 |
# Palce wskazujące obu rąk dwa razy pod obojczyk, potem dwa razy w kierunku rozmówcy. To takie proste...
|
|
 |
# Patrzyła w okno, a ja patrzyłem na nią, na jej profil i myślałem: sercem nie mógłbym, bo serce miałem kiedyś jedno i mi się potrzaskało straszliwie i doszczętnie, i nie udało się pokleić skorupek tego dzbanka, ani łzami - tym klejem białym, ani krwią - tym klejem czerwonym, i tak nie mam serca, nie mam, więc sercem nie mógłbym, ale mógłbym taką istotę pokochać siłą woli. Siłą woli pokochać istotę taką mógłbym.
|
|
 |
# Gdy już jest czule od słów i pachnie od słów, to wtedy...wtedy trzeba najczęściej wyłączyć modem.
|
|
 |
# Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chce, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem ponieważ, tak naprawdę jesteś najlepsza rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła... '
|
|
 |
# jak kogoś zranisz to będziesz wiedział, że lepiej być jednak ranionym.
|
|
 |
# Najpiękniejsze historie miłosne powstają przecież każdego dnia, a najdziwniejsze zawierane są w 160 znakach. Opisują najzwyklejszą codzienność w zaledwie kilku zdaniach. Opowiadają o napotkanych przypadkiem osobach, widoku z okna pędzącego autobusu, zabawnych sytuacjach. Mówią po prostu wszystko, choć tak naprawdę mają bardzo małe znaczenie. Ale czy to nie na tym właśnie polega miłość, że chcesz podzielić się najbardziej błahą wiadomością z tą ukochaną osobą, że chcesz każdą minutę przeżywać właśnie z nią, że wysyłając swoje 'dzieło' jesteś pewien, że przez tą jedną chwilę będzie ona myślała tylko o tobie?
Niejednokrotnie sama układałam takie pojedyncze zdania, które miały ci odwzorować moją rzeczywistość...
I jeszcze ta ogromna chęć podzielenia się z tobą małym kawałkiem każdego dnia, która ogarnia mnie wieczorami...
|
|
 |
My się nic nie zmieniamy. Kurwa powinniśmy być już dojrzali, odpowiedzialni. Wiedzieć co w życiu jest ważne i dążyć do tego.
Chyba nie potrafię dorosnąć, zawsze robię coś nie tak.
Pierdole choć na wódkę.
|
|
 |
# Mała obudź się w końcu. On nie wróci, nie zapuka do twoich drzwi i nie wyzna Ci miłości. Szczerze, to on nawet nie wie, że istniejesz.
|
|
 |
# Jak powszechnie wiadomo, faceci ze swojej natury cierpią na wrodzone i nieuleczalne upośledzenie emocjonalne. My kobiety posiadamy niestety wrodzone i nieuleczalne uzależnienie od upośledzeńców.Objawy występują wcześniej czy później,ale zawsze.
|
|
 |
# Swego czasu powiedział jej coś, czego nie mogła pojąć: ludzie po amputacji czują bóle, łaskotki, mrowienie w nodze, której już nie mają.
I tak teraz wyglądało jej życie:
czuła go tam, gdzie już go nie było.
|
|
 |
# Przecież zawsze mi powtarzasz: książki muszą być ciężkie, bo w nich jest cały świat.
|
|
 |
# - Jak się czujesz?
- Jak papierek po cukierku.
|
|
|
|