głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czarno-bialy_swiat

Wszystko leci za szybko I zawsze za późno dociera to do nas  Paluch

kredkinabaterie dodano: 6 luty 2017

Wszystko leci za szybko I zawsze za późno dociera to do nas || Paluch

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia nie stój obok nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie bez Twojego śmiechu humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć że lepiej umrzeć niż istnieć osobno.

kredkinabaterie dodano: 17 grudnia 2016

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

Ps. Zanim zaczniesz naprawiać czyjś świat  sprawdź czy Twój jest idealny

kredkinabaterie dodano: 22 listopada 2016

Ps. Zanim zaczniesz naprawiać czyjś świat - sprawdź czy Twój jest idealny

 Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. Nie naprawiaj komuś życia pracy ani związku jeśli nikt Cię o to nie prosi. Zajmij się swoimi sprawami a jeśli masz za dużo czasu to napisz wiersz lub umyj okna. Ale nie wtrącaj się do życia innych ludzi ... !

kredkinabaterie dodano: 22 listopada 2016

"Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. Nie naprawiaj komuś życia, pracy, ani związku, jeśli nikt Cię o to nie prosi. Zajmij się swoimi sprawami, a jeśli masz za dużo czasu, to napisz wiersz, lub umyj okna. Ale nie wtrącaj się do życia innych ludzi ... !"

Mogę zmienić w moim życiu wszystko co chcę. Ale wiem że nie da się zmienić wszystkiego na raz. Powoli. Po kolei. Małymi krokami.

kredkinabaterie dodano: 5 listopada 2016

Mogę zmienić w moim życiu wszystko, co chcę. Ale wiem, że nie da się zmienić wszystkiego na raz. Powoli. Po kolei. Małymi krokami.

miłość to ból zostawmy ją w ch j

kredkinabaterie dodano: 17 września 2016

miłość to ból ,zostawmy ją w ch*j

Ja chcę z tobą być i nie obchodzi mnie że to trudne. Nie obchodzi mnie czy to będzie wymagało trochę więcej wysiłku bo na tym polega każdy związek. Bycie razem wymaga trudu. Trzeba nad tym pracować każdego dnia. I owszem to jest do dupy to jest naprawdę naprawdę do dupy i będzie cholernie trudne ale mam to gdzieś. I tak tego chcę. I tak chcę ciebie.

kredkinabaterie dodano: 13 września 2016

Ja chcę z tobą być i nie obchodzi mnie, że to trudne. Nie obchodzi mnie, czy to będzie wymagało trochę więcej wysiłku, bo na tym polega każdy związek. Bycie razem wymaga trudu. Trzeba nad tym pracować każdego dnia. I owszem, to jest do dupy, to jest naprawdę, naprawdę do dupy i będzie cholernie trudne, ale mam to gdzieś. I tak tego chcę. I tak chcę ciebie.

Tęsknota jest najdokładniejszym sposobem pomiaru siły miłości.

kredkinabaterie dodano: 24 sierpnia 2016

Tęsknota jest najdokładniejszym sposobem pomiaru siły miłości.

Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście o wiele większe od bólu który przynosi tęsknota.

kredkinabaterie dodano: 24 sierpnia 2016

Miłość niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota.

Kocham Cię jaką jesteś nie jaką chcę Cię mieć  bo to jaką jesteś taką chcę Cię mieć.

kredkinabaterie dodano: 12 sierpnia 2016

Kocham Cię jaką jesteś, nie jaką chcę Cię mieć, bo to, jaką jesteś, taką chcę Cię mieć.

Pierwsze prawo sukcesu to skoncentrowanie się na skierowaniu całej energii na jeden punkt i posuwanie się w jego kierunku bez oglądania na prawo lub lewo

kredkinabaterie dodano: 23 lipca 2016

Pierwsze prawo sukcesu, to skoncentrowanie się na skierowaniu całej energii na jeden punkt i posuwanie się w jego kierunku, bez oglądania na prawo lub lewo

 Jak się pieprzy to się pieprzy. Na całego. Nigdy się nie pieprzy w życiu na pół. Albo na trzy czwarte. Zawsze na całość.

kredkinabaterie dodano: 5 czerwca 2016

"Jak się pieprzy, to się pieprzy. Na całego. Nigdy się nie pieprzy w życiu na pół. Albo na trzy czwarte. Zawsze na całość."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV