głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika distrustful

Ludzkie życie może się zmienić w se­kundę. W jej ułamek. Cza­sem to na­wet nie mrug­nięcie oka  lecz ta niedos­trze­gal­na chwi­la tuż przed nim  drgnienie rzęsy na po­wiece pięknej kobiety.    Smut­no  że zmiany są te szo­kiem i wiele dob­re­go nie przy­noszą. Nie jes­teśmy przyz­wycza­jeni do ra­dykal­nych zwrotów ak­cji w swoim życiu. I nig­dy się nie przyzwyczaimy.

niuniulaa dodano: 24 września 2013

Ludzkie życie może się zmienić w se­kundę. W jej ułamek. Cza­sem to na­wet nie mrug­nięcie oka, lecz ta niedos­trze­gal­na chwi­la tuż przed nim, drgnienie rzęsy na po­wiece pięknej kobiety. Smut­no, że zmiany są te szo­kiem i wiele dob­re­go nie przy­noszą. Nie jes­teśmy przyz­wycza­jeni do ra­dykal­nych zwrotów ak­cji w swoim życiu. I nig­dy się nie przyzwyczaimy.

Kiedyś przyjaciel a dziś to właściwie nie wiem kto

melaa dodano: 24 września 2013

Kiedyś przyjaciel a dziś to właściwie nie wiem kto

Jesteś dla mnie martwy nie wielbię cię co niedzielę  Myślałem  że jesteś moim przyjacielem.

ejlubieciexd dodano: 24 września 2013

Jesteś dla mnie martwy nie wielbię cię co niedzielę Myślałem, że jesteś moim przyjacielem.

Wiem  że liczyłeś na to  że się nie podniosę   Wiem  że cię boli wiesz  że nigdy nie przeproszę.

ejlubieciexd dodano: 24 września 2013

Wiem, że liczyłeś na to, że się nie podniosę Wiem, że cię boli wiesz, że nigdy nie przeproszę.

Dziękuję wszystkim ludziom co pomogli w trudnych chwilach. Przepraszam  jeśli kogoś zawiodłem to mi wybacz. Nie jestem ideałem  nie próbuje nim być. Ale nikt nie będzie mówił mi jak i gdzie mam iść. Kiedy nie czuję przyjaźni to odbijam  skoro ona umarła to nie była prawdziwa

ejlubieciexd dodano: 24 września 2013

Dziękuję wszystkim ludziom co pomogli w trudnych chwilach. Przepraszam, jeśli kogoś zawiodłem to mi wybacz. Nie jestem ideałem, nie próbuje nim być. Ale nikt nie będzie mówił mi jak i gdzie mam iść. Kiedy nie czuję przyjaźni to odbijam, skoro ona umarła to nie była prawdziwa

Gdy ci gaśnie słońce nie masz na kogo liczyć!

ejlubieciexd dodano: 24 września 2013

Gdy ci gaśnie słońce nie masz na kogo liczyć!

Posłuchaj mnie ty bucu raz na zawsze zamknij mordę  Co było między nami mogłeś uszanować godnie.

ejlubieciexd dodano: 24 września 2013

Posłuchaj mnie ty bucu raz na zawsze zamknij mordę Co było między nami mogłeś uszanować godnie.

W bawełnę nie owijam  odpierdol się ode mnie  Bo się za ciebie wezmę solidnie i konkretnie.

ejlubieciexd dodano: 24 września 2013

W bawełnę nie owijam, odpierdol się ode mnie Bo się za ciebie wezmę solidnie i konkretnie.

Widzisz ją? Ma wielkie szczęśliwe oczy  ciągle się śmieje. Niby ona ma depresję? Niby ona jest chora? To nie na zewnątrz  ale w środku toczy się jej walka. Walczy sama ze sobą w samotności w ciemności  gdy nikt nie widzi. Nie możesz jej pomóc  choćbyś bardzo chciał. Ona nie chce pomocy  ona chce po prostu żyć jak reszta. Czasami  w najgorszych momentach chciałaby umrzeć  albo pójść do psychiatryka albo brać psychotropy  które zabiłyby jej uczucia i te wstrętne myśli. Czasami chciałaby poczuć się kochana  mieć przy sobie osobę  która wiedziałaby o niej wszystko i nadal by ją kochała. Czasami chciałaby znać swój cel w życiu  chciałaby wiedzieć po co istnieje. Czasami chciałaby pokochać życie.

samotnacisza dodano: 24 września 2013

Widzisz ją? Ma wielkie szczęśliwe oczy, ciągle się śmieje. Niby ona ma depresję? Niby ona jest chora? To nie na zewnątrz, ale w środku toczy się jej walka. Walczy sama ze sobą w samotności,w ciemności, gdy nikt nie widzi. Nie możesz jej pomóc, choćbyś bardzo chciał. Ona nie chce pomocy, ona chce po prostu żyć jak reszta. Czasami, w najgorszych momentach chciałaby umrzeć, albo pójść do psychiatryka,albo brać psychotropy, które zabiłyby jej uczucia i te wstrętne myśli. Czasami chciałaby poczuć się kochana, mieć przy sobie osobę, która wiedziałaby o niej wszystko i nadal by ją kochała. Czasami chciałaby znać swój cel w życiu, chciałaby wiedzieć po co istnieje. Czasami chciałaby pokochać życie.

Właśnie teraz mam ochotę rozpuścić włosy  być potargana  mieć czarny  mocny makijaż i czarną sukienkę. Chcę mieć promile we krwi i fajkę w dłoni. Chcę czuć wszędzie dym papierosów  a może i nie tylko. Chcę tańczyć całą noc i mieć gdzieś  co pomyślą sobie inni.

samotnacisza dodano: 24 września 2013

Właśnie teraz mam ochotę rozpuścić włosy, być potargana, mieć czarny, mocny makijaż i czarną sukienkę. Chcę mieć promile we krwi i fajkę w dłoni. Chcę czuć wszędzie dym papierosów, a może i nie tylko. Chcę tańczyć całą noc i mieć gdzieś, co pomyślą sobie inni.

Czasami porzucamy ludzi  tylko dlatego  iż boimy się  że Oni zrobią to pierwsi

samotnacisza dodano: 24 września 2013

Czasami porzucamy ludzi, tylko dlatego, iż boimy się, że Oni zrobią to pierwsi

Wczoraj do Ciebie nie należy. Jutro jest niepewne  tylko dziś jest Twoje

samotnacisza dodano: 24 września 2013

Wczoraj do Ciebie nie należy. Jutro jest niepewne, tylko dziś jest Twoje

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć