głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika davbar

Wymiotujesz  tracisz kilkanaście kilogramów w ciągu kilku dni. Nie masz ochoty jeść. Jakbyś miała anemie. Nie masz ochoty wyjść z łóżka  a co dopiero wyjść z domu. Nie odpisujesz znajomym. Leżysz i płaczesz całymi dniami. Jakbyś miała depresje. Czy miłość można nazwać chorobą ?

pocketful_of_sunshine dodano: 15 luty 2015

Wymiotujesz, tracisz kilkanaście kilogramów w ciągu kilku dni. Nie masz ochoty jeść. Jakbyś miała anemie. Nie masz ochoty wyjść z łóżka, a co dopiero wyjść z domu. Nie odpisujesz znajomym. Leżysz i płaczesz całymi dniami. Jakbyś miała depresje. Czy miłość można nazwać chorobą ?

Pamiętnik to film  który pokazuje jak wygląda pierwsza miłość i jak wpływa na całe życie. dla jednych to romansidło  dla mnie to poniekąd odzwierciedlenie mojej historii. żyję inaczej  wiele się zmieniło od tego czasu  ale zgadzam się z twierdzeniem  że pierwsza miłość na zawsze pozostaje w sercu.   tonatyle

tonatyle dodano: 14 luty 2015

Pamiętnik to film, który pokazuje jak wygląda pierwsza miłość i jak wpływa na całe życie. dla jednych to romansidło, dla mnie to poniekąd odzwierciedlenie mojej historii. żyję inaczej, wiele się zmieniło od tego czasu, ale zgadzam się z twierdzeniem, że pierwsza miłość na zawsze pozostaje w sercu. / tonatyle

Muszę się śpieszyć i żyć   tyle czasu się zmarnowało.   T. Janson

tonatyle dodano: 13 luty 2015

Muszę się śpieszyć i żyć - tyle czasu się zmarnowało. / T. Janson

chciałabym być z nim szczęśliwa  ale on często wszystko psuje. a już zwłaszcza wtedy  kiedy staram się najmocniej.   tonatyle

tonatyle dodano: 13 luty 2015

chciałabym być z nim szczęśliwa, ale on często wszystko psuje. a już zwłaszcza wtedy, kiedy staram się najmocniej. / tonatyle

Kiedy mnie zobaczyłeś na ulicy zaczełeś o mnie myśleć. Mam ci współczuć ? Już nie jestem zaślepiona uczuciem do Ciebie. Ja myśle o Tobie codziennie nawet jak cie nie widze nawet jak wiem że jesteś z nią nawet kiedy milczysz. Zawsze będziesz w mojej pamięci wraz z tym bólem  który mi sprawiłeś.

pocketful_of_sunshine dodano: 12 luty 2015

Kiedy mnie zobaczyłeś na ulicy zaczełeś o mnie myśleć. Mam ci współczuć ? Już nie jestem zaślepiona uczuciem do Ciebie. Ja myśle o Tobie codziennie nawet jak cie nie widze nawet jak wiem że jesteś z nią nawet kiedy milczysz. Zawsze będziesz w mojej pamięci wraz z tym bólem, który mi sprawiłeś.

Ludzie mnie wkurzają  irytują  powodują że wątpie w ludzkość jestem rozczarowana  smutna a zarazem potrafie się szyderczo uśmiechać.

pocketful_of_sunshine dodano: 12 luty 2015

Ludzie mnie wkurzają, irytują, powodują że wątpie w ludzkość jestem rozczarowana, smutna a zarazem potrafie się szyderczo uśmiechać.

całe życie składa się z dźwięków. gdziekolwiek się nie obrócisz  wiecznie słychać trzask i zgrzyt.   tonatyle

tonatyle dodano: 12 luty 2015

całe życie składa się z dźwięków. gdziekolwiek się nie obrócisz, wiecznie słychać trzask i zgrzyt. / tonatyle

Za dużo czasu już minęło i za dużo prób.  To czas na przełom tylko teraz mogę zrobić ruch.Zostawiłem te dni gorsze i zapominam do nich dróg.  Idę tam gdzie mój cel i dobrze wiem.  Że jeśli nie ja sam   nikt nie zatrzyma mnie.    Widzę dziś ile potraciłem oczekując zmian.  Tutaj nic się nie zmienia jeśli nie zmienisz się sam.  Piszę list sam do siebie te litery to mój krzyk.  Jeśli nie dam sobie szansy to nie da mi jej nikt.

pocketful_of_sunshine dodano: 9 luty 2015

Za dużo czasu już minęło i za dużo prób. To czas na przełom tylko teraz mogę zrobić ruch.Zostawiłem te dni gorsze i zapominam do nich dróg. Idę tam gdzie mój cel i dobrze wiem. Że jeśli nie ja sam - nikt nie zatrzyma mnie. Widzę dziś ile potraciłem oczekując zmian. Tutaj nic się nie zmienia jeśli nie zmienisz się sam. Piszę list sam do siebie te litery to mój krzyk. Jeśli nie dam sobie szansy to nie da mi jej nikt.

często myślę  że przeżyłam już najlepsze momenty  a przede mną jest już niewiele. to  co najpiękniejsze zabrała przeszłość  zostawiając mi tylko wspomnienia. da się nimi żyć  ale nie karmią duszy. dlatego tak ciężko jest mi się uśmiechnąć. ciężko tak funkcjonować  bez serca.   tonatyle

tonatyle dodano: 9 luty 2015

często myślę, że przeżyłam już najlepsze momenty, a przede mną jest już niewiele. to, co najpiękniejsze zabrała przeszłość, zostawiając mi tylko wspomnienia. da się nimi żyć, ale nie karmią duszy. dlatego tak ciężko jest mi się uśmiechnąć. ciężko tak funkcjonować, bez serca. / tonatyle

nie potrafię zrozumieć dlaczego przeszłość tak mocno ciągnie mnie ku sobie. zostawiłam tam coś cennego? powinnam coś zmienić? czy może zostawiłam tam swoje serce?   tonatyle

tonatyle dodano: 9 luty 2015

nie potrafię zrozumieć dlaczego przeszłość tak mocno ciągnie mnie ku sobie. zostawiłam tam coś cennego? powinnam coś zmienić? czy może zostawiłam tam swoje serce? / tonatyle

to wszystko staje mi się obojętne. równie dobrze mógł by się jutro skończyć świat. nie byłoby mi przykro.   tonatyle

tonatyle dodano: 9 luty 2015

to wszystko staje mi się obojętne. równie dobrze mógł by się jutro skończyć świat. nie byłoby mi przykro. / tonatyle

https:  www.youtube.com watch?v=4 AKDeBakCw ♥

tonatyle dodano: 8 luty 2015

https://www.youtube.com/watch?v=4_AKDeBakCw ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć