głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czekolda

Ja bym kota nie­ wziął na weeke­nd a Ty mi chc­iałaś serce odd­ać na wiecznoś­ć.

nadgryziona_x3 dodano: 4 godziny temu

Ja bym kota nie­ wziął na weeke­nd, a Ty mi chc­iałaś serce odd­ać, na wiecznoś­ć.

W Tobie jest wszystko czego szukałam przez całe życie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: wczoraj o 20:53

W Tobie jest wszystko, czego szukałam przez całe życie. ♥

Nic nie boli mnie tak jak brak Twojego dotyku. Nic tak do mnie nie krzyczy jak Twoje milczenie. Nic tak nie kuje mnie w oczy jak Twoja nieobecność.

nadgryziona_x3 dodano: wczoraj o 20:53

Nic nie boli mnie tak, jak brak Twojego dotyku. Nic tak do mnie nie krzyczy jak Twoje milczenie. Nic tak nie kuje mnie w oczy, jak Twoja nieobecność.

Ludzie są jak psy. Jeśli się nimi sponiewiera w końcu pomyślą że na to zasłużyli.

deliberacja dodano: przedwczoraj o 21:39

Ludzie są jak psy. Jeśli się nimi sponiewiera, w końcu pomyślą, że na to zasłużyli.

Całował ją tak jakby uznał że warto za to pójść do piekła. ♥

nadgryziona_x3 dodano: przedwczoraj o 15:50

Całował ją tak, jakby uznał, że warto za to pójść do piekła. ♥

Kiedy już zapomnisz ja będę pamiętać za nas oboje.

nadgryziona_x3 dodano: przedwczoraj o 15:48

Kiedy już zapomnisz, ja będę pamiętać za nas oboje.

Miłość wybacza czasami zbyt dużo...

nadgryziona_x3 dodano: przedwczoraj o 15:46

Miłość wybacza czasami zbyt dużo...

Kocham Cię tak bardzo że choćby przyszło mi stracić wszystko i tak wybrałabym Ciebie. ♥

nadgryziona_x3 dodano: przedwczoraj o 15:43

Kocham Cię tak bardzo, że choćby przyszło mi stracić wszystko, i tak wybrałabym Ciebie. ♥

Nadzieja bywa okrutna umiera ostatnia lecz przez nią umierał już niejeden.

aandziakk dodano: 6 dni temu

Nadzieja bywa okrutna, umiera ostatnia, lecz przez nią umierał już niejeden.

Dawniej czułam sens jaki utrzymywałam w jego życiu i nawet pomimo własnych upadków pomimo podkładanych nóg nie zwątpiłam w nas nigdy. A może po prostu nigdy nie potrafiłam zwątpić może ufałam zbyt bardzo. Do dziś. Do chwili temu. Dziś jego nie ma. Nie ma go ze mną nie ma przy mnie nie ma go w moim życiu a nawet w sercu. Powoli przyzwyczajam się do braku. Przyzwyczajam się do momentów w których bywa że jeszcze tęsknię ale najważniejsze w tym wszystkim jest to że daję radę. Jeszcze niedawno ze łzami w oczach podnosiłam z bruku swoje serce i dłońmi delikatnie je otrzepywałam a dziś jest już prawie czyste i prawie idealnie całe. Dziś jest moje. Dotykam je tylko ja i tylko ja trzymam je pod swoją klatką piersiową nikt więcej.

aandziakk dodano: 6 dni temu

Dawniej czułam sens, jaki utrzymywałam w jego życiu i nawet pomimo własnych upadków, pomimo podkładanych nóg, nie zwątpiłam w nas nigdy. A może po prostu nigdy nie potrafiłam zwątpić, może ufałam zbyt bardzo. Do dziś. Do chwili temu. Dziś jego nie ma. Nie ma go ze mną, nie ma przy mnie, nie ma go w moim życiu, a nawet w sercu. Powoli przyzwyczajam się do braku. Przyzwyczajam się do momentów, w których bywa, że jeszcze tęsknię, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że daję radę. Jeszcze niedawno ze łzami w oczach podnosiłam z bruku swoje serce i dłońmi delikatnie je otrzepywałam, a dziś jest już prawie czyste i prawie idealnie całe. Dziś jest moje. Dotykam je tylko ja i tylko ja trzymam je pod swoją klatką piersiową, nikt więcej.

Czasem po prostu coś pójdzie nie tak pewne rozrzucone kawałki przestają do siebie pasować tak jak wcześniej. Teraz jesteśmy tylko rozsypanką. Rozsypanką zbędnych słów ale i tych niewypowiedzianych. Rozsypanką uczuć które wymywają w naszych wnętrzach to co wcześniej liczyło się ponad wszystko inne. Rozsypanką gestów które wcześniej mówiły więcej niż słowa. Jesteśmy własną rozsypanką której jeśli nie my nikt nigdy więcej nie będzie w stanie złożyć od nowa. To trudne prawda? Gdy z rąk wymyka nam się coś czego przecież byliśmy tak bardzo pewni. Coś za coś zabiłbyś wcześniej. Tu czas jest zabójcą. Przemijanie? Proszę nie mów nigdy więcej że czasem coś musi się zmienić by przyszło coś lepszego miłość nigdy się nie zmienia.

aandziakk dodano: 6 dni temu

Czasem po prostu coś pójdzie nie tak, pewne rozrzucone kawałki przestają do siebie pasować tak jak wcześniej. Teraz jesteśmy tylko rozsypanką. Rozsypanką zbędnych słów, ale i tych niewypowiedzianych. Rozsypanką uczuć, które wymywają w naszych wnętrzach to co wcześniej liczyło się ponad wszystko inne. Rozsypanką gestów, które wcześniej mówiły więcej niż słowa. Jesteśmy własną rozsypanką, której jeśli nie my, nikt nigdy więcej nie będzie w stanie złożyć od nowa. To trudne, prawda? Gdy z rąk wymyka nam się coś, czego przecież byliśmy tak bardzo pewni. Coś, za coś zabiłbyś wcześniej. Tu czas jest zabójcą. Przemijanie? Proszę, nie mów nigdy więcej, że czasem coś musi się zmienić, by przyszło coś lepszego, miłość nigdy się nie zmienia.

Jak ten kretyn wierzyłem w Twoje szepty. I byłem gotów oddać im się bez reszty.

nadgryziona_x3 dodano: 1 tydzień temu

Jak ten kretyn wierzyłem w Twoje szepty. I byłem gotów oddać im się bez reszty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV