głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuck-it

geniuszko Ty.idealne.      ! teksty its dodał komentarz: geniuszko Ty.idealne. ;*** ! do wpisu 18 września 2010
Kiedy   Zrób to dla mnie.  nie wytarcza   to znaczy   że miłości nie ma.

its dodano: 18 września 2010

Kiedy " Zrób to dla mnie." nie wytarcza , to znaczy , że miłości nie ma.

A gdy krzyknę   znajdziesz się przy mnie zawsze?

its dodano: 18 września 2010

A gdy krzyknę , znajdziesz się przy mnie zawsze?

Zjawiasz się tak nagle.. Serce wychodzące przez gardło   motylki w brzuchu przy tym się chowają. To jest ból   który kocham.   Jesteś tak blisko   a tak daleko   !

its dodano: 18 września 2010

Zjawiasz się tak nagle.. Serce wychodzące przez gardło , motylki w brzuchu przy tym się chowają. To jest ból , który kocham. " Jesteś tak blisko , a tak daleko " !

 za każdy wypalony papieros masz kare!   o  jaką?  hmm  ma być dla mnie całus w policzek.  okej  to ide kupić dwie ramy fajek  zaraz wracam

antra dodano: 18 września 2010

-za każdy wypalony papieros masz kare! -o, jaką? -hmm, ma być dla mnie całus w policzek. -okej, to ide kupić dwie ramy fajek, zaraz wracam ; *

Czemu twierdzisz że to moja wina? Czemu? Chłopcze...ja jestem dziewczyną  zrozum moje uczucia... zrozum MNIE!

antra dodano: 18 września 2010

Czemu twierdzisz że to moja wina? Czemu? Chłopcze...ja jestem dziewczyną, zrozum moje uczucia... zrozum MNIE!

Kiedy nie ma Ciebie obok mnie  wszystko się wali. Nie mam na nic ochoty  wszystko mnie wkurwia i najchętniej to bym poszła gdzieś najdalej od wszystkich.

iloveyoux3 dodano: 18 września 2010

Kiedy nie ma Ciebie obok mnie, wszystko się wali. Nie mam na nic ochoty, wszystko mnie wkurwia i najchętniej to bym poszła gdzieś najdalej od wszystkich.

ale ja ciebie też i to bardziej     ! teksty iloveyoux3 dodał komentarz: ale ja ciebie też i to bardziej ; > ! do wpisu 18 września 2010
Kiedy będę leżała na ulicy  cała w krwi proszę nie pomagaj mi. Kiedy będę leżała w szpitalu  nie odwiedzaj mnie. Kiedy mnie już nie będzie  nie myśl o mnie. Po prostu udawaj że mnie nie znasz  bo świetnie Ci to wychodzi.

iloveyoux3 dodano: 18 września 2010

Kiedy będę leżała na ulicy, cała w krwi proszę nie pomagaj mi. Kiedy będę leżała w szpitalu, nie odwiedzaj mnie. Kiedy mnie już nie będzie, nie myśl o mnie. Po prostu udawaj że mnie nie znasz, bo świetnie Ci to wychodzi.

Zapomnijmy o życiu  utońmy w marzeniach.

iloveyoux3 dodano: 18 września 2010

Zapomnijmy o życiu, utońmy w marzeniach.

śliczne    teksty iloveyoux3 dodał komentarz: śliczne (; do wpisu 18 września 2010
Skarbie  może opowiesz mi jak grać żeby wygrać ? Może powiesz mi jak mogę Cię zniszczyć? Proszę Cię  powiedz a będziesz wolny  ale na ulicy pokazywany palcem  wyzywany przez każdego .

iloveyoux3 dodano: 18 września 2010

Skarbie, może opowiesz mi jak grać żeby wygrać ? Może powiesz mi jak mogę Cię zniszczyć? Proszę Cię, powiedz a będziesz wolny, ale na ulicy pokazywany palcem, wyzywany przez każdego .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć