głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika carielove

Wraz z narodzinami człowiek zostaje obdarowany pakietem: dobre serce zaufanie miłość by obdarowywać nią innych. Doszłam do wniosku że nic mi nie zostało z tych rzeczy ponieważ każdej osobie podarowałam jakąś cząstkę tego i z odejściem Tych osób nie otrzymałam tego z powrotem...

angela050219922 dodano: wczoraj o 10:06

Wraz z narodzinami człowiek zostaje obdarowany pakietem: dobre serce, zaufanie, miłość, by obdarowywać nią innych. Doszłam do wniosku, że nic mi nie zostało z tych rzeczy, ponieważ każdej osobie podarowałam jakąś cząstkę tego i z odejściem Tych osób nie otrzymałam tego z powrotem...

Uśmiech przez łzy to nic nie zmieni. Niczego nie da się naprawić wyjaśnić wymienić.  PIH  Echo Uśmiech przez łzy ♥

angela050219922 dodano: przedwczoraj o 22:22

Uśmiech przez łzy, to nic nie zmieni. Niczego nie da się naprawić, wyjaśnić, wymienić. [ PIH - Echo (Uśmiech przez łzy) ♥

Dzień spędzony w łóżku z piątym już kubkiem miętowej herbaty. Brzuch boli tak przeraźliwie że mam wrażenie że zaraz umrę. Głowa pęka od najcichszego szmeru. Dreszcze przeszywają całe ciało. Tak życie zaczyna niszczyć mnie od środka. Motyle próbują wydostać się z brzucha. Myśli związane z Tobą uciekają zostawiając przeraźliwy ból. A teraz moje ciało powoli się wyziębia bo brakuje mu czegoś co gościło we mnie prawie rok.

angela050219922 dodano: przedwczoraj o 22:20

Dzień spędzony w łóżku z piątym już kubkiem miętowej herbaty. Brzuch boli tak przeraźliwie, że mam wrażenie, że zaraz umrę. Głowa pęka od najcichszego szmeru. Dreszcze przeszywają całe ciało. Tak życie zaczyna niszczyć mnie od środka. Motyle próbują wydostać się z brzucha. Myśli związane z Tobą uciekają zostawiając przeraźliwy ból. A teraz moje ciało powoli się wyziębia, bo brakuje mu czegoś co gościło we mnie prawie rok.

Nie ma na świecie takich pieniędzy  które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego niż Twój pocałunek.

angela050219922 dodano: przedwczoraj o 22:01

Nie ma na świecie takich pieniędzy , które uszczęśliwią jak Twój uśmiech. Nie ma takiej rzeczy, która sprawi tyle radości co Twoje spojrzenie. Nikt nie jest w stanie mi dać tyle szczęścia co Twój dotyk. Nie ma na tym świecie nic słodszego, niż Twój pocałunek.

Przychodzi taki moment w życiu kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi którzy nie przeskoczyliby dla nas nawet kałuży.

angela050219922 dodano: przedwczoraj o 22:00

Przychodzi taki moment w życiu kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas nawet kałuży.

Jest moim pamiętnikiem który zna wszystkie moje sekrety. Moją tajemnicą którą odkrywam krok po kroku. Jest moim losem który poznaje każdego nowego dnia. Jest moim misiem do którego mogę tulić się gdy jest mi źle i gdy jest dobrze. Moją kołysanką przy której uwielbiam zasypiać. Jest moim powietrzem bez którego nie potrafiłabym oddychać. Jest moim sercem bez którego nie mogłabym żyć. Jest dla mnie tym wszystkim czego potrzebuję i dlatego kocham Go. Najbardziej na świecie.

bezznakumiloscii dodano: przedwczoraj o 16:27

Jest moim pamiętnikiem, który zna wszystkie moje sekrety. Moją tajemnicą, którą odkrywam krok po kroku. Jest moim losem, który poznaje każdego nowego dnia. Jest moim misiem do którego mogę tulić się gdy jest mi źle i gdy jest dobrze. Moją kołysanką, przy której uwielbiam zasypiać. Jest moim powietrzem, bez którego nie potrafiłabym oddychać. Jest moim sercem, bez którego nie mogłabym żyć. Jest dla mnie, tym wszystkim czego potrzebuję i dlatego kocham Go. Najbardziej na świecie.

Jest po prostu dobrze. Przy nim. Wsparcie. Bliskość. Trochę się boję bo taka relacja może być pierwsza w moim życiu. Taka poważna.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 10:05

Jest po prostu dobrze. Przy nim. Wsparcie. Bliskość. Trochę się boję, bo taka relacja może być pierwsza w moim życiu. Taka poważna.

“Zawsze zadziwiali mnie ludzie którzy potrafią się uśmiechać nawet gdy są smutni. Nie ma czegoś takiego jak smutny uśmiech. Jest za to odważny.”

obczajtox3 dodano: 3 dni temu

“Zawsze zadziwiali mnie ludzie, którzy potrafią się uśmiechać, nawet gdy są smutni. Nie ma czegoś takiego jak smutny uśmiech. Jest za to odważny.”

Dzień Dobry ! Życzę wam dzisiaj oby Mikołaj o was nie zapomniał  ale może zamiast prezentu niech to będzie czyjaś obecność można odwiedzić dziadków pomóc rodzicom itd. Nigdy nie oczekujmy by nam coś dano  sami dawajmy innym często wystarczy uśmiech i dobre słowo Emotikon wink Wesołych Mikołajek oraz Miłego Dnia kochani !

angela050219922 dodano: 3 dni temu

Dzień Dobry ! Życzę wam dzisiaj oby Mikołaj o was nie zapomniał - ale może zamiast prezentu niech to będzie czyjaś obecność, można odwiedzić dziadków, pomóc rodzicom itd. Nigdy nie oczekujmy by nam coś dano - sami dawajmy innym często wystarczy uśmiech i dobre słowo Emotikon wink Wesołych Mikołajek oraz Miłego Dnia kochani ! ;*

Znajdź kogoś kto pokocha cię taką jaką jesteś. Kogoś kto dostrzegając twoje wady  nie machnie na ciebie ręką i odejdzie w pośpiechu wierząc że trafi na lepszą osobowość. Znajdź kogoś kto nie zlekceważy twoich wad ale postara się razem z tobą nad nimi popracować.  Kogoś kto usiądzie z tobą do wieczornej herbaty i otwarcie ze szczerym uśmiechem na twarzy powie ci że też nie jest doskonały że ma swoje słabości skazy problemy i obawy. Znajdź kogoś kto pokocha cię za to kim jesteś za to że jesteś za twoje zalety i niedoskonałości. Takiego kogoś kto ujrzy w tobie autentycznego człowieka i zapragnie prawdziwie przy tobie trwać na dobre i na złe.

angela050219922 dodano: 3 dni temu

Znajdź kogoś, kto pokocha cię taką, jaką jesteś. Kogoś, kto dostrzegając twoje wady, nie machnie na ciebie ręką i odejdzie w pośpiechu, wierząc, że trafi na lepszą osobowość. Znajdź kogoś, kto nie zlekceważy twoich wad, ale postara się razem z tobą nad nimi popracować. Kogoś, kto usiądzie z tobą do wieczornej herbaty i otwarcie, ze szczerym uśmiechem na twarzy powie ci, że też nie jest doskonały, że ma swoje słabości, skazy, problemy i obawy. Znajdź kogoś, kto pokocha cię za to kim jesteś, za to, że jesteś, za twoje zalety i niedoskonałości. Takiego kogoś, kto ujrzy w tobie autentycznego człowieka i zapragnie prawdziwie przy tobie trwać, na dobre i na złe.

Oddaj swoje nagie ciało temu który pokochał twoją nagą duszę.

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Oddaj swoje nagie ciało temu, który pokochał twoją nagą duszę.

Daj szanse innej osobie otwórz się na wsparcie troskę i pomoc. Na zbudowanie jakiejkolwiek relacji trzeba czasu na wszystko trzeba czasu.

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Daj szanse innej osobie, otwórz się na wsparcie, troskę i pomoc. Na zbudowanie jakiejkolwiek relacji trzeba czasu, na wszystko trzeba czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV