebie. ;* // memoirs

Ale kiedy słyszę  że rozmawiasz z kimś o mnie to mimowolnie uśmiecham się.

memoirs dodano: 5 listopada 2010

Ale kiedy słyszę, że rozmawiasz z kimś o mnie to mimowolnie uśmiecham się. ;))

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć