głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
am0re Nie chciałam sprowadzać tego tematu na niego. staram się jak mogę by o nim zapomnieć i najczęściej z powodzeniem ... Ból który człowiek odczuwa stopniowo zanika

am0re

am0re.moblo.pl
Nie chciałam sprowadzać tego tematu na niego. staram się jak mogę by o nim zapomnieć i najczęściej z powodzeniem ... Ból który człowiek odczuwa stopniowo zanika. N
Nie chciałam sprowadzać tego tematu... teksty

am0re dodano: 12 kwietnia 2013

Nie chciałam sprowadzać tego tematu na niego. staram się jak mogę, by o nim zapomnieć i najczęściej z powodzeniem (...) Ból, który człowiek odczuwa, stopniowo zanika. Nie znika zupełnie, nie na długo przynajmniej, ale żyje się z nim coraz łatwiej. Pewnego ranka otwierasz oczy i on nie jest pierwszą rzeczą, jaka przychodzi Ci na myśl. A kilka miesięcy później uświadamiasz sobie, że nie myślałaś o nim aż przez pół dnia. Czasami mijają miesiące, a czasami lata, ale w końcu myślisz o nim zaledwie od czasu do czasu. Jesteś w stanie to zrobić, bo nie widujesz go, nie słyszysz niczego na jego temat i robisz wszystko, by o nim nie myśleć. A potem wpadasz na niego na ulicy lub ktoś przypadkiem wspomni jego imię i wspomnienia zalewają Cię jak powódź. Ale z czasem i one są coraz mniej bolesne. Potrafię już mówić o ******* bez żadnych szczególnych odczuć. Jednak wolałabym wcale tego nie robić. Wiesz, o co mi chodzi.

Ten pełen wad lecz idealny... teksty

am0re dodano: 12 kwietnia 2013

Ten pełen wad, lecz idealny mężczyzna zmienił jej życie na zawsze.

Jest tylko jedno takie miejsce w... teksty

am0re dodano: 12 kwietnia 2013

Jest tylko jedno takie miejsce, w którym zawsze znajduję pocieszenie. Budzę się tam i zasypiam. Jestem tam spokojna, bezpieczna i kochana. Miejscem tym są twoje ramiona.

uszyta ze słów zapięta na guzik... teksty

am0re dodano: 12 kwietnia 2013

uszyta ze słów, zapięta na guzik, tęsknota – przywarła ciasno

Jak wygląda świat kiedy życie... teksty

am0re dodano: 12 kwietnia 2013

Jak wygląda świat, kiedy życie staje się tęsknotą? Wygląda papierowo, kruszy się w palcach, rozpada. Każdy ruch przygląda się sobie, każda myśl przygląda się sobie, każde uczucie zaczyna się i nie kończy, i w końcu sam przedmiot tęsknoty robi się papierowy i nierzeczywisty. Tylko tęsknienie jest prawdziwe, uzależnia. Być tam, gdzie się nie jest, mieć to, czego się nie posiada, dotykać kogoś, kto nie istnieje. Ten stan ma naturę falującą i sprzeczną w sobie. Jest kwintesencją życia i jest przeciwko życiu. Przenika przez skórę do mięśni i kości, które zaczynają odtąd istnieć boleśnie. Nie boleć. Istnieć boleśnie – to znaczy, że podstawą ich istnienia był ból. Toteż nie ma od takiej tęsknoty ucieczki. Trzeba by było uciec poza własne ciało, a nawet poza siebie. Upijać się? Spać całe tygodnie? Zapamiętywać się w aktywności aż do amoku? Modlić się nieustannie?

Ani czas ani mądrość nie... teksty

am0re dodano: 12 kwietnia 2013

Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka – bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość.

Ooo cześć. U mnie wszystko w... teksty

am0re dodano: 4 czerwca 2012

Ooo, cześć. U mnie wszystko w porządku. Wiesz, tylko szkoła i szkoła. Cieszę się, że już niedługo wakacje i w końcu odpocznę. Aaa no i zapomniałam dodać, że nadal Cię kocham. A u Ciebie co tam słychać?

Można być zakochanym ale kurwa bez... teksty

am0re dodano: 10 kwietnia 2012

Można być zakochanym, ale kurwa bez przesady.

Tylu ludzi wokół mnie a ja czuję... teksty

am0re dodano: 6 kwietnia 2012

Tylu ludzi wokół mnie, a ja czuję się tak nieznośnie samotna.

Dwa ciała jedna dusza. Może kogoś... teksty

am0re dodano: 6 kwietnia 2012

Dwa ciała, jedna dusza. Może kogoś to nie obchodzi, ale mnie to rusza. Czy się komuś to podoba, czy nie - zawsze razem. Ty dla mnie znakiem, ja dla Ciebie drogowskazem.

Całuj przytulaj dotykaj. Bądź... teksty

am0re dodano: 6 kwietnia 2012

Całuj, przytulaj, dotykaj. Bądź, trwaj, nie znikaj.

Bądź silna mała idź pod wiatr.... teksty

am0re dodano: 6 kwietnia 2012

Bądź silna, mała, idź pod wiatr. Sama pokonasz ten wielki świat.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 141 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV