głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika barteczektypeczek

uczciwość nie popłaca  Miasto Boga   3

marciss69 dodano: 2 sierpnia 2011

uczciwość nie popłaca/ Miasto Boga < 3

sandały bez skarpet nosi  modniś jebany.

maniax3 dodano: 2 sierpnia 2011

sandały bez skarpet nosi, modniś jebany.

Marzenie tak nierealne że kurwa szkoda słów.

maniax3 dodano: 2 sierpnia 2011

Marzenie tak nierealne że kurwa szkoda słów.

Motylki w brzuchu mi zdechły.

maniax3 dodano: 2 sierpnia 2011

Motylki w brzuchu mi zdechły.

życie mnie nauczyło wnioski wyciągać  twardo po ziemi stąpać dawać se rade. trzymać fason do końca obrać to jako zasade.!

marciss69 dodano: 1 sierpnia 2011

życie mnie nauczyło wnioski wyciągać, twardo po ziemi stąpać dawać se rade. trzymać fason do końca obrać to jako zasade.!

http:  www.youtube.com watch?v=lTx5pHqTxnc feature=player embedded   CS   3 Bonuus   33

marciss69 dodano: 1 sierpnia 2011

chwila bezsilności  łzy w oczach  bo nie umiem sobie poradzić z zaistniałą sytuację  mimo wszystko staram się zacisnąć powieki i wybić z głowy płacz  uwierz mi to nie jest łatwe ..   justdeadsilence .

justdeadsilence dodano: 1 sierpnia 2011

chwila bezsilności, łzy w oczach, bo nie umiem sobie poradzić z zaistniałą sytuację, mimo wszystko staram się zacisnąć powieki i wybić z głowy płacz, uwierz mi to nie jest łatwe .. / justdeadsilence .

podwórko  trzepak  znajomi   najlepszy demotywatory dzieciństwa . piwo  szlugi  amfa  koka  gandzia   najlepszy demotywator młodzieży .   mojekuurwazycie

marciss69 dodano: 1 sierpnia 2011

podwórko, trzepak, znajomi - najlepszy demotywatory dzieciństwa . piwo, szlugi, amfa, koka, gandzia - najlepszy demotywator młodzieży . / mojekuurwazycie
Autor cytatu: mojekuurwazycie

Przyjaciela nakarm gdy do drzwi zapuka  taki tu jest układ i nigdy nie pozwól by on kiedyś upadł nawet w wieku stu lat!

marciss69 dodano: 1 sierpnia 2011

Przyjaciela nakarm gdy do drzwi zapuka, taki tu jest układ i nigdy nie pozwól by on kiedyś upadł nawet w wieku stu lat!

Co z tobą  czy już zapomniałeś?  Urosłeś chyba w piórka  zejdź na ziemię ty cymbale  Jakieś żale? o co przypierdalasz?  Ogarnij się wreszcie   jak nie to odpadasz

marciss69 dodano: 1 sierpnia 2011

Co z tobą, czy już zapomniałeś? Urosłeś chyba w piórka, zejdź na ziemię ty cymbale Jakieś żale? o co przypierdalasz? Ogarnij się wreszcie - jak nie to odpadasz

otwórz oczy  czy widzisz to co ja sytuacje niejasne.

marciss69 dodano: 1 sierpnia 2011

otwórz oczy, czy widzisz to co ja sytuacje niejasne.

o tak ! teksty slonbogiem dodał komentarz: o tak ! do wpisu 1 sierpnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć