głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika believeagain

przecież liczy się to  co człowiek ma w środku  nie wygląd .   taa  to w playboyach powinny być zdjęcia rentgenowskie.

brazenly_nice dodano: 8 czerwca 2012

przecież liczy się to, co człowiek ma w środku, nie wygląd . - taa, to w playboyach powinny być zdjęcia rentgenowskie.

Życie  ale ty odpierdalasz..

brazenly_nice dodano: 8 czerwca 2012

Życie, ale ty odpierdalasz..

Nie pamiętam daty  ani co miałeś na sobie  ani jaka była pogoda  gdy się poznaliśmy. Pamiętam tylko  że powiedziałeś   cześć’’ głosem  który brzmiał jak miłość.♥

brazenly_nice dodano: 8 czerwca 2012

Nie pamiętam daty, ani co miałeś na sobie, ani jaka była pogoda, gdy się poznaliśmy. Pamiętam tylko, że powiedziałeś ,,cześć’’ głosem, który brzmiał jak miłość.♥

Ty byłeś tylko chwilą... stratą niewielkiej ilości czasu... ale byłeś. Chciałabym zamknąć oczy i nie widzieć więcej tych gniewnych twarzy... Tak pięknie jest nienawidzić  jak boleśnie kochać... Bawi mnie tylko to że niektórzy mają Gorzej Popierdolone w głowie niż ja Mam ochotę znowu posmakować twych ust... Poczuć Cię w sobie. Nigdy więcej nie kochać  nie myśleć  nie patrzeć... Na ciebie. Uderz mnie w twarz  wybij mi siebie z głowy... Daj mi jeszcze jedną szansę  nawet taka suka jak ja  na nią zasługuje Mówię Ci ? Nie kocham. Ale wiesz przecież ? Ja zawsze kłamię. Otul mnie swym ciałem  pocałuj me słodkie usta... Kochaj mnie  proszę.   Kocham Cię. ? Nie kłam  zawsze to robisz. Czy tak wiele wymagam? Tylko mnie pokochaj... Zastanawiam się... po co mi miłość...? A wtedy mnie objąłeś  i pocałowałeś. Chyba pomyliłam bajki... To nie mój świat. Ja umarłam. Dlaczego wciąż jesteś obok?

malinka666 dodano: 8 czerwca 2012

Ty byłeś tylko chwilą... stratą niewielkiej ilości czasu... ale byłeś. Chciałabym zamknąć oczy i nie widzieć więcej tych gniewnych twarzy... Tak pięknie jest nienawidzić, jak boleśnie kochać... Bawi mnie tylko to,że niektórzy mają Gorzej Popierdolone w głowie niż ja Mam ochotę znowu posmakować twych ust... Poczuć Cię w sobie. Nigdy więcej nie kochać, nie myśleć, nie patrzeć... Na ciebie. Uderz mnie w twarz, wybij mi siebie z głowy... Daj mi jeszcze jedną szansę, nawet taka suka jak ja, na nią zasługuje Mówię Ci ? Nie kocham. Ale wiesz przecież ? Ja zawsze kłamię. Otul mnie swym ciałem, pocałuj me słodkie usta... Kochaj mnie, proszę. - Kocham Cię. ? Nie kłam, zawsze to robisz. Czy tak wiele wymagam? Tylko mnie pokochaj... Zastanawiam się... po co mi miłość...? A wtedy mnie objąłeś, i pocałowałeś. Chyba pomyliłam bajki... To nie mój świat. Ja umarłam. Dlaczego wciąż jesteś obok?

wiesz co chuj w to  chwile trwają krótko. ludzie trwają krótko  smutki płyną z wódką.

malinka666 dodano: 8 czerwca 2012

wiesz co chuj w to, chwile trwają krótko. ludzie trwają krótko, smutki płyną z wódką.

Nie psuj tego  co masz  pragnąc rzeczy  których mieć nie możesz.

malinka666 dodano: 8 czerwca 2012

Nie psuj tego, co masz, pragnąc rzeczy, których mieć nie możesz.

lubimy cisze  każdy z nas ją lubi  uwielbiamy zagryzać wargi wcale nie czekając na wiadomość od ''tej'' osoby  spoglądając momentami na jej zdjęcie  popijając wódkę  która momentami wylewa się nam z naszych trzęsących się dłoni  podnieca nas świadomość  że ta wiadomość wcale nie nadejdzie i wtedy odpalamy papierosa  uwalniając wraz z jego dymem ostatnią cząstkę nadziei jaka w nas została  buntujemy się przeciw całemu światu  uciekamy od wspomnień  od miłości  bo nie jesteśmy w stanie naprawić tego  co tak doszczętnie zniszczyliśmy.   ecto?

malinka666 dodano: 8 czerwca 2012

lubimy cisze, każdy z nas ją lubi, uwielbiamy zagryzać wargi wcale nie czekając na wiadomość od ''tej'' osoby, spoglądając momentami na jej zdjęcie, popijając wódkę, która momentami wylewa się nam z naszych trzęsących się dłoni, podnieca nas świadomość, że ta wiadomość wcale nie nadejdzie i wtedy odpalamy papierosa, uwalniając wraz z jego dymem ostatnią cząstkę nadziei jaka w nas została, buntujemy się przeciw całemu światu, uciekamy od wspomnień, od miłości, bo nie jesteśmy w stanie naprawić tego, co tak doszczętnie zniszczyliśmy. / ecto?

Kolejny dzień  kolejna taka noc

brazenly_nice dodano: 5 czerwca 2012

Kolejny dzień, kolejna taka noc

Wiesz  że najbardziej boli to co kiedyś dawało mi szczęście? Nóż wbity w plecy to te najcudowniejsze chwile. esperer

brazenly_nice dodano: 5 czerwca 2012

Wiesz, że najbardziej boli to co kiedyś dawało mi szczęście? Nóż wbity w plecy to te najcudowniejsze chwile./esperer
Autor cytatu: esperer

a w życiu? brakuje mi niektórych ludzi. starych miejsc. dobrych imprez. szczerych rozmów. posolonych kaw. potrzebuję siły  ciepłych słów i bezpiecznych ramion. nienawidzę kłamstw  nieszczerych intencji i nieporozumień. chciałabym prawdziwej przyjaźni  szczęśliwej rodziny i wiecznej miłości.   yezoo

malinka666 dodano: 5 czerwca 2012

a w życiu? brakuje mi niektórych ludzi. starych miejsc. dobrych imprez. szczerych rozmów. posolonych kaw. potrzebuję siły, ciepłych słów i bezpiecznych ramion. nienawidzę kłamstw, nieszczerych intencji i nieporozumień. chciałabym prawdziwej przyjaźni, szczęśliwej rodziny i wiecznej miłości. [ yezoo ]

ukrywamy wszystko  także miłość  bo wiemy jak ostatnio się skończyło.

malinka666 dodano: 5 czerwca 2012

ukrywamy wszystko, także miłość, bo wiemy jak ostatnio się skończyło.

tępe pizdy nabić na dzidę .

brazenly_nice dodano: 4 czerwca 2012

tępe pizdy nabić na dzidę .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć