głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika garnijmalenka

Wolę dostosować swoje życie do Twojego braku niż dostosować swoje granice do braku Twojego szacunku.

memoirs dodano: 24 sierpnia 2022

Wolę dostosować swoje życie do Twojego braku niż dostosować swoje granice do braku Twojego szacunku.

Śpię bez 'dobranoc' budzę się bez 'dzień dobry'. Mogę żyć bez 'jestem z Ciebie dumny' ponieważ na koniec dnia wszystko co mam to tylko siebie.

memoirs dodano: 17 sierpnia 2022

Śpię bez 'dobranoc', budzę się bez 'dzień dobry'. Mogę żyć bez 'jestem z Ciebie dumny' ponieważ na koniec dnia wszystko co mam to tylko siebie.

Nie jestem kobietą którą będziesz kochał wiecznie. Pojawię się w Twoim życiu i zanim się zorientujesz przez nie przemknę. Pewnego dnia nie zostanę Twoją żoną i nie dam Ci dzieci. Ja zwyczajnie jestem lekcją. Po prostu jestem tą która pokaże Ci jak bardzo możesz być kochany. Tą która pokaże Ci że nie każdy Cię skrzywdzi. Nie wszyscy złamią Ci serce. Jestem 'etapem' bo kocham bezwarunkowo. W pewnym momencie złamiesz mi serce a ja pójdę naprzód by stać się etapem dla kogoś innego.

memoirs dodano: 16 sierpnia 2022

Nie jestem kobietą, którą będziesz kochał wiecznie. Pojawię się w Twoim życiu i zanim się zorientujesz przez nie przemknę. Pewnego dnia nie zostanę Twoją żoną i nie dam Ci dzieci. Ja zwyczajnie jestem lekcją. Po prostu jestem tą, która pokaże Ci jak bardzo możesz być kochany. Tą, która pokaże Ci, że nie każdy Cię skrzywdzi. Nie wszyscy złamią Ci serce. Jestem 'etapem', bo kocham bezwarunkowo. W pewnym momencie złamiesz mi serce, a ja pójdę naprzód by stać się etapem dla kogoś innego.

Czekasz na kogoś kto nie ma zamiaru wrócić. Czyli żyjesz swoim życiem z nadzieją że ktoś odkryje że nie może żyć swoim bez Ciebie. Takie odkrycia się nie zdarzają.

memoirs dodano: 13 sierpnia 2022

Czekasz na kogoś kto nie ma zamiaru wrócić. Czyli żyjesz swoim życiem z nadzieją, że ktoś odkryje, że nie może żyć swoim bez Ciebie. Takie odkrycia się nie zdarzają.

Życzę Ci odwagi by w końcu udało Ci się przerwać schematy do których wracasz. Schematy które sprawiają że nie potrafisz znaleźć swojego szczęścia.

memoirs dodano: 13 sierpnia 2022

Życzę Ci odwagi, by w końcu udało Ci się przerwać schematy, do których wracasz. Schematy, które sprawiają, że nie potrafisz znaleźć swojego szczęścia.

Są trzy rodzaje kłamstwa. Pierwszy  ze strachu drugi  z głupoty a trzeci  z miłości. Ten kłamiącego boli najbardziej.

memoirs dodano: 13 sierpnia 2022

Są trzy rodzaje kłamstwa. Pierwszy - ze strachu, drugi - z głupoty, a trzeci - z miłości. Ten kłamiącego boli najbardziej.

Powrócisz do tych lat lecz nigdy już do nich nie wejdziesz. Młodość to miejsce które opuściłeś.

memoirs dodano: 13 sierpnia 2022

Powrócisz do tych lat, lecz nigdy już do nich nie wejdziesz. Młodość to miejsce, które opuściłeś.

Nigdy nie zrezygnuj z osoby która zapaliła w Tobie wszystkie zgaszone światła.

memoirs dodano: 13 sierpnia 2022

Nigdy nie zrezygnuj z osoby, która zapaliła w Tobie wszystkie zgaszone światła.

Z bólu zostało miarowe pulsowanie mogłabym do niego pisać piosenki. Zawsze mi towarzyszył poważny i stały rzadko odpuszczał. Nauczyłam się go zagłuszać w ciągu dnia ale nocą wrzeszczał przez dziurę po moim sercu.

memoirs dodano: 5 sierpnia 2022

Z bólu zostało miarowe pulsowanie; mogłabym do niego pisać piosenki. Zawsze mi towarzyszył poważny i stały, rzadko odpuszczał. Nauczyłam się go zagłuszać w ciągu dnia, ale nocą wrzeszczał przez dziurę po moim sercu.

Sprawdzasz czy jestem szczęśliwa bez Ciebie. Zawsze mówiłeś że będę. Mówiłeś dużo rzeczy żebym Cię pokochała żebym Cię znienawidziła. Straciłam siebie próbując zatrzymać Ciebie. Pójście naprzód nie znaczy że zapomniałam. Nie zatrzymuje tego co mieliśmy. Po prostu boli mniej niż pamiętam. Ale tak jestem szczęśliwsza. I ironicznie to mnie smuci.

memoirs dodano: 30 lipca 2022

Sprawdzasz czy jestem szczęśliwa bez Ciebie. Zawsze mówiłeś, że będę. Mówiłeś dużo rzeczy żebym Cię pokochała, żebym Cię znienawidziła. Straciłam siebie próbując zatrzymać Ciebie. Pójście naprzód nie znaczy, że zapomniałam. Nie zatrzymuje tego co mieliśmy. Po prostu boli mniej niż pamiętam. Ale tak, jestem szczęśliwsza. I ironicznie to mnie smuci.

Pewnego dnia zatęsknisz za moimi nudnymi wiadomościami za moimi przypadkowymi telefonami i dziecinnymi pytaniami. Będziesz tęsknił za moją wolą walki wahaniami nastrojów i sprzeczkami moją zaborczością i brakiem pewności. Jednak przede wszystkim zatęsknisz za sposobem w jakim mi na Tobie zależało.

memoirs dodano: 19 lipca 2022

Pewnego dnia zatęsknisz za moimi nudnymi wiadomościami, za moimi przypadkowymi telefonami i dziecinnymi pytaniami. Będziesz tęsknił za moją wolą walki, wahaniami nastrojów i sprzeczkami, moją zaborczością i brakiem pewności. Jednak przede wszystkim zatęsknisz za sposobem w jakim mi na Tobie zależało.

Jeśli ktoś uwierzył w kłamstwa na Twój temat zanim usłyszał Twoją wersję zdarzeń to świadczy tylko o jednym że dana osoba szukała powodu żeby być przeciwko Tobie.

memoirs dodano: 16 lipca 2022

Jeśli ktoś uwierzył w kłamstwa na Twój temat zanim usłyszał Twoją wersję zdarzeń to świadczy tylko o jednym, że dana osoba szukała powodu żeby być przeciwko Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV