głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika eka_123

Jestem typem który bardzo przeżywa to że coś się nie uda nie powiedzie komuś się nie spodoba. Ja się tym mocno przejmuję niestety. I z jednej strony potrafię np. kompletnie zapaść się w sobie nie robić niczego nie odzywać się nawet do siebie zamknąć się zupełnie a z drugiej daje mi to taką silną potrzebę udowodnienia że jednak dam radę.

maruudaa dodano: 3 dni temu

Jestem typem, który bardzo przeżywa to, że coś się nie uda, nie powiedzie, komuś się nie spodoba. Ja się tym mocno przejmuję, niestety. I z jednej strony potrafię np. kompletnie zapaść się w sobie, nie robić niczego, nie odzywać się nawet do siebie zamknąć się zupełnie, a z drugiej daje mi to taką silną potrzebę udowodnienia, że jednak dam radę.

Nie potrafię ogarnąć swojego życia. Chyba na nie nie zasługuje.

maruudaa dodano: 3 dni temu

Nie potrafię ogarnąć swojego życia. Chyba na nie nie zasługuje.

Na błędach uczymy się dopiero wtedy kiedy zaczyna boleć.

maruudaa dodano: 3 dni temu

Na błędach uczymy się dopiero wtedy, kiedy zaczyna boleć.

Wiesz kiedy jest na prawdę źle?  Kiedy nauczysz się płakać nie wydając przy tym żadnego dźwięku.

maruudaa dodano: 3 dni temu

Wiesz kiedy jest na prawdę źle? Kiedy nauczysz się płakać, nie wydając przy tym żadnego dźwięku.

Choć nie raz słysze  nie dasz rady   daj sobie spokój   to nie wyjdzie  ja jednak uparcie dążę do celu.

maruudaa dodano: 3 dni temu

Choć nie raz słysze " nie dasz rady " , "daj sobie spokój " , "to nie wyjdzie" , ja jednak uparcie dążę do celu.

Przeszkody pojawiają się gdy spuszczasz wzrok z celu

maruudaa dodano: 3 dni temu

Przeszkody pojawiają się, gdy spuszczasz wzrok z celu"

 Jeszcze będzie pięknie mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty bo masz do przejścia całe życie.   Jan Paweł II

maruudaa dodano: 3 dni temu

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie." - Jan Paweł II

Każda walka ma swój koniec.  Czasami Ty też musisz przestać walczyć.  Nie z powodu dumy lecz z szacunku do samego siebie.  Przestań być dla kogoś.  Zacznij być dla siebie.  Doceń siebie za to kim jesteś.

maruudaa dodano: 3 dni temu

Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samego siebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś.

Przyjaciółko.. chce Ci podziękować za wspólne chwile radość  szacunek oddanie. Za to że bez względu na wszystko jesteś.. jesteś przy mnie stale podążając jak cień. Wiem że nie zawsze łatwo ze mną wytrzymać ale Tobie od wielu lat się to udaje. Chce żebyś wiedziała że cokolwiek stanie się w naszym życiu ja chce być obok nieważne gdzie nas poniesie. Nie chce Cię stracić potrzebuje Cię.. tego twardego charakteru kiedy wie kiedy mnie potrząsnąć a kiedy podać dłoń. Jesteś zbyt ważna w moim życiu  dlatego proszę Cię.. proszę dbajmy o to.

maruudaa dodano: 4 dni temu

Przyjaciółko.. chce Ci podziękować za wspólne chwile, radość , szacunek, oddanie. Za to ,że bez względu na wszystko jesteś.. jesteś przy mnie stale podążając jak cień. Wiem ,że nie zawsze łatwo ze mną wytrzymać ale Tobie od wielu lat się to udaje. Chce żebyś wiedziała ,że cokolwiek stanie się w naszym życiu ja chce być obok, nieważne gdzie nas poniesie. Nie chce Cię stracić, potrzebuje Cię.. tego twardego charakteru kiedy wie kiedy mnie potrząsnąć a kiedy podać dłoń. Jesteś zbyt ważna w moim życiu , dlatego proszę Cię.. proszę dbajmy o to.

Mam świadomość swoich wad. Wiem że dużo rozmyślam szukam drugiego dna w każdym problemie stawiam bliskich potrzeby nad własnymi muszę mieć pewny grunt bywam nieprzewidywalna  potrafię przez lata przechowywać detale rozmów nie lubię naginać swoich zasad tłumie w Sobie uczucia i nie czuje się komfortowo ukazując swoje emocje. Jestem zbyt pewna Siebie dumna bezpośrednia nieustępliwa niecierpliwa skomplikowana dominująca asertywna i cholernie uparta. I zgadza się mogę bywać ciężka do zniesienia.. Ale jak to było ? Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza to cholernie pewne że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza.

maruudaa dodano: 4 dni temu

Mam świadomość swoich wad. Wiem ,że dużo rozmyślam, szukam "drugiego dna" w każdym problemie, stawiam bliskich potrzeby nad własnymi, muszę mieć pewny grunt, bywam nieprzewidywalna , potrafię przez lata przechowywać detale rozmów, nie lubię naginać swoich zasad, tłumie w Sobie uczucia i nie czuje się komfortowo ukazując swoje emocje. Jestem zbyt pewna Siebie, dumna, bezpośrednia, nieustępliwa, niecierpliwa, skomplikowana, dominująca, asertywna i cholernie uparta. I zgadza się mogę bywać ciężka do zniesienia.. Ale jak to było ? "Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza."

Byłeś. I nagle Cię nie ma. Jedna chwila jeden moment i zniknąłeś. Dlaczego? Dlaczego uwielbiasz mnie tak strasznie ranić? nie pamiętasz że ja byłam zawsze? cokolwiek by sie nie działo byłam z Tobą i byłam gotowa zrobić dla Ciebie wszystko i jeszcze więcej. A Ty? gdzie teraz kurwa jesteś? gdzie jesteś kiedy tak strasznie Cię potrzebuje? gdzie potrzebuje żebyś był. żebyś przytulił i powiedział nie martw się jestem z Tobą przejdziemy przez to razem . Nigdy nie odmówiłam Ci pomocy a Ty zostawiłeś mnie w chwili kiedy zawalił mi się świat

maruudaa dodano: 4 dni temu

Byłeś. I nagle Cię nie ma. Jedna chwila, jeden moment i zniknąłeś. Dlaczego? Dlaczego uwielbiasz mnie tak strasznie ranić? nie pamiętasz, że ja byłam zawsze? cokolwiek by sie nie działo, byłam z Tobą i byłam gotowa zrobić dla Ciebie wszystko i jeszcze więcej. A Ty? gdzie teraz kurwa jesteś? gdzie jesteś, kiedy tak strasznie Cię potrzebuje? gdzie potrzebuje, żebyś był. żebyś przytulił i powiedział "nie martw się, jestem z Tobą, przejdziemy przez to razem". Nigdy nie odmówiłam Ci pomocy, a Ty zostawiłeś mnie w chwili kiedy zawalił mi się świat

Każdy ma prawo marnować swoje życie tak jak mu się to podoba.

maruudaa dodano: 1 tydzień temu

Każdy ma prawo marnować swoje życie, tak jak mu się to podoba.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV