 |
|
Tygrysie, lubie gdy jesteś zboczony xD
|
|
 |
|
jesteś wspaniały,dobrze wiesz że tak właśnie uważam.♥
|
|
 |
|
I chciałabym żebyś był tym jedynym, z którym kiedyś umrę. I błagam żebyś był tym, z którym zbuduje mój dom. Mam nadzieję, że będę mogła Cię kochać cale życie..
|
|
 |
|
Jeśli długo zastanawiasz się nad pytaniem "czy go jeszcze kochasz?" to znaczy, że Twoja miłość przeminęła.
|
|
 |
|
Jeśli długo zastanawiasz się nad pytaniem "czy go jeszcze kochasz?" to znaczy, że Twoja miłość przeminęła.
|
|
 |
|
- Kochanie, tej nocy będziemy robić to, czego nie wolno! - Dzielić przez zero?
|
|
 |
|
'przepraszam' nie skleja złamanego serca, 'ups' nie suszy łez, 'następnym razem będzie lepiej' jest stratą czasu, a 'obiecuję' nic już nie znaczy
|
|
 |
|
chce cie uścisnąć powiedzieć jak kocham, jak tęsknie, jak żałuje /zakochany_
|
|
 |
|
Każda blizna na moim sercu uświadamia mi jak wiele już w życiu przeszłam i dokonałam, aby być tą osobą, jaką jestem dziś.
|
|
 |
|
i przysięgam ci, że kiedyś rozkocham cię w sobie, a potem zostawię jak szmatę .. zrobię dokładnie to samo co ty zrobiłeś mi . zrobię tak, ale najpierw sama muszę się pozbierać i ogarnąć .
|
|
 |
|
i znowu pozwolił rozkopać przeszłość. i znowu pozwoliłam sobie wyznać mu, co czuję. i znowu pozwolono mi cierpieć. i znowu twierdzę, że to już mój los, a życie nie toczy się na jednym facecie, za którego prawie zrezygnowałam z życia. i znowu kłamię, że on nie jest tylko jeden.
|
|
|
|