głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika carielove

 Boję się świata ale chcę stąd wyjść. Boję się stąd wyjść ale chcę do świata..

zimoweslonce dodano: przedwczoraj o 20:04

~Boję się świata, ale chcę stąd wyjść. Boję się stąd wyjść, ale chcę do świata..

Życie to pestka. Ważne z kim kiełkuje..

zimoweslonce dodano: 3 dni temu

Życie to pestka. Ważne, z kim kiełkuje..

 Niech leci bit – daj pożegnać się nam dalej iść Ile można dźwigać ten syf czuć wstyd? Ile lat ile dni? Nie umiem wierzyć już w nic  Niech leci bit – daj pożegnać się nam dalej iść Ile można dźwigać ten syf czuć wstyd? Ile dni ile lat? Nie umiem uwierzyć już w rap.

pocketful_of_sunshine dodano: 6 dni temu

,,Niech leci bit – daj pożegnać się nam, dalej iść Ile można dźwigać ten syf, czuć wstyd? Ile lat, ile dni? Nie umiem wierzyć już w nic, Niech leci bit – daj pożegnać się nam, dalej iść Ile można dźwigać ten syf, czuć wstyd? Ile dni, ile lat? Nie umiem uwierzyć już w rap."

 Jeśli chodzi o ludzi takich jak ja to nic nie jest ważne oprócz tego aby nas ludzi takich jak my unikać.

kavu_zet dodano: 1 tydzień temu

"Jeśli chodzi o ludzi takich jak ja, to nic nie jest ważne, oprócz tego, aby nas (ludzi takich jak my) unikać."

Pogubiłam się we własnych oczekiwaniach.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Pogubiłam się we własnych oczekiwaniach.

Wszystko się zmienia. Jedna  miłość chce się ze mną kumplować. Druga  miłość nawet nie mówi mi cześć chyba w końcu mu przeszło albo niestety. No i pojawił się ktoś nowy czyli stara znajomość w nowym świetle. Nie lubiliśmy się a teraz widzę że fajny z niego facet. Ja stoję w miejscu. Nie wiem co będzie.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

Wszystko się zmienia. Jedna ,,miłość" chce się ze mną kumplować. Druga ,,miłość" nawet nie mówi mi cześć, chyba w końcu mu przeszło, albo niestety. No i pojawił się ktoś nowy czyli stara znajomość w nowym świetle. Nie lubiliśmy się, a teraz widzę, że fajny z niego facet. Ja stoję w miejscu. Nie wiem co będzie.

No dalej spójrz w tę przestrzeń  Odetchnij wszystkim tym co jest wokół. No dalej nie obawiaj się patrzeć  Nie bój się spojrzeć w dal.Dalej po prostu zamknij teraz swoje oczy  Po prostu zamknij oczy i otwórz umysł. I proszę nie patrz teraz na mnie. Poczuj niebo w swoich dłoniach. Gdziekolwiek jesteś cokolwiek czujesz. Mam nadzieję że gdzieś tam wciąż mnie słyszysz.

pocketful_of_sunshine dodano: 1 tydzień temu

No dalej, spójrz w tę przestrzeń, Odetchnij wszystkim tym co jest wokół. No dalej, nie obawiaj się patrzeć, Nie bój się spojrzeć w dal.Dalej, po prostu zamknij teraz swoje oczy, Po prostu zamknij oczy i otwórz umysł. I proszę, nie patrz teraz na mnie. Poczuj niebo w swoich dłoniach. Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek czujesz. Mam nadzieję, że gdzieś tam wciąż mnie słyszysz.

 Jeszcze jako nastolatka bawiła się że ma dwa życia że istnieje jakieś drugie ja które budzi się kiedy ona zasypia i zapada w sen kiedy ona się budzi..

zimoweslonce dodano: 2 tygodnie temu

~Jeszcze jako nastolatka bawiła się, że ma dwa życia, że istnieje jakieś drugie ja, które budzi się, kiedy ona zasypia, i zapada w sen, kiedy ona się budzi..

mam wciąż bezczynne ręce i puste mam ramiona i wiem ze nie odejdą stad bez ciebie choć jesteś wciąż nie moja  znów drażniony pięknem  unoszę się na wietrze i łowie twoich oczu błysk  dla ciebie cały jestem jak diamentowym wiertłem kruszysz moje serce kiedy nie chcesz ze mną być dziś już wiem ze zapłacę od miłości podatek i nie zmieni niż twój uśmiech nie zmienią łzy  wiem co będzie później mało zysków i strat ale nie zostawię cię nie pójdę będę tam gdzie ty

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

mam wciąż bezczynne ręce i puste mam ramiona i wiem ze nie odejdą stad bez ciebie choć jesteś wciąż nie moja znów drażniony pięknem unoszę się na wietrze i łowie twoich oczu błysk dla ciebie cały jestem jak diamentowym wiertłem kruszysz moje serce kiedy nie chcesz ze mną być dziś już wiem ze zapłacę od miłości podatek i nie zmieni niż twój uśmiech nie zmienią łzy wiem co będzie później mało zysków i strat ale nie zostawię cię, nie pójdę będę tam gdzie ty

Jesteśmy zupełnie inni. Tak samo jak biel i czerń ale razem idealnie się komponują.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Jesteśmy zupełnie inni. Tak samo jak biel i czerń, ale razem idealnie się komponują.

 Nie oszczędzaj się  Nie oszczędzaj mnie  Co poradzę taki trudny wiek  Że więcej chcesz  Niż to co już umiesz znieść... ..

zimoweslonce dodano: 2 tygodnie temu

~"Nie oszczędzaj się /Nie oszczędzaj mnie /Co poradzę, taki trudny wiek /Że więcej chcesz /Niż to, co już umiesz znieść..." ..

 Nigdy nie będzie już piękniej. Nie zapamiętasz nic już  tak jak mnie tu... ..

zimoweslonce dodano: 2 tygodnie temu

"Nigdy nie będzie już piękniej. Nie zapamiętasz nic już, tak jak mnie tu..." ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV