głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dobresciagi

Ja wcale o Tobie nie myślę  po prostu sam siedzisz mi w głowie.

am0re dodano: 1 maja 2011

Ja wcale o Tobie nie myślę, po prostu sam siedzisz mi w głowie.

niechcemisizm  odjutronizm  odwalsizm  mamtowdupizm  chujmnietoobchodzizm  olewizm  jebiemnietonizm.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

niechcemisizm, odjutronizm, odwalsizm, mamtowdupizm, chujmnietoobchodzizm, olewizm, jebiemnietonizm.

Miłość? W dzisiejszych czasach to tylko szpan i serduszka zrobione ze strzałki w lewo i cyfry trzy. Nie ma już wieczornych spacerów  wręczania kwiatów  potajemnych spotkań  gdy rodzice dają karę. Teraz pozostało palenie i picie razem.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Miłość? W dzisiejszych czasach to tylko szpan i serduszka zrobione ze strzałki w lewo i cyfry trzy. Nie ma już wieczornych spacerów, wręczania kwiatów, potajemnych spotkań, gdy rodzice dają karę. Teraz pozostało palenie i picie razem.

Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty  bo jak Cię przelogorytmuję to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias.  D

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Odpierwiastkuj się ode mnie Ty ilorazie nieparzysty, bo jak Cię przelogorytmuję to Ci zbiór zębów wyjdzie poza nawias. ;D

chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie  że jest taka osoba na świecie  która myśli o Tobie nieustannie. chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej myślami  a innych dziewczyn. Ona kocha Cię za to jaki jesteś  a nie za to kim jesteś. kocha Cię pomimo wszystkich sprzeczności swego serca  kocha Cię pomimo  że przez to ją znienawidzili  kocha Cię  bo jesteś jej życiem  nadzieją  światełkiem w ciemnym tunelu  w którym nie raz się pogubiła. Ona wie  że nigdy nie będzie Cię mieć  wie o tym doskonale. wciąż karmi swój umysł kłamstwami. spokojnie  będzie dobrze.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie, że jest taka osoba na świecie, która myśli o Tobie nieustannie. chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej myślami, a innych dziewczyn. Ona kocha Cię za to jaki jesteś, a nie za to kim jesteś. kocha Cię pomimo wszystkich sprzeczności swego serca, kocha Cię pomimo, że przez to ją znienawidzili, kocha Cię, bo jesteś jej życiem, nadzieją, światełkiem w ciemnym tunelu, w którym nie raz się pogubiła. Ona wie, że nigdy nie będzie Cię mieć, wie o tym doskonale. wciąż karmi swój umysł kłamstwami. spokojnie, będzie dobrze.

Dlaczego tak jest  że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś  dla jednego zwykłego człowieka  nagle staje się On w naszych oczach kimś lepszym  kimś wspaniałym. Kimś zbyt idealnym  by mógł istnieć na prawdę? A gdy sądzimy  że już nic nie może zepsuć tego szczęścia  wtedy ten zwyczajny  szary człowiek zadaje nam cios  po którym nie umiemy się pozbierać  choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi. Wywiera on taki wpływ  taki mocny.. że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć  że to nic. Że nic się nie stało. Że damy radę.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Dlaczego tak jest, że kiedy całkowicie otworzymy nasze serce dla kogoś, dla jednego zwykłego człowieka, nagle staje się On w naszych oczach kimś lepszym, kimś wspaniałym. Kimś zbyt idealnym, by mógł istnieć na prawdę? A gdy sądzimy, że już nic nie może zepsuć tego szczęścia, wtedy ten zwyczajny, szary człowiek zadaje nam cios, po którym nie umiemy się pozbierać, choćbyśmy nie wiem jak bardzo chcieli podnieść się z powrotem na nogi. Wywiera on taki wpływ, taki mocny.. że niemożliwym jest dla nas uśmiechnąć się szeroko i powiedzieć, że to nic. Że nic się nie stało. Że damy radę.

Jestem inna  bo nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca  czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie  esemesów na dobranoc  zwyczajnej  treściwej rozmowy  czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie. Nie koniecznie muszą być długie i namiętne. Bo mi wystarczą małe gesty  by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię  oznacza więcej niż tysiąc innych słów.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Jestem inna, bo nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca, czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie, esemesów na dobranoc, zwyczajnej, treściwej rozmowy, czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie. Nie koniecznie muszą być długie i namiętne. Bo mi wystarczą małe gesty, by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów.

Ludzie nie lubią zakochanych  bo miłość to prywatna impreza  na którą nikt poza głównymi bohaterami nie dostaje zaproszenia.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Ludzie nie lubią zakochanych, bo miłość to prywatna impreza, na którą nikt poza głównymi bohaterami nie dostaje zaproszenia.

Dotknij miłość  zatrzymaj wiatr  ukołysz niebo  pocałuj gwiazdę  obejmij mrok  uchwyć chwilę  przywitaj się ze słońcem  zatańcz z księżycem  zabij nienawiść  wybacz wojnę zazdrości  pożartuj z uśmiechem i dopiero wtedy mów o wolności.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Dotknij miłość, zatrzymaj wiatr, ukołysz niebo, pocałuj gwiazdę, obejmij mrok, uchwyć chwilę, przywitaj się ze słońcem, zatańcz z księżycem, zabij nienawiść, wybacz wojnę zazdrości, pożartuj z uśmiechem i dopiero wtedy mów o wolności.

Lubię wspominać chwile  których nigdy nie przeżyłam.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Lubię wspominać chwile, których nigdy nie przeżyłam.

Nie zranisz mnie już więcej  dziś tracisz mnie ostatni raz.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Nie zranisz mnie już więcej, dziś tracisz mnie ostatni raz.

Bo tak naprawdę ta  ostatnia szansa  nigdy nie jest tą ostatnią.

am0re dodano: 29 kwietnia 2011

Bo tak naprawdę ta `ostatnia szansa` nigdy nie jest tą ostatnią.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć