 |
|
` Robię coś okropnego.. - Co takiego? - zakochuję się w Tobie.. Każdego dnia od nowa.
|
|
 |
|
` widząc Ciebie i te pomarańczowe aż tapeciary, sciska mnie coś po lewej stronie mojej klatki piersiowej.
|
|
 |
|
` Doczekałam dnia kiedy słowa 'kocham Cię' straciły swoją magiczną wartość...
|
|
 |
|
` bez znaczenia jest jak bardzo ciepło jest na dworze, ile mam par frotowych skarpet na nogach, ile gorących herbat wypiłam. zamarzam bez Ciebie.
|
|
 |
|
` Wciąż odkrywam cię na nowo.
Twój ostatni pocałunek był najsłodszy,
ostatni uśmiech- najpogodniejszy,
ostatni gest- najwdzięczniejszy.
|
|
 |
|
` Kochać prawdziwie,
to kochać na zawsze.
|
|
 |
|
` Przychodzi taka pora,
kiedy nie żądasz niczego.
Ani ust, ani uśmiechu,
ani miekkich ramion,
ani oddechu jego obecności.
Wystarczy, że on jest.
|
|
 |
|
` Chcę zestarzeć się z tobą!
To, co najlepsze, jeszcze przed nami.
|
|
 |
|
` Nie przejmuj się tym co mówią ludzie,bo cokolwiek byś nie zrobił oni i tak Cię skrytykują..
|
|
 |
|
W życiu każdej dziewczyny przychodzi moment kiedy zaczynamy potrzebować miłości . pragniemy miłości od chłopaka , pragniemy być kochane . chcemy przeżyć przygodę swojego życia , swoją pierwszą miłość , którą zapamiętamy już do końca życia
|
|
 |
|
Przyszłam ze szkoły. Wbiegłam po schodach do swojego pokoju, trzasnęłam drzwiami. Rzuciłam się na łóżko i powiedziałam ,, Ostatni raz przez Ciebie płaczę skarbie " łzy zaczęły płynąć w niekontrolowany sposób, a serce złamało się na milion kawałków.
|
|
 |
|
lubisz mnie?- tak i to bardzo.!- chyba tylko w teorii, przez fona i gg.!- jak to?- Bo w praktyce nigdy mi tego nie pokazałes, przy swoich kolegach nawet mi cześć nie powiesz.! -bo wiesz...- tak wiem jesteś dzieckiem neostrady, gg, fejsa i fona
|
|
|
|