głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cheerykiss

Definitywnie ? teksty cheerykiss dodał komentarz: Definitywnie ? do wpisu 28 grudnia 2011
codziennie powtarzam sobie że za tobą nie tęsknię że cię nie kocham mając nadzieję że kiedyś sama w to uwierzę .

cheerykiss dodano: 27 listopada 2011

codziennie powtarzam sobie, że za tobą nie tęsknię, że cię nie kocham, mając nadzieję, że kiedyś sama w to uwierzę .

Jest nas tu pięciu a robimy hałas za trzystu bo nie lubimy siedzieć o suchym pysku.

cheerykiss dodano: 27 listopada 2011

Jest nas tu pięciu a robimy hałas za trzystu, bo nie lubimy siedzieć o suchym pysku.

To nie tak że zawsze moje oczy natychmiast zachodzą łzami kiedy usłyszę Twoje imię czasami łzy pojawiają się dopiero po minucie.

cheerykiss dodano: 27 listopada 2011

To nie tak że zawsze moje oczy natychmiast zachodzą łzami kiedy usłyszę Twoje imię, czasami łzy pojawiają się dopiero po minucie.

Jest pięknie ale może być cudownie

cheerykiss dodano: 27 listopada 2011

Jest pięknie, ale może być cudownie

‎ Z każdym rokiem lepiej znasz samego siebie a lustro nie oszczędza 100 w nim ciebie To co nie zabija wciąż wzmacnia nas A to co nas czeka pokaże czas ... Już nie chcę pamiętać !

cheerykiss dodano: 27 listopada 2011

‎"Z każdym rokiem lepiej znasz samego siebie a lustro nie oszczędza, 100% w nim ciebie To co nie zabija wciąż wzmacnia nas A to co nas czeka pokaże czas"... Już nie chcę pamiętać !

 jak jest?  pytasz. nic nie mówię. Jest źle nie umiem się pozbierać. każdej nocy płaczę cicho w poduszkę nie mogąc uwierzyć jak to się mogło stać. na dźwięk sms'a łudzę się że to może Ty. i tylko tak codziennie umieram na nowo. z tęsknoty z przywiązania i z miłości do Ciebie. zamiast tego mówię dobrze  i wskazuję głową na butelkę na stole  zostało coś tam jeszcze? . Nigdy tyle nie piłam ale w tym momencie nie ma to znaczenia. pochylasz się sprawdzasz. coś jest. sięgasz po dwa kieliszki strącając przy tym paczkę chipsów. nalewasz od serca i podajesz. mimo tego że ręka drży mi jak cholera nie wylałam ani kropli. czekam aż sam weźmiesz swój kieliszek. podnosisz go do góry tak jakbyś chciał wznieść toast. delikatnie unoszę swój. milczysz po czym mówisz słowa które tak strasznie bolą  za wszystkie chwile spędzone razem skarbie

cheerykiss dodano: 18 września 2011

"jak jest?" -pytasz. nic nie mówię. Jest źle, nie umiem się pozbierać. każdej nocy płaczę cicho w poduszkę, nie mogąc uwierzyć jak to się mogło stać. na dźwięk sms'a łudzę się, że to może Ty. i tylko tak codziennie umieram na nowo. z tęsknoty, z przywiązania i z miłości do Ciebie. zamiast tego mówię "dobrze - i wskazuję głową na butelkę na stole - zostało coś tam jeszcze?". Nigdy tyle nie piłam, ale w tym momencie nie ma to znaczenia. pochylasz się, sprawdzasz. coś jest. sięgasz po dwa kieliszki, strącając przy tym paczkę chipsów. nalewasz "od serca" i podajesz. mimo tego, że ręka drży mi jak cholera nie wylałam ani kropli. czekam, aż sam weźmiesz swój kieliszek. podnosisz go do góry, tak jakbyś chciał wznieść toast. delikatnie unoszę swój. milczysz, po czym mówisz słowa, które tak strasznie bolą " za wszystkie chwile spędzone razem skarbie"

Nie ważne jak byś się ubrała i jak pomalowała  zawsze znajdzie się ktoś kto będzie wyglądał lepiej i bez żadnych zahamowań skrytykuje Cie tak  że ledwo się podniesiesz .

cheerykiss dodano: 22 sierpnia 2011

Nie ważne jak byś się ubrała i jak pomalowała , zawsze znajdzie się ktoś kto będzie wyglądał lepiej i bez żadnych zahamowań skrytykuje Cie tak , że ledwo się podniesiesz .

Boski chaos.

cheerykiss dodano: 31 lipca 2011

Boski chaos.

Zamykam drzwi gubię myśli.

cheerykiss dodano: 31 lipca 2011

Zamykam drzwi, gubię myśli.

Przestaję egzystować.  Zaczynam żyć.

cheerykiss dodano: 31 lipca 2011

Przestaję egzystować. Zaczynam żyć.

To wszystko jak wieczność ta walka pomiędzy nami dobro i zło ja i ty

cheerykiss dodano: 31 lipca 2011

To wszystko jak wieczność ta walka pomiędzy nami dobro i zło ja i ty

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV