 |
Wiedziała, że bardzo ją zranił. Mimo to, nie mogła o Nim zapomnieć. Nie mogła przestać Go kochać.
|
|
 |
I znów nie jest tak,jak być powinno. Puzzle,ktore układaliśmy tyle czasu znów podległy zniszczeniu.Zniszczeniu,którego nie mam zamiaru już odbudowywać.Nie chcę już do tego wracać,bo te 'nasze' puzzle zbyt często się rozpadają.Zbyt często trzeba je składać w jedną całość.Ja tak już nie chcę,nie potrafię.Nie potrafię być z kimś,kto nie potrafi znaleźć czasu na kogoś kogo kocha.Z kimś kto nie jest w stanie odpisać,bo znowu coś.Nie potrafię tak.I choćbyś kiedyś zatęsknił,i chciał mnie koło siebie.Choćbyś chciał ułożyć naszą układankę od nowa.To mnie już nie będzie.Bo ja nie będę czekać,aż do Ciebie w końcu coś dotrzę.Kocham Cię,ale nie potrafię tak żyć,mnie dla Ciebie już nie ma.A Ty najwidoczniej tego chcesz,chcesz mojego odejścia.Więc ja odejdę - Życie za bardzo mnie nauczyło,i nie należy czekać na coś,co nigdy nie nastąpi. A czasem po prostu trzeba odpuścić,bo albo coś jest albo tego nie ma.Tego najwidoczniej nigdy nie było,to się nawet dobrze nie zaczęło - a już po wszystkim.
|
|
 |
Masz w sobie coś, co nie pozwala mi Cię skreślić.
|
|
 |
Nie chcę już płakać po nocach.
|
|
 |
Obecność jest jednym z najwspanialszych prezentów, jaki możesz podarować drugiej osobie. Nie musisz nie wiadomo czego robić, wystarczy, że jesteś.
|
|
 |
Kiedyś do Ciebie dotrze, że aby Cię 'mieć', byłam w stanie poświęcić wszystko.
|
|
 |
Tęsknię za wszystkim, co z nim związane i czasami nie śpię w nocy zastanawiając się, czy on również za mną tęskni.
|
|
 |
A Ty? Bałaś się kiedyś, że nie wystarczysz?
|
|
 |
Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.
|
|
 |
Pozwalasz sobie na minutę nadziei, na ciche rozmyślania, a potem rozczarowanie ciągnie się za Tobą nie dając zapomnieć, że znowu się spierdoliło.
|
|
 |
Czasami to wszystko dzieje się bez powodu i wtedy ból jest jeszcze większy.
|
|
 |
Zamknij na chwilę oczy, nie myśl o tym, czy boisz się, czy nie.
|
|
|
|