głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika carielove

 Mój stary to był luzak. ... Dzwonił co środę że ten weekend będzie tylko dla nas. Później osrywał to gdy tylko dała cynk gorzała

kavu_zet dodano: 3 dni temu

"Mój stary to był luzak. (...) Dzwonił, co środę, że ten weekend będzie tylko dla nas. Później osrywał to, gdy tylko dała cynk gorzała"

Coraz częściej zdarzają się wieczory gdzie nie myślę kładę się i zasypiam ze zmęczenia. Według mnie jest to świetne ponieważ nie myślę o zbędnych rzeczach a zmęczenie pokazuje że wykorzystałam ten dzień w zupełności.

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Coraz częściej zdarzają się wieczory gdzie nie myślę, kładę się i zasypiam ze zmęczenia. Według mnie jest to świetne, ponieważ nie myślę o zbędnych rzeczach, a zmęczenie pokazuje że wykorzystałam ten dzień w zupełności.

Dobijamy 31 000 tysięcy wejść dziękuję jak zawsze wiem że spędzam tu mniej czasu mimo to czuje się tu dobrze :

pocketful_of_sunshine dodano: 5 dni temu

Dobijamy 31 000 tysięcy wejść dziękuję jak zawsze, wiem,że spędzam tu mniej czasu mimo to czuje się tu dobrze :)

Będę walczyć tak długo  Aż pewnego dnia powiem sobie skromnie : Wszystko czego chciałam  dziś należy do mnie !

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Będę walczyć tak długo , Aż pewnego dnia powiem sobie skromnie : Wszystko czego chciałam , dziś należy do mnie !

Nigdy nie jest za późno żeby zacząć od nowa  żeby pójść inną drogą jeszcze raz spróbować . Nigdy nie jest za późno by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń !

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Nigdy nie jest za późno żeby zacząć od nowa , żeby pójść inną drogą jeszcze raz spróbować . Nigdy nie jest za późno by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń !

Każdy ma do przebycia  swoją podróż życia.  Mijamy stacje życiowe  jedne szare  inne kolorowe . Poznajemy ludzi którzy wsiadają i wysiadają lub też do końca podróży z nami pozostają . Każdy z nas wybiera swój przedział życiowy . Jednym wystarczy zwykły innym luksusowy . Lecz nie ważny jest luksus w życiu człowieka . Bo sensem tej podróży jest miłość do drugiego człowieka !

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Każdy ma do przebycia , swoją podróż życia. Mijamy stacje życiowe , jedne szare , inne kolorowe . Poznajemy ludzi którzy wsiadają i wysiadają lub też do końca podróży z nami pozostają . Każdy z nas wybiera swój przedział życiowy . Jednym wystarczy zwykły innym luksusowy . Lecz nie ważny jest luksus w życiu człowieka . Bo sensem tej podróży jest miłość do drugiego człowieka !

Postanowiłam że to będzie miesiąc zmian i nie chcę tylko mówić jak zawsze. Teraz działam ! Do wszystkiego da się przyzwyczaić. Ciesze się z drobiazgów częściej sięgam po książkę czy gazetę. Już trzy razy wychodząc z domu zapomniałam o telefonie odkładam na bok internet czy telewizje. Chcę rozwijać swoją wiarę wyciszyć się wewnętrznie panować nad swoimi myślami i mniej się denerwować. Robię to wszystko małymi krokami planuje rzeczy ze spokojem i przede wszystkim mam duży dystans do pewnych spraw których nie zmienię. Mimo to dalej szukam swojej życiowej drogi.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Postanowiłam, że to będzie miesiąc zmian i nie chcę tylko mówić jak zawsze. Teraz działam ! Do wszystkiego da się przyzwyczaić. Ciesze się z drobiazgów, częściej sięgam po książkę czy gazetę. Już trzy razy wychodząc z domu zapomniałam o telefonie- odkładam na bok internet czy telewizje. Chcę rozwijać swoją wiarę, wyciszyć się wewnętrznie, panować nad swoimi myślami i mniej się denerwować. Robię to wszystko małymi krokami, planuje rzeczy ze spokojem i przede wszystkim mam duży dystans do pewnych spraw, których nie zmienię. Mimo to dalej szukam swojej życiowej drogi.

Pamiętaj że patrząc w tył nie da się iść w przód

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Pamiętaj, że patrząc w tył, nie da się iść w przód

Nie liczy się to co było liczy się to co jest i będzie.

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Nie liczy się to co było, liczy się to co jest i będzie.

Wspólna droga to początek pozostanie razem to postęp wspólna praca to zwycięstwo

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Wspólna droga to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to zwycięstwo

Żadne złoto naszego nędznego świata nie jest nic warte kiedy nie masz z kim się nim dzielić

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

Żadne złoto naszego nędznego świata nie jest nic warte, kiedy nie masz z kim się nim dzielić

życie jest ścieżką którą należy podążać pomimo pojawiania się na niej przeszkód..

angela050219922 dodano: 1 tydzień temu

życie jest ścieżką, którą należy podążać pomimo pojawiania się na niej przeszkód..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV