głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fragilee

Podczas czasu przeznaczonego na czytanie lektury doszłam do wniosku  że mam fajny sufit. Tak mój sufit jest bardzo fajny.

niunciaa93 dodano: 26 października 2011

Podczas czasu przeznaczonego na czytanie lektury doszłam do wniosku, że mam fajny sufit. Tak mój sufit jest bardzo fajny.

hm.. przede mną wspaniały wieczór. będę siedzieć wpatrując się w dolny  prawy róg ekranu komputera  z nadzieją  że może napiszesz.  CENZURA   wspaniale.

niunciaa93 dodano: 26 października 2011

hm.. przede mną wspaniały wieczór. będę siedzieć wpatrując się w dolny, prawy róg ekranu komputera, z nadzieją, że może napiszesz. [CENZURA], wspaniale.

moje 1 serce  dwoje uszu  usta i nos  7 litrów krwi  206 kości  5 .5 milionów czerwonych krwinek oraz 60 trylionów DNA mówią: zależy mi na Tobie głupku  zauważ.

niunciaa93 dodano: 26 października 2011

moje 1 serce, dwoje uszu, usta i nos, 7 litrów krwi, 206 kości, 5 .5 milionów czerwonych krwinek oraz 60 trylionów DNA mówią: zależy mi na Tobie głupku, zauważ.

Powodujesz uśmiech na twarzy  światełka w oczach i ciepło w sercu.

niunciaa93 dodano: 26 października 2011

Powodujesz uśmiech na twarzy, światełka w oczach i ciepło w sercu.

Czasami człowiek jest najbardziej samotny mając wokół siebie tłum...

niunciaa93 dodano: 26 października 2011

Czasami człowiek jest najbardziej samotny mając wokół siebie tłum...

jesteś i swą obecnością nadajesz sens dniu  kolorem swych tęczówek wywołujesz uśmiech  dołeczkami w policzkach przyciągasz na każdym kroku  tak przerażająco mocno uzależniając od siebie coraz bardziej. przybliżasz swe ciało i bez przeszkód łączysz wargi w tak idealną całość  uśmiechając się przy tym bez jakichkolwiek zahamowań  splatasz nasze place w jedno  ciepłem ogrzewając w dłoni dłoń.   endoftime.

endoftime dodano: 26 października 2011

jesteś i swą obecnością nadajesz sens dniu, kolorem swych tęczówek wywołujesz uśmiech, dołeczkami w policzkach przyciągasz na każdym kroku, tak przerażająco mocno uzależniając od siebie coraz bardziej. przybliżasz swe ciało i bez przeszkód łączysz wargi w tak idealną całość, uśmiechając się przy tym bez jakichkolwiek zahamowań, splatasz nasze place w jedno, ciepłem ogrzewając w dłoni dłoń. | endoftime.

to dzięki przyjaciółkom jeszcze ze sobą nie skończyłam. było do tego tak wiele powodów. wielka miłość   potem huczne rozstanie. teraz patrząc na to  jak traktujesz inne panienki dziekuję Ci  że mnie traktowałeś  wręcz z .. szacunkiem? cieszę się  że nic sobie nie zrobiłam   bo Ty to juz dla mnie nic.   demonologiaaaa

demonologiaaaa dodano: 26 października 2011

to dzięki przyjaciółkom jeszcze ze sobą nie skończyłam. było do tego tak wiele powodów. wielka miłość , potem huczne rozstanie. teraz patrząc na to, jak traktujesz inne panienki dziekuję Ci, że mnie traktowałeś, wręcz z .. szacunkiem? cieszę się, że nic sobie nie zrobiłam , bo Ty to juz dla mnie nic. / demonologiaaaa

przez kilka lat naszej znajomości nie patrzyłam na Ciebie tak  jak patrzę teraz. od zawsze łączyła nas jakaś niepowtarzalna więź. przyjaźń  momentami coś więcej. zawsze miałam do Ciebie słabość. lecz teraz  kiedy zrozumiałam  że jesteś dla mnie kimś ważnym  jest już za późno.   demonologiaaaa

demonologiaaaa dodano: 26 października 2011

przez kilka lat naszej znajomości nie patrzyłam na Ciebie tak, jak patrzę teraz. od zawsze łączyła nas jakaś niepowtarzalna więź. przyjaźń, momentami coś więcej. zawsze miałam do Ciebie słabość. lecz teraz, kiedy zrozumiałam, że jesteś dla mnie kimś ważnym, jest już za późno. / demonologiaaaa

Ladyy teksty demonologiaaaa dodał komentarz: Ladyy do wpisu 26 października 2011
.  a wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? że ja sama nie wiem czego chcę. z jednej strony chciałabym się zaangażować  wziąć w garść  pozbierać  pokochać całym sercem  być uzależniona od jednej osoby... ale z drugiej strony cholernie boję się łez  cierpienia. wiem że miłość to nie tylko szczęście. a ja już wiele przecierpiałam  zbyt wiele jak na swój wiek.

yeeaaah dodano: 25 października 2011

.` a wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? że ja sama nie wiem czego chcę. z jednej strony chciałabym się zaangażować, wziąć w garść, pozbierać, pokochać całym sercem, być uzależniona od jednej osoby... ale z drugiej strony cholernie boję się łez, cierpienia. wiem że miłość to nie tylko szczęście. a ja już wiele przecierpiałam, zbyt wiele jak na swój wiek.

.  Ale przyznaj  jego oczy będziesz pamiętać do końca.

yeeaaah dodano: 25 października 2011

.` Ale przyznaj, jego oczy będziesz pamiętać do końca.

.  tęsknię za Jego smsami  które pisaliśmy sobie tuż po przebudzeniu do zaśnięcia. tęsknię.

yeeaaah dodano: 25 października 2011

.` tęsknię za Jego smsami, które pisaliśmy sobie tuż po przebudzeniu do zaśnięcia. tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć