głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bekla

Moi drodzy czy jest tu ktoś do kogo docierają jeszcze moje teksty? Wiem sporo z Was pewnie kompletnie to zignoruje ale byłabym mega wdzięczna za odzew. Chciałabym stworzyć społeczność ludzi którzy się wspierają w klimacie wolnym od hejtu i tak go za dużo w internecie . Bardzo Was proszę o feedback  o czym chcielibyście najwiecej czytać o czym się dowiadywać co Was ciekawi a co niekoniecznie : dla Was to minutka namysłu a możemy stworzyć coś naprawdę fajnego! Bardzo dziękuję Wasza esperka.

esperer dodano: 25 lipca 2022

Moi drodzy, czy jest tu ktoś do kogo docierają jeszcze moje teksty? Wiem, sporo z Was pewnie kompletnie to zignoruje, ale byłabym mega wdzięczna za odzew. Chciałabym stworzyć społeczność ludzi, którzy się wspierają, w klimacie wolnym od hejtu (i tak go za dużo w internecie). Bardzo Was proszę o feedback - o czym chcielibyście najwiecej czytać, o czym się dowiadywać, co Was ciekawi, a co niekoniecznie :) dla Was to minutka namysłu, a możemy stworzyć coś naprawdę fajnego! Bardzo dziękuję, Wasza esperka.

Tyle lat i tyle wspólnych chwil. Nigdy nie powiedziałabym że najważniejszą lekcją jaką przyjdzie mi wyciągnąć z tej znajomosci to jest to że nic nie trwa wiecznie a przywiązanie wiąże się z rozczarowaniem. Podobno na zawsze jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy  nic bardziej mylnego. Ludzie pokazują nam że to co oswoiliśmy prędzej czy później będziemy musieli zapomnieć. esperer

esperer dodano: 25 lipca 2022

Tyle lat i tyle wspólnych chwil. Nigdy nie powiedziałabym, że najważniejszą lekcją jaką przyjdzie mi wyciągnąć z tej znajomosci to jest to, że nic nie trwa wiecznie, a przywiązanie wiąże się z rozczarowaniem. Podobno na zawsze jesteśmy odpowiedzialni za to co oswoiliśmy - nic bardziej mylnego. Ludzie pokazują nam, że to co oswoiliśmy prędzej czy później będziemy musieli zapomnieć./esperer

Czasem lepiej się poddać i dać wszystko w objęcia świata niech się dzieje co chcę mi zaczyna być powoli wszystko jedno.

bezznakumiloscii dodano: 4 czerwca 2022

Czasem lepiej się poddać i dać wszystko w objęcia świata, niech się dzieje co chcę, mi zaczyna być powoli wszystko jedno.

Gdy gaśnie krzyk i płacz wchodzisz w strefę nicości.

bezznakumiloscii dodano: 14 lipca 2021

Gdy gaśnie krzyk i płacz, wchodzisz w strefę nicości.

Jeśli kobieta krzyczy to znaczy że jej zależy jeśli milknie to stała się obojętna.

bezznakumiloscii dodano: 14 lipca 2021

Jeśli kobieta krzyczy to znaczy, że jej zależy, jeśli milknie to stała się obojętna.

Skup się i pomyśl. Czy jesteś w stanie powiedzieć o niej coś więcej niż ciągle się czepia czy robi awantury z byle powodu . Czy wiesz co poprawia jej nastrój w te najtrudniejsze kobiece dni? W której koszulce lubi spać czy do herbaty wkłada cytrynę ze skórką czy tylko ją wyciska? Co tak naprawdę o niej wiesz oprócz tego że się ciągle czepia? Ona wie o Tobie więcej niż sobie wyobrażasz. Wie co najbardziej lubisz jeść na śniadanie w jakim kubku pijesz kawę. Potrafiła by na pamięć wymienić cały Twój dzienny rytuał. Ona nie potrzebuje Twoich rad i krytyki. Poradziłaby sobie bez Ciebie.  Ona potrzebuje obok człowieka który wie jak poprawić jej humor kogoś kto ją słucha i rozumie jej słowa. Kogoś kto w te najcięższe dni przyjdzie z kocem i czekoladą i ją w tym wesprze. Kogoś kto przytuli ją kiedy jest źle i kiedy jest dobrze. A to jak się czasem zachowuje jest odbiciem Twojego zachowania. Odbiciem tego co Ty jej pokazujesz i tego jak do niej podchodzisz.

bezznakumiloscii dodano: 22 czerwca 2021

Skup się i pomyśl. Czy jesteś w stanie powiedzieć o niej coś więcej niż "ciągle się czepia,czy robi awantury z byle powodu". Czy wiesz, co poprawia jej nastrój w te najtrudniejsze kobiece dni? W której koszulce lubi spać, czy do herbaty wkłada cytrynę ze skórką czy tylko ją wyciska? Co tak naprawdę o niej wiesz, oprócz tego, że się ciągle czepia? Ona wie o Tobie więcej niż sobie wyobrażasz. Wie co najbardziej lubisz jeść na śniadanie, w jakim kubku pijesz kawę. Potrafiła by na pamięć wymienić cały Twój dzienny rytuał. Ona nie potrzebuje Twoich rad, i krytyki. Poradziłaby sobie bez Ciebie. - Ona potrzebuje obok człowieka, który wie jak poprawić jej humor,kogoś kto ją słucha i rozumie jej słowa. Kogoś kto w te najcięższe dni przyjdzie z kocem i czekoladą, i ją w tym wesprze. Kogoś kto przytuli ją kiedy jest źle i kiedy jest dobrze. A to jak się czasem zachowuje, jest odbiciem Twojego zachowania. Odbiciem tego co Ty jej pokazujesz,i tego jak do niej podchodzisz.

 będę Cię kochać na tyle na ile mnie stać. tylko tyle mogę Ci obiecać.

bezznakumiloscii dodano: 22 czerwca 2021

"będę Cię kochać na tyle, na ile mnie stać. tylko tyle mogę Ci obiecać."

Znajdź kogoś dzięki komu będziesz się uśmiechała. Kogoś kto potrafi Cię wkurzyć a po chwili rozbawić do łez. Kogoś kto przegada z Tobą cała noc gdy nie będziesz mogła zasnąć. Kogoś kto odbierze od Ciebie telefon nawet o 4 nad ranem. Znajdź kogoś kto przyjedzie do Ciebie gdy będzie Ci źle kogoś kto nie zostawi Cię gdy go potrzebujesz. Kogoś kto będzie obok zawsze. Kogoś takiego kto nie będzie tylko na chwilę

bezznakumiloscii dodano: 22 czerwca 2021

Znajdź kogoś, dzięki komu będziesz się uśmiechała. Kogoś kto potrafi Cię wkurzyć, a po chwili rozbawić do łez. Kogoś kto przegada z Tobą cała noc, gdy nie będziesz mogła zasnąć. Kogoś kto odbierze od Ciebie telefon, nawet o 4 nad ranem. Znajdź kogoś, kto przyjedzie do Ciebie gdy będzie Ci źle, kogoś kto nie zostawi Cię, gdy go potrzebujesz. Kogoś kto będzie obok, zawsze. Kogoś takiego kto nie będzie tylko na chwilę

 jeśli ktoś potrafi zasnąć wiedząc że płaczesz cierpisz albo nie wróciłeś bezpiecznie do domu to znaczy że bardzo mało dla niego znaczysz.

bezznakumiloscii dodano: 11 czerwca 2021

" jeśli ktoś potrafi zasnąć wiedząc, że płaczesz, cierpisz, albo nie wróciłeś bezpiecznie do domu, to znaczy, że bardzo mało dla niego znaczysz."

Mam Ciebie nie potrzebuję nic więcej.

bezznakumiloscii dodano: 22 kwietnia 2021

Mam Ciebie, nie potrzebuję nic więcej.

Czasem bezsilność przeważa nad wszystkim.

bezznakumiloscii dodano: 22 luty 2021

Czasem bezsilność przeważa nad wszystkim.

Kocham Cię. Byłaś jedyną kobietą w moim życiu o której nigdy nie zapomnę. Nie potrafię już układać myśli w całość  ale wiem jedno że mimo upływu lat nadal za Tobą tęsknię. Nie wiem jak Ty to robisz że nadal Cię kocham i będę kochał zawsze. Tak jak obiecałem. Wiem że na pewno to przeczytasz. Bo widziałem że jeszcze z tego korzystasz więc wiedz że Cie kocham. Po prostu nie mogę zapomnieć tego co było. I gdybym choć raz mógł Cię jeszcze zobaczyć.. Nie chcę pisać nie chce Ci psuć niczego ale chcę żebyś to wiedziała. Więc piszę to tu dla Ciebie bezznakumiloscii. Kocham A..

podjaaraany dodano: 16 stycznia 2020

Kocham Cię. Byłaś jedyną kobietą w moim życiu o której nigdy nie zapomnę. Nie potrafię już układać myśli w całość - ale wiem jedno, że mimo upływu lat nadal za Tobą tęsknię. Nie wiem jak Ty to robisz, że nadal Cię kocham i będę kochał, zawsze. Tak jak obiecałem. Wiem, że na pewno to przeczytasz. Bo widziałem że jeszcze z tego korzystasz, więc wiedz że Cie kocham. Po prostu nie mogę zapomnieć tego co było. I gdybym choć raz mógł Cię jeszcze zobaczyć.. Nie chcę pisać, nie chce Ci psuć niczego, ale chcę żebyś to wiedziała. Więc piszę to tu dla Ciebie @bezznakumiloscii. Kocham A..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV