głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika candykiss116

pomyślałeś choć raz jak mocno bolało gdy po raz kolejny odmawiałeś spotkania bo alkohol i kumple byli ważniejsi ? jak słone musiały być łzy które połykała licząc na to że się zmienisz ? jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień gdy potrzebowała mieć świadomość że zwyczajnie jesteś a ty miałeś ją w dupie ?

tylkotwojaskarbie dodano: 1 luty 2013

pomyślałeś choć raz, jak mocno bolało, gdy po raz kolejny odmawiałeś spotkania, bo alkohol i kumple byli ważniejsi ? jak słone musiały być łzy, które połykała licząc na to, że się zmienisz ? jak cholernie trudno było jej przetrwać każdy kolejny dzień, gdy potrzebowała mieć świadomość, że zwyczajnie jesteś, a ty miałeś ją w dupie ?

I co kurwa teraz ? będziesz sobie o mnie przypominał co kilka dni tygodni miesięcy ? A ja jak ta głupia będę za Tobą lecieć tak myślisz ? To się kolego grubo mylisz . Nie będę latała za Tobą jak za psem gdy tylko się do mnie odezwiesz. Za późno  za późno kochanie .

tylkotwojaskarbie dodano: 1 luty 2013

I co kurwa teraz ? będziesz sobie o mnie przypominał co kilka dni, tygodni, miesięcy ? A ja jak ta głupia będę za Tobą lecieć tak myślisz ? To się kolego grubo mylisz . Nie będę latała za Tobą jak za psem gdy tylko się do mnie odezwiesz. Za późno , za późno kochanie .

Przy nim  dojrzewałam przy nim stawałam się kimś i od podstaw budowałam swoją osobowość  pokazując mu całkowiką siebie  czasem udawałam zbyt silną bo cholernie bardzo chciałam pokazać  że radzę sobię i nie jedno wytrzymam  w rzeczywistości było nie co inaczej ale o tym wiedzieć nie musiał  poznał tysiące moich wad jak i zalet wiedział czego oczekuję i co dla mnie w życiu liczy się najbardziej  wielokrotnie mówiłam co w jego osobie uwielbiam  czego nienawidzę .Nie przeszkadzały mi telefony o trzeciej w nocy  ani pójście do szkoły po nieprzespanej nocy która była przegadana z jego osobą . Zadawał sobię sprawe jak bardzo lubiłam patrzeć w jego brązowe oczy

tylkotwojaskarbie dodano: 17 stycznia 2013

Przy nim , dojrzewałam przy nim stawałam się kimś i od podstaw budowałam swoją osobowość , pokazując mu całkowiką siebie , czasem udawałam zbyt silną bo cholernie bardzo chciałam pokazać , że radzę sobię i nie jedno wytrzymam , w rzeczywistości było nie co inaczej ale o tym wiedzieć nie musiał , poznał tysiące moich wad jak i zalet wiedział czego oczekuję i co dla mnie w życiu liczy się najbardziej , wielokrotnie mówiłam co w jego osobie uwielbiam , czego nienawidzę .Nie przeszkadzały mi telefony o trzeciej w nocy , ani pójście do szkoły po nieprzespanej nocy która była przegadana z jego osobą . Zadawał sobię sprawe jak bardzo lubiłam patrzeć w jego brązowe oczy

Tylko leszcz podnosi rękę na kobietę.

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

Tylko leszcz podnosi rękę na kobietę.

nie dałeś mi odczuć że Ci zależy..

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

nie dałeś mi odczuć, że Ci zależy..

nic się nie stało tylko wiesz przestałam się obwiniać za całe to ‘gówno’ które dzieje się wokół mnie.

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

nic się nie stało, tylko wiesz, przestałam się obwiniać za całe to ‘gówno’, które dzieje się wokół mnie.

mówisz  że jak laska da na siebie dwa kg tapety  myśli że jest zajebista . za to ty  dajesz na włosy dwie tony żelu do włosów i myślisz  że jesteś bogiem .

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

mówisz , że jak laska da na siebie dwa kg tapety , myśli, że jest zajebista . za to ty , dajesz na włosy dwie tony żelu do włosów i myślisz , że jesteś bogiem .

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było, to wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem, może nie jednym z najlepszych ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

Bardzo często wkurwia mnie po prostu kolejny   dzień.

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

Bardzo często wkurwia mnie po prostu kolejny dzień.

dla prawdziwego mężczyzny łzy kobiety   powinny być największą porażką .

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

dla prawdziwego mężczyzny łzy kobiety powinny być największą porażką .

jeszcze czasami pytają mnie o   Ciebie .

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

jeszcze czasami pytają mnie o Ciebie .

Skończyliśmy się. Jak każdy film książka ulubiona piosenka.

tylkotwojaskarbie dodano: 28 grudnia 2012

Skończyliśmy się. Jak każdy film, książka,ulubiona piosenka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV