głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ciebie_chce

Wiem że się boisz ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy jeśli będziemy udawać że nic się między nami nie zdarzyło możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. ... Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić.”

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Wiem, że się boisz, ja także się boję. Ale jeśli teraz z tego zrezygnujemy, jeśli będziemy udawać, że nic się między nami nie zdarzyło, możemy już nigdy nie mieć następnej okazji. (...) Jeszcze jesteśmy młodzi. Jeszcze możemy wszystko naprawić.”

I chuj  pomyślałam. Bo myślę raczej zwięźle.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

I chuj - pomyślałam. Bo myślę raczej zwięźle.

Jak ćwiczyć pamięć by umieć zapominać? — S.J. Lec

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Jak ćwiczyć pamięć, by umieć zapominać? — S.J. Lec

Przeklęta chwila w której doszłam do przekonania że niewiele jest spraw na których by mi tak zależało jak na nim. — Agnieszka Osiecka

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Przeklęta chwila, w której doszłam do przekonania, że niewiele jest spraw, na których by mi tak zależało, jak na nim. — Agnieszka Osiecka

Teraz już wiedziałam że im większą miłością kobieta darzy mężczyznę tym wyższą cenę przychodzi jej za to zapłacić. — Laila Shukri

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Teraz już wiedziałam, że im większą miłością kobieta darzy mężczyznę, tym wyższą cenę przychodzi jej za to zapłacić. — Laila Shukri

Ucieczka nigdy nie jest końcem a zawsze tylko odwleczeniem. Wiesz o tym bardzo dobrze. — Daniel Glattauer

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Ucieczka nigdy nie jest końcem, a zawsze tylko odwleczeniem. Wiesz o tym bardzo dobrze. — Daniel Glattauer

Przez ostatni rok bardzo wydoroślałam już wiem że nie ma w życiu miejsca na użalanie się nad sobą. Trzeba być twardym nie dać się zmanipulować i nie być niczyim tłem.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Przez ostatni rok bardzo wydoroślałam, już wiem, że nie ma w życiu miejsca na użalanie się nad sobą. Trzeba być twardym, nie dać się zmanipulować, i nie być niczyim tłem.

Jeśli ludzi coś do siebie ciągnie to muszą się spotkać choćby stawiali na swojej drodze najrozmaitsze przeszkody bombardowali się ukrytymi znaczeniami błędnie interpretowali swoje zachowania mijali się tam gdzie powinni się spotkać i tak dalej.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Jeśli ludzi coś do siebie ciągnie, to muszą się spotkać, choćby stawiali na swojej drodze najrozmaitsze przeszkody, bombardowali się ukrytymi znaczeniami, błędnie interpretowali swoje zachowania, mijali się tam, gdzie powinni się spotkać i tak dalej.

Bo wierzę że czasami musi nas spotkać dużo zła żeby mogło nas spotkać dużo dobra. Grunt to umieć przetrwać to pierwsze i – choćby cholernie bolało – zaczekać aż przyjdzie to drugie.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Bo wierzę, że czasami musi nas spotkać dużo zła, żeby mogło nas spotkać dużo dobra. Grunt to umieć przetrwać to pierwsze i – choćby cholernie bolało – zaczekać, aż przyjdzie to drugie.

Niektórzy nie potrafią iść naprzód. Marnują życie czekając na osobę której nie mogą mieć. — Tess Gerritsen

damulki.pl dodano: 5 dni temu

Niektórzy nie potrafią iść naprzód. Marnują życie, czekając na osobę, której nie mogą mieć. — Tess Gerritsen

“Alkohol łączy ludzi. Nawet tych którzy zapomnieli o tym co ich kiedyś łączyło. Słyszeć śmiech dawnego kochanka to niezwykłe uczucie bo kiedyś było mi go słyszeć na co dzień. Dostrzegłam dawne iskry w jego oczach gdy ktoś wypowiedział moje imię. Nigdy nie przestanę go kochać on szybko to załatwił przy pomocy innej.”

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

“Alkohol łączy ludzi. Nawet tych którzy zapomnieli o tym co ich kiedyś łączyło. Słyszeć śmiech dawnego kochanka to niezwykłe uczucie, bo kiedyś było mi go słyszeć na co dzień. Dostrzegłam dawne iskry w jego oczach, gdy ktoś wypowiedział moje imię. Nigdy nie przestanę go kochać, on szybko to załatwił przy pomocy innej.”

“Więzi które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym gdy wydaje się że powinny się już zerwać. Niektóre więzi opierają się odległości czasowi logice. Ponieważ niektóre więzi są po prostu sobie przeznaczone.”

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

“Więzi, które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym, gdy wydaje się, że powinny się już zerwać. Niektóre więzi opierają się odległości, czasowi, logice. Ponieważ niektóre więzi są po prostu sobie przeznaczone.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV