głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fallen997

Ale melancholik tęskni za czymś czego nie może nazwać. Wystarczy sięgnąć po słynny obraz wilków które o północy wyją do księżyca. Nie wiesz dlaczego ale rozumiesz ten ból.

jednorazowagra dodano: przedwczoraj o 16:21

Ale melancholik tęskni za czymś, czego nie może nazwać. Wystarczy sięgnąć po słynny obraz wilków, które o północy wyją do księżyca. Nie wiesz dlaczego, ale rozumiesz ten ból.

Żeby kogoś poznać to trzeba się spotykać z ludźmi. Oczywiście można zawsze liczyć na to że się potknie o leżącego na wycieraczce zapakowanego w celofan Ryana Gosslinga ale istnieje dość duże prawdopodobieństwo że będzie on gumowy. Jeśli kogoś to dziwi to ja mu nic na to zdziwienie nie poradzę. Na pytanie gdzie można kogoś poznać odpowiadam w dupie. Poznawanie ludzi to nie kwestia miejsca tylko kwestia nastawienia.

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Żeby kogoś poznać, to trzeba się spotykać z ludźmi. Oczywiście można zawsze liczyć na to, że się potknie o leżącego na wycieraczce, zapakowanego w celofan Ryana Gosslinga, ale istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że będzie on gumowy. Jeśli kogoś to dziwi, to ja mu nic na to zdziwienie nie poradzę. Na pytanie, gdzie można kogoś poznać, odpowiadam w dupie. Poznawanie ludzi to nie kwestia miejsca, tylko kwestia nastawienia.

Nie chciałabym być najpiękniejszą kobietą świata nie chciałabym być idealna dystyngowana wspaniała czy wzorowa. Chcę być pasjonująca.

jednorazowagra dodano: 2 dni temu

Nie chciałabym być najpiękniejszą kobietą świata, nie chciałabym być idealna, dystyngowana, wspaniała czy wzorowa. Chcę być pasjonująca.

Zastanawiasz się co by było gdyby... Zadręczasz się przeszłością marnując teraźniejszość i zatracasz przyszłość. Gubisz się i sama nie wiesz co robić. Rusz do przodu zostaw przeszłość za sobą to jedyne wyjście

my_sick_sweetness dodano: 2 dni temu

Zastanawiasz się co by było gdyby... Zadręczasz się przeszłością marnując teraźniejszość i zatracasz przyszłość. Gubisz się i sama nie wiesz co robić. Rusz do przodu, zostaw przeszłość za sobą to jedyne wyjście

 czyś Ty zdurniała do końca? o co Ci chodzi? nie odpisujesz nie odbierasz telefonów dom zamknięty na cztery spusty. Martwiłem się że coś Ci się stało. musiałam się na chwilę odciąć od wszystkiego i wszystkich.  nawet nie wiesz jak bardzo się martwiłem widziałem Twój samochód wiedziałem że nigdzie nie pojechałaś a mimo wszystko tak się bałem... Tak bardzo martwiłem spojrzałam mu w oczy i widziałam wyraźną ulgę i złość. Zamknął mnie w niedźwiedzim uścisku.

my_sick_sweetness dodano: 3 dni temu

"-czyś Ty zdurniała do końca? -o co Ci chodzi? -nie odpisujesz, nie odbierasz telefonów, dom zamknięty na cztery spusty. Martwiłem się, że coś Ci się stało. -musiałam się na chwilę odciąć od wszystkiego i wszystkich. - nawet nie wiesz jak bardzo się martwiłem, widziałem Twój samochód, wiedziałem że nigdzie nie pojechałaś a mimo wszystko tak się bałem... Tak bardzo martwiłem" spojrzałam mu w oczy i widziałam wyraźną ulgę i złość. Zamknął mnie w niedźwiedzim uścisku.

Równo tydzień odpoczynku. Tydzień nieodbierania telefonów i nieotwierania nikomu drzwi. Tego mi było trzeba

my_sick_sweetness dodano: 4 dni temu

Równo tydzień odpoczynku. Tydzień nieodbierania telefonów i nieotwierania nikomu drzwi. Tego mi było trzeba

 Czego nie można dostać wydaje się zawsze lepsze niż to co się ma. Na tym polega romantyka i idiotyzm ludzkiego życia.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

"Czego nie można dostać, wydaje się zawsze lepsze niż to, co się ma. Na tym polega romantyka i idiotyzm ludzkiego życia."

musimy po omacku brnąć przez tyle błota i absurdu aby się dostać do domu! Nie mamy nikogo kto by nas prowadził naszym jedynym przewodnikiem jest nostalgia.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

musimy po omacku brnąć przez tyle błota i absurdu aby się dostać do domu! Nie mamy nikogo, kto by nas prowadził, naszym jedynym przewodnikiem jest nostalgia.

 Zwłaszcza że jak pan wie ciemno nie robi się od razu. Człowiekowi długo się wydaje że widzi.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

"Zwłaszcza że, jak pan wie, ciemno nie robi się od razu. Człowiekowi długo się wydaje, że widzi."

 Zawsze powinniśmy tęsknić za niektórymi ludźmi którzy pojawili się w naszym życiu. Ale pojawiają się wyspy coraz więcej wysp. ...  Wyspy  chwile kiedy będziesz czuła zadowolenie i nie myślała o stracie. Teraz cały twój świat jest pod wodą. Zupełnie pogrążony. Ale woda opada i ukazują się wyspy. Woda nigdy nie zniknie ale znów znajdziesz suchy ląd. Dzięki temu mogłam przeżyć.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

"Zawsze powinniśmy tęsknić za niektórymi ludźmi, którzy pojawili się w naszym życiu. Ale pojawiają się wyspy, coraz więcej wysp. (...) Wyspy - chwile, kiedy będziesz czuła zadowolenie i nie myślała o stracie. Teraz cały twój świat jest pod wodą. Zupełnie pogrążony. Ale woda opada i ukazują się wyspy. Woda nigdy nie zniknie, ale znów znajdziesz suchy ląd. Dzięki temu mogłam przeżyć."

 Nie polecę na tym mam lęk gruntu! – Chciałeś powiedzieć – lęk wysokości poza tym nie bądź głuptasem! – Wiem co chciałem powiedzieć to grunt zabija!

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

"Nie polecę na tym, mam lęk gruntu! – Chciałeś powiedzieć – lęk wysokości, poza tym nie bądź głuptasem! – Wiem co chciałem powiedzieć, to grunt zabija!"

 Człowiek który w kieszeni swojej nie czuje najmniejszego nawet ciężaru sakiewki śmiało wkracza w każdą przygodę.

jednorazowagra dodano: 4 dni temu

"Człowiek, który w kieszeni swojej nie czuje najmniejszego nawet ciężaru sakiewki, śmiało wkracza w każdą przygodę."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV