głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cukiereczek944

Moje szczęście jest zawarte w 175 cm wzrostu  niebieskich oczkach i przecudownym uśmiechu. kraina uczuc.blog

karolina1993sk dodano: 30 stycznia 2012

Moje szczęście jest zawarte w 175 cm wzrostu, niebieskich oczkach i przecudownym uśmiechu./kraina-uczuc.blog

niby jest dobrze. No właśnie  niby . cieszę się  że znowu przy mnie jesteś   naprawdę się cieszę. Ale boję się. Cholernie się boję   że to już nie przetrwa. Nie potrafię Ci już zaufać. Wiem  że bardzo się starasz   widzę to i jestem z Ciebie dumna. Ale już sobie nie radzę. Wyniszczają mnie te wszystkie wieczory kiedy nie ma Cię obok. Do obłędu doprowadza mnie brak kontaktu z Tobą. Kiedy coś się dzieje od razu myślę o najgorszym. Na razie  na szczęście się mylę. Na razie… kochanie  przepraszam. Przepraszam  że nie potrafię Ci uwierzyć. Ja po prostu się boję. Tak strasznie się boję  ze to wszystko wróci…   tryagain

monisiax3 dodano: 30 stycznia 2012

niby jest dobrze. No właśnie, niby . cieszę się ,że znowu przy mnie jesteś , naprawdę się cieszę. Ale boję się. Cholernie się boję , że to już nie przetrwa. Nie potrafię Ci już zaufać. Wiem, że bardzo się starasz , widzę to i jestem z Ciebie dumna. Ale już sobie nie radzę. Wyniszczają mnie te wszystkie wieczory kiedy nie ma Cię obok. Do obłędu doprowadza mnie brak kontaktu z Tobą. Kiedy coś się dzieje od razu myślę o najgorszym. Na razie, na szczęście się mylę. Na razie… kochanie, przepraszam. Przepraszam, że nie potrafię Ci uwierzyć. Ja po prostu się boję. Tak strasznie się boję, ze to wszystko wróci… | tryagain

przeżywasz ta miłość jak dziewica orgazm.

masyhistka dodano: 29 stycznia 2012

przeżywasz ta miłość jak dziewica orgazm.

eeiiuzalezniasz    	  Uwielbiam spędzać z Tobą czas  przytulać się do Ciebie w każdej sytuacji i mieć tą cholerną pewność  że naprawdę Ci zależy.

monisiax3 dodano: 28 stycznia 2012

eeiiuzalezniasz / Uwielbiam spędzać z Tobą czas, przytulać się do Ciebie w każdej sytuacji i mieć tą cholerną pewność, że naprawdę Ci zależy.

eeiiuzalezniasz    	  I stojąc z Tobą  wtulona w Twoje ramiona byłam z siebie dumna. W końcu wiedziałam  że możesz mieć każdą  lecz nie każda może mieć Ciebie.

monisiax3 dodano: 28 stycznia 2012

eeiiuzalezniasz / I stojąc z Tobą, wtulona w Twoje ramiona byłam z siebie dumna. W końcu wiedziałam, że możesz mieć każdą, lecz nie każda może mieć Ciebie.

nie kolekcjonuje pieniędzy . ja żyje.

masyhistka dodano: 22 stycznia 2012

nie kolekcjonuje pieniędzy . ja żyje.

'' kpili bo zazdrościli . mieli kompleks ''

masyhistka dodano: 22 stycznia 2012

'' kpili bo zazdrościli . mieli kompleks ''

albo masz wyjebane ale przejebane. wybierz.

masyhistka dodano: 20 stycznia 2012

albo masz wyjebane ale przejebane. wybierz.

zacznijmy od tego  że cie nienawidze . skończmy na tym  że nie przestane.

masyhistka dodano: 19 stycznia 2012

zacznijmy od tego, że cie nienawidze . skończmy na tym, że nie przestane.

czerp z innych  ale nie kopiuj ich. bądź sobą.

amante dodano: 19 stycznia 2012

czerp z innych, ale nie kopiuj ich. bądź sobą.

skurwysyństwo godne aplauzu .

masyhistka dodano: 17 stycznia 2012

skurwysyństwo godne aplauzu .

Mam wszystko  bo mam Ciebie. ♥  ?

karolina1993sk dodano: 17 stycznia 2012

Mam wszystko, bo mam Ciebie. ♥/ ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć