głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika erroree

Zawsze wracamy  prawda? Każda droga  na końcu się nam krzyżuję. Po prostu los nie pozwoli nam odpuścić. esperer

esperer dodano: 28 listopada 2013

Zawsze wracamy, prawda? Każda droga, na końcu się nam krzyżuję. Po prostu los nie pozwoli nam odpuścić./esperer

Kiedyś nie byłam taka zimna. Właściwie teraz też nie jestem. Zbudowałam tylko wokół siebie mur  żeby nigdy więcej nie cierpieć tak jak wtedy. esperer

esperer dodano: 28 listopada 2013

Kiedyś nie byłam taka zimna. Właściwie teraz też nie jestem. Zbudowałam tylko wokół siebie mur, żeby nigdy więcej nie cierpieć tak jak wtedy./esperer

http:  absurdinonsens.tumblr.com

wziuum dodano: 28 listopada 2013

Odkąd odszedłeś  zapomniałam jak żyć.     J.

jachcenajamaice dodano: 28 listopada 2013

Odkąd odszedłeś, zapomniałam jak żyć. / J.

stracić chłopaka to jak zgubić 10zł  szkoda  ale w sumie chuj z tym .

wziuum dodano: 27 listopada 2013

stracić chłopaka to jak zgubić 10zł, szkoda, ale w sumie chuj z tym .
Autor cytatu: ansomia

jestem artystką i szczerze Ci powiem że jebie mnie to wszystko!

fuckyeaahh dodano: 27 listopada 2013

jestem artystką i szczerze Ci powiem,że jebie mnie to wszystko!

Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce  Więc wiem  że powstanie z niej wcale nie jest łatwe

fuckyeaahh dodano: 27 listopada 2013

Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce Więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe

nie po trupach do celu  nie za przyjaźni cenę   tylko takie podejście znajdzie tu zrozumienie  chęci dobre i szczere  w duszy spokój pokora   trzeba nad tym pracować by pokonać potwora! .

fuckyeaahh dodano: 27 listopada 2013

nie po trupach do celu, nie za przyjaźni cenę, tylko takie podejście znajdzie tu zrozumienie chęci dobre i szczere, w duszy spokój pokora, trzeba nad tym pracować by pokonać potwora! .

Nie pytaj o blizny odejdą wraz z nimi to limit wśród minimalizmu kminisz? Zrozumiesz w chwili  gdy dojdziesz do krańca. Pomyśl o wszystkich momentach bez wsparcia  pomyśl o przykrościach i o wszystkich starciach i zrozum  że zamknięty rozdział to nowa szansa.!

fuckyeaahh dodano: 27 listopada 2013

Nie pytaj o blizny odejdą wraz z nimi to limit wśród minimalizmu kminisz? Zrozumiesz w chwili, gdy dojdziesz do krańca. Pomyśl o wszystkich momentach bez wsparcia, pomyśl o przykrościach i o wszystkich starciach i zrozum, że zamknięty rozdział to nowa szansa.!

wiem jak to boli bez kitu   jak chcesz osiągnąć cel a problemów bez liku!

fuckyeaahh dodano: 27 listopada 2013

wiem jak to boli bez kitu , jak chcesz osiągnąć cel a problemów bez liku!

i czuję się dzis lepiej niz kiedykolwiek przedtem . Chwilę zwątpienia ja do nich już nie wracam

fuckyeaahh dodano: 27 listopada 2013

i czuję się dzis lepiej niz kiedykolwiek przedtem . Chwilę zwątpienia ja do nich już nie wracam

Nie sztuką jest stać między złością a żalem na drodze  aby móc tylko zasłonić twarz pełną prawdziwych uczuć.

fuckyeaahh dodano: 27 listopada 2013

Nie sztuką jest stać między złością a żalem na drodze, aby móc tylko zasłonić twarz pełną prawdziwych uczuć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć