głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bejjbe

są ludzie  którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć i mimo  że wywoływali najokropniejszy ból  gdy odchodzili   to wywołują najcudowniejszy uśmiech  gdy wracają.

czekoladoweniebo dodano: 9 luty 2014

są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. choćby nie wiadomo jak nas zawiedli i jak bardzo pozwolili nam cierpieć i mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.

nie chcę być tylko Twoją kochanką  chcę być tą pierwszą  najważniejszą. nie chcę dzielić się Tobą z nią.

czekoladoweniebo dodano: 9 luty 2014

nie chcę być tylko Twoją kochanką, chcę być tą pierwszą, najważniejszą. nie chcę dzielić się Tobą z nią.

Wiem  że nie jesteś nim  wiem  że teraz tworzymy inną teraźniejszość.Od momentu kiedy Cię poznałam  wszystko jest inne  widzę  czuję  po prostu wiem. Czasami jednak przypominam sobie bolesną przeszłość i ogarnia mnie paniczny lęk  że znowu będę przez to przechodzić. Patrzę na Ciebie i nie mogę już sobie wyobrazić momentu  kiedy nie ma Cię obok. Ty połatałeś moje serce  proszę  teraz go nie złam na nowo. esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 7 luty 2014

Wiem, że nie jesteś nim, wiem, że teraz tworzymy inną teraźniejszość.Od momentu kiedy Cię poznałam, wszystko jest inne, widzę, czuję, po prostu wiem. Czasami jednak przypominam sobie bolesną przeszłość i ogarnia mnie paniczny lęk, że znowu będę przez to przechodzić. Patrzę na Ciebie i nie mogę już sobie wyobrazić momentu, kiedy nie ma Cię obok. Ty połatałeś moje serce, proszę, teraz go nie złam na nowo./esperer
Autor cytatu: esperer

tak jak wtedy  gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się wzrokiem  tak samo czuje się teraz.

czekoladoweniebo dodano: 7 luty 2014

tak jak wtedy, gdy po raz pierwszy spotkaliśmy się wzrokiem, tak samo czuje się teraz.

wciąż czekam.

czekoladoweniebo dodano: 7 luty 2014

wciąż czekam.

chokoreeto   	  Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy  lecz z szacunku do samej siebie. Przestań byc dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Docen siebie za to kim jesteś.

monisiax3 dodano: 6 luty 2014

chokoreeto/ Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samej siebie. Przestań byc dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Docen siebie za to kim jesteś.

Nie mów  że mnie kochasz  miłość to pułapka   nie widzisz w mych oczach nic  to tylko maska.  Ja stoję znów sam  bo nie chcę uciekać  i dalej w to gram  chociaż nie wiem  co mnie czeka.

julsonka dodano: 6 luty 2014

Nie mów, że mnie kochasz, miłość to pułapka, nie widzisz w mych oczach nic, to tylko maska. Ja stoję znów sam, bo nie chcę uciekać i dalej w to gram, chociaż nie wiem, co mnie czeka.

Gubię się tutaj  nawet po tylu latach   wciąż twierdzę  że upadł świat i nie ma świata   w którym ja mogę żyć tak zupełnie bez obaw

julsonka dodano: 6 luty 2014

Gubię się tutaj, nawet po tylu latach, wciąż twierdzę, że upadł świat i nie ma świata, w którym ja mogę żyć tak zupełnie bez obaw

każdy mówi  że miłość boli  ale to nie prawda. samotność boli  odrzucenie boli  utrata kogoś boli. każdy myli te rzeczy z miłością  ale tak naprawdę miłość jest jedyną rzeczą na tym świecie  dzięki której nie odczuwamy bólu i sprawia  że czujemy się cudownie.

czekoladoweniebo dodano: 5 luty 2014

każdy mówi, że miłość boli, ale to nie prawda. samotność boli, odrzucenie boli, utrata kogoś boli. każdy myli te rzeczy z miłością, ale tak naprawdę miłość jest jedyną rzeczą na tym świecie, dzięki której nie odczuwamy bólu i sprawia, że czujemy się cudownie.

Jestem zepsuty? Czy to zepsuty jest świat?  On mnie naprawi? Czy ja go naprawić mam?  Nikt nie jest święty  wolny od wad  Wolność zabija  tak samo jak jej brak

julsonka dodano: 5 luty 2014

Jestem zepsuty? Czy to zepsuty jest świat? On mnie naprawi? Czy ja go naprawić mam? Nikt nie jest święty, wolny od wad Wolność zabija, tak samo jak jej brak

Już nie wiem czy to ja  czy świat jest zepsuty

julsonka dodano: 5 luty 2014

Już nie wiem czy to ja, czy świat jest zepsuty

demony wczorajszego dnia mieszkają w nas na stałe

julsonka dodano: 5 luty 2014

demony wczorajszego dnia mieszkają w nas na stałe

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć